Zaloguj się, aby obserwować  
seroero

Dark Souls II

434 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2014 o 11:41, Derneth napisał:

Załóż jedną z trzech koron z DLC, i zeskocz z urwiska to sam zobaczysz.

Szkoda tylko, że mam max zapas Kukiełek. Przydatność koron jakby trochę spada z tego powodu, bo i tak muszę je zużywać albo zostawiać na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Lost Bastille i szukam pomocy przy Belfry Gargoyle. Czy ktoś mógłby mi podać jakiś dobry sposób na nie ?
Dwa. Idę w wojownika i chciałbym widzieć czy dobrze go rowijam.

20141130222648

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 22:27, Pawciu45 napisał:

Jestem w Lost Bastille i szukam pomocy przy Belfry Gargoyle. Czy ktoś mógłby mi podać
jakiś dobry sposób na nie ?
Dwa. Idę w wojownika i chciałbym widzieć czy dobrze go rowijam.


Ubijasz je po kolei i w żadnym wypadku nie idź na sam koniec tego dachu. Jeśli tam pójdziesz to obudzą się wszystkie 6 gargulce. Na początku walki wstanie jeden, po czym masz niewiele czasu, bo obudzi się drugi. I na tym się to zatrzyma przez większą część czasu. Chyba, że ubijesz jednego z dwóch to wtedy wstanie kolejny aż do limitu czyli do 6. Strategia jest prosta, staraj się bić jednego z nich a nie dwóch na raz. Oczywiście uważaj na moment, kiedy wzbije się do góry bo lubi szarżować w powietrzu i rzucać ogniem :)

Co do rozwoju postaci to jeśli masz zamiar używać zaawansowanych broni (dwuręczne) to dawaj przede wszystkim w siłę i zręczność. Większość potężniejszych broni ma skalowanie z tych dwóch cech. Zazwyczaj zręczność jest na poziomie B, ale są bronie, które mają S i A. Więc bonus przeogromny. Tak samo pancerz. Robisz tanka nie do zdarcia ? Pakuj trochę w wytrzymałość, żeby móc zakładać lepsze tarczę i mieć jako taki udźwig. Reszta jest dobra. W życie specjalnie nie pakuj bo nie ma to sensu. Każda umiejętność dodaje trochę do witalności z innych cech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 22:27, Pawciu45 napisał:

Dwa. Idę w wojownika i chciałbym widzieć czy dobrze go rowijam.


Wygląda w porządku choć staraj się wbić nieco więcej wytrzymałości i nie przekraczać na razie progu 40 punktów w żadnej ze statystyk - od tego momentu wzrost np. obrażeń mimo nawet wysokiego skalowania danej broni robi się nieznaczny (skok z 30 do 40 w sile to np. wzrost ze 102 ataku do 140 ale już z 40 do 50 to ledwie 140 do 155):
http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Stats#Attributes%20and%20Stats-Scaling%20from%20stats:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2014 o 19:14, hammerfall87 napisał:

może ktoś dać poradnik który wyjaśnia jak grać w tą grę bo mnie to troche przerasta


Choćby wiki podane w poście nad tobą. Gra trudna nie jest, wymaga tylko cierpliwości, a grać nauczysz się z czasem na własnych błędach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2014 o 23:31, hammerfall87 napisał:

ok dzieki i pytanie jak to jest z tymi duszami po śmierci musze je zbierać od nowa ?


Masz jedną szansę na ich odzyskanie, jak zginiesz znowu, dusze przepadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobry,

Pytanie takie mam - jak to jest z DLC. Znaczy, czy można gdzieś kupić DS2 z DLC po polsku, czy trzeba dokupywać osobno DLCeki?

Pytam, bo chcę sobie właśnie kupić DS2... a DLC by się przydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2015 o 00:05, Shinigami napisał:

Pakiet DLC zakupisz choćby na muve. W kwietniu (przynajmniej tyle wynikało z ostatnich
informacji) ma się pojawić poprawiona, zawierająca wszystkie dodatki wersja. To tak na
marginesie.

http://www.darksoulsii.com/us/news.1.php#item0


Plus zauważyłem, że DLCki są też na Steam :)
No nic, zaszalałem i kupiłem sobie wersję PC. Czas się trochę upodlić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. Ponieważ grałem u kumpla i jestem już w NG+ (tak, i dalej kupuję grę - trzeba wspierać twórców), jednej rzeczy nigdy nie wiedziałem. Kim jest ten biały rycerz? I jak nawiązać z nim, hm, kontakt? Nie chcę go atakować, jeśli nie muszę.

20150108085735

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2015 o 08:57, cedricek napisał:

Jeszcze jedno pytanie. Ponieważ grałem u kumpla i jestem już w NG+ (tak, i dalej kupuję
grę - trzeba wspierać twórców), jednej rzeczy nigdy nie wiedziałem. Kim jest ten biały
rycerz? I jak nawiązać z nim, hm, kontakt? Nie chcę go atakować, jeśli nie muszę.


Heide Knight. Znajdziesz ich wielu w tej grze i jedynym co można z nimi zrobić to właśnie ich zaatakować. Są unikatowi, wypadają z nich niepowtarzalne przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować