Zaloguj się, aby obserwować  
seroero

Dark Souls II

434 postów w tym temacie


Hm, mam problem - chciałem sobie przenieść save ze swojej gry (Ng+) do nowo kupionej. Zrobiłem to tak, jak trzeba - czyli: podmieniłem plik po stworzeniu nowej postaci, będąc w menu (normalne podmienianie pliku skutkowało błędami w zapisie i gra mi usuwała save''a), ale - mimo, że moje postacie pojawiły się w opcji "kontynuuj", to po kliknięciu na właściwy zapis pojawił się komunikat o błędzie.

No i co teraz? Co robię źle? Widzę, że inni dali radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem ciężki miecz. I bohater mi zwolnił. W jaki stat muszę dać ptk żeby poruszał się z normalna szybkością dzierżąc tę broń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2015 o 00:54, Largooo napisał:

Założyłem ciężki miecz. I bohater mi zwolnił. W jaki stat muszę dać ptk żeby poruszał
się z normalna szybkością dzierżąc tę broń?

Jeśli chodzi ci o zwiększenie udźwigu by móc szybciej się przemieszać to pakuj w vitality.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 19:05, Scyzoryk17 napisał:

Siemka !
Czy możliwe jest "wygodne" granie w Dark Souls 2 na klawiaturze i myszy ?

W porównaniu d jedynki sterowanie zostało poprawione, lecz daleko mu jeszcze do ideału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 19:05, Scyzoryk17 napisał:

Czy możliwe jest "wygodne" granie w Dark Souls 2 na klawiaturze i myszy ?


Wszystko zależy od tego czy grałeś kiedyś na padzie, bo wielu tutaj powie, że klawiatura to jedyny słuszny sposób na grę. Powiem tak: grałem zarówno na padzie jak i na klawiaturze, po zmianach z fixami, jednak mimo wszystko gra jest znacznie przyjemniejsza w odbiorze na tym pierwszym. Przynajmniej dla mnie. Co oczywiście nie znaczy, że na klawiaturze nie można wymiatać, po prostu widać, że ten tytuł był robiony głównie z myślą o kontrolerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma wiedzę na temat minimalnego poziomu dusz potrzebnego do zakupu Agape Ring?
Właśnie nową postacią wybieram się po ten pierścionek i chciałbym to osiągnąć na jak najniższym poziomie, stąd poszukiwanie optymalnej ścieżki przejścia i informacji dotyczących jak wielu przeciwników da się pominąć po drodze, aby nie "nabić licznika" postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 15:42, Piotrek_K napisał:

Twoj ''Soul memory'' musi byc co najmniej 30.000 - innych wymagan nie widze.


Nie wiem, czy z niższym da się dotrzeć do kupca, bo po drodze jest przynajmniej 2 bossów do pokonania i trochę pomniejszych przeciwników raczej nie do unikniecia.
A moje pytanie dotyczy tego, jak dotrzeć do Straida zdobywając jak najmniej dusz, czyli żeby tych 30 tysięcy nie przekraczać za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie buty. To tutaj Ci niestety nie pomoge. Z tego co kojarze to chyba najszybciej przez Cardinal Tower, zabijajac Pursuera, a pozniej korzystajac z gniazda, przetransportowac sie do Lost Bastille. Trudniej bedzie z Fragrant branch of Yore, bo ta do zdobycia jest dopiero po zabiciu Sinnera. Moze szybki bieg przez Huntsman''s Corpse do Harvest Valley?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze szybki bieg przez Huntsman''s Corpse do Harvest Valley?

Z szybkim biegiem jest ten problem, że przy pierwszym podejściu musimy długo czekać na opuszczenie mostu i chcąc nie chcąc, troszkę przeciwników trzeba pokonać. Musiałem zabić bossa po drodze do Licii, aby mogła mi otworzyć drogę do pachnącej gałęzi. To chyba 12000 dusz. Później boss będący gromadką szkieletów dający 15 000 i ten latający z Kniei Gigantów za 17000. Trzeba było zwykłych przeciwników troszkę pousuwać i zebrało się już 47 000. Jestem w Zaginionej Twierdzy i chyba muszę zabić kolejnego bossa, aby dostać się do Straida? (droga z drugiej strony lokacji i użycie windy, to chyba konieczność zabicia bossa Flexile Sentry
w No-mans Wharf.
W takim razie jak iść aby nie spełnić wymagań, skoro wymagane jest 30 000 dusz doświadczenia, aby kupić pierścień? Za dużo bossów ubiłem po drodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Właśnie ukończyłem pierwsze DLC - póki nie dostane pensji niestety nie mam co wyglądać drugiego - a nudno się robi. Więc wrzucam siebie, gdyby ktoś chciał się umówić na pojedynek, bicie bossa, czy coś :)

20150210135518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2015 o 12:23, KrzychW napisał:

W takim razie jak iść aby nie spełnić wymagań, skoro wymagane jest 30 000 dusz doświadczenia,
aby kupić pierścień? Za dużo bossów ubiłem po drodze?


Pursuer -> ominąć Ruin Sentinels ( https://www.youtube.com/watch?v=OnbmIyhM2NY).
Fragrant Branch of Yore możesz znaleźć w The Gutter (da się zejść tam bez drabiny a z Cat''s Ring da się całkowicie ominąć też Grave of the Saints: https://www.youtube.com/watch?v=TcbiLaVWTZQ - pierwsze 4 minuty).

Chyba szybciej się nie da, tylko jeden boss którego musisz zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2015 o 14:21, ziptofaf napisał:

Chyba szybciej się nie da, tylko jeden boss którego musisz zabić.


No tak, ale w filmie pokazującym Zaginioną Twierdzę, krata przy ognisku i kowalu jest już podniesiona, a dochodzimy do wyłącznika z drugiej strony, po przypłynięciu statkiem na którym pokonujemy Zręcznego Strażnika. A żeby dojść do lokacji z tym bossem, to musimy pokonać bossa przed Licią. Z kolei Antyczny Klucz zdobędziemy po pokonaniu Pursuera, bo musimy do Twierdzy dotrzeć drogą powietrzną.
Czyli pokonałem Dragonridera, Pursuera, Skeleton Lorda (pachnąca gałąź) i muszę albo Ruin Sentinels, albo Flexile Sentry z dodatkową lokacją. Tak czy tak, 4 bossów do przeskoczenia, czyli poniżej 50 000 dusz się nie zmieszczę. Omijając Skeleton Lorda i skacząc do dziury po galąź, muszę z kolei przejść cały Rynsztok, więc parę tysięcy dusz też wpadnie. Trzeba chyba będzie policzyć całość, może się opłacić, bo w tym przypadku zostanie tylko 2 bossów. Pursuer + Flexile Sentry, lub Pursuer + Ruin Sentinels. Nooo, to wieczór zaplanowany. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po dłuższej przerwie postanowiłem wrócić do DS2, niestety po wybraniu nowej gry (nie ma starych saveów) gra za każdym razem wywala biały ekran, wyskakuje błąd i wyłącza się. Identyczny problem mam z pierwszą częścią. Orientuje się ktoś o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2015 o 19:35, NuGGet napisał:

Jak w tej grze działa coop? Jak mogę zaprosić jakiegoś gracza do siebie, albo dołączyć
do czyjejś gry?

Gram na PS3.

Klikając na znaki, które są na ziemi białe i żółte są do coop, natomiast szare i czerwone do PvP. I jeżeli zostawisz swój znak na ziemi, może kumpel będzie mógł do Ciebie dołączyć. A rysik, który pozwala na namalowanie znaku zdobędziesz go kupując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podpiętego przez przejściówkę pada Dualshock2 (jak ktoś nie pamięta - to ten od Playstation2 :v), używam emulatora pada do Xboxa x360ce. Wszystko jest dokładnie tak jak wtedy, gdy grałem jakiś czas temu w zwykłe DS2. Niestety, prawy analog zachowuje się jak przyciski (kwadrat, kółko itp, zależnie od wychylenia), a same przyciski są pomieszane. Próbowałem innych ustawień w emulatorze, bez emulatora, nic nie zadziałało - tak jakby gra miała sam emulator w dupie i wiedziała lepiej jak mój pad ma działać. Ktokolwiek spotkał się z takim czymś, czy ktoś jest w stanie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować