Zaloguj się, aby obserwować  
seroero

Dark Souls II

434 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2014 o 15:22, vegost napisał:

Znów muszę wracać do tej trującej jaskini ? ;( Tak czy siak, widzę, że trzeba pokonać
tego smoka starożytnego. On jest mocny ? :D Przeraża mnie :D


To w DS2 są mocni bossowie?! :O Zasadniczo takie same ataki co Guardian Dragon, po prostu więcej hp. I ma jeden atak od którego należy wiać bo przebije się przez Grym Shield i cały twój pasek hp.

No i na 4 duszach już da się utłuc króla... to naprawdę niezbyt wymagający boss. Po prostu dłużej zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 15:27, ziptofaf napisał:

To w DS2 są mocni bossowie?! :O Zasadniczo takie same ataki co Guardian Dragon, po prostu
więcej hp. I ma jeden atak od którego należy wiać bo przebije się przez Grym Shield i
cały twój pasek hp.

No i na 4 duszach już da się utłuc króla... to naprawdę niezbyt wymagający boss. Po prostu
dłużej zajmie.


Nie chodzi o to, że są mocni, ale mają irytujące ataki. Czasem nawet specjalnie dodane, żeby podwyższyć poziom trudności. Np jakiś koleś ma miecz i jego zasięg to ponad 20 m, co to ma być ? zanim do niego podejdę to znów zaatakuje. Coś takiego, to jakieś nieporozumienie. Dobra, zaatakuję go bo chce jego duszę ;p Tam można wezwać towarzyszy ? Bo z tego co próbowałem to nie. Przed atakiem oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 15:37, vegost napisał:

Dobra, zaatakuję go bo chce jego duszę ;p

Jego dusze mozna zdobyc inaczej:

Spoiler

jak juz z nim gadales i dostales ten przedmiot do przenoszenia sie do wspomnien gigantow, udaj sie do miejsca gdzie walczyles z pajeczyca i podejdz do kolumny, ktora sie tam pojawila.

Ja sam sobie smoka odpuscilem. W sumie nic ciekawego nie zyskuje sie

Dnia 13.05.2014 o 15:37, vegost napisał:

Tam można wezwać towarzyszy ? Bo z tego co próbowałem to nie. Przed atakiem oczywiście.

Mozna, ale wszedzie ludzie pisza, ze lepiej walczyc samemu. Smok staje sie za bardzo nieprzewidywalny jak walczysz w kilka osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 18:15, Piotrek_K napisał:

Jego dusze mozna zdobyc inaczej:

Spoiler

jak juz z nim gadales i dostales ten przedmiot
do przenoszenia sie do wspomnien gigantow, udaj sie do miejsca gdzie walczyles z pajeczyca
i podejdz do kolumny, ktora sie tam pojawila.

Ja sam sobie smoka odpuscilem.
W sumie nic ciekawego nie zyskuje sie


Ekhem, akurat jego duszy nie dostajesz. To co tam dostajesz to

Spoiler

Ancient Dragon Soul

. To co siedzi w kaplicy co prawda
Spoiler

wygląda jak smok i zieje ogniem ale smokiem nie jest ;P Ba, chodziło toto kiedyś na dwóch nogach i przechodziłeś przez jego willę

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2014 o 18:31, ziptofaf napisał:

To co tam dostajesz to

Spoiler

Ancient Dragon Soul

.

Wiem, wiem, ale to jest wlasnie dokladnie to co vegost chce dostac bez koniecznosci zabijania jednego z bardziej upierdliwych bossow (zwlaszcza jego atak obszarowy). Jasne - rozumiem, ze to jedno wielkie bydle, ktore ma 3 pietra wysokosci, ale ;)

Dnia 13.05.2014 o 18:31, ziptofaf napisał:

Spoiler

chodziło toto kiedyś na dwóch nogach i przechodziłeś przez jego willę

.

Nie przez wille, a jego twierdze, a jego imie zaczyna sie na A :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc nie muszę z nim walczyć, żeby zyskać dusze giganta ? :P Już z nim walczyłem i jest wkurzający ! Zasięg tego ognia jest taki, że zawsze prawie ginę od tylca mnie przyjara :( Oczywiście zawsze próbuje z ludźmi go uciukać. Chyba sam go wezmę, bo to jak ona skaczę i lata to faktycznie tak jakoś chaotycznie, bo każdy go z innej strony leje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 12:56, vegost napisał:

Więc nie muszę z nim walczyć, żeby zyskać dusze giganta ? :P

Musisz ^^ Nie musisz jeśli chcesz Ancient Dragon Soul. No i jak pisałem - jak masz już 4 Giants Souls to można już ukatrupić spokojnie Vendricka, samemu tak zrobiłem - ok. 250 dmg na hita z Giant Club+10, chwilę to trwa ale jest jak najbardziej wykonalne.

Dnia 14.05.2014 o 12:56, vegost napisał:

Już z nim walczyłem i jest
wkurzający ! Zasięg tego ognia jest taki, że zawsze prawie ginę od tylca mnie przyjara
:(


Jest taki jeden pierścień który daje nietykalność na ataki od tyłu, włącznie z ogniem od smoka.
http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Gower%27s+Ring+of+Protection#.U3NPsPl_vwo

Jeśli masz z nim problemy to możesz się zainteresować tym rozwiązaniem. Ewentualnie po prostu nie biegaj w ciężkim pancerzu a staraj się mieć na tyle sensowne obciążenie żeby móc zawsze zwiać od smoka gdy tylko pikuje w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 13:19, ziptofaf napisał:

Musisz ^^ Nie musisz jeśli chcesz Ancient Dragon Soul. No i jak pisałem - jak masz już
4 Giants Souls to można już ukatrupić spokojnie Vendricka, samemu tak zrobiłem - ok.
250 dmg na hita z Giant Club+10, chwilę to trwa ale jest jak najbardziej wykonalne.


Polazłem do miejsca w którym była walka z tym dużym pająkiem, wlazłem do tego monolitu i znalazłem tam duszę starożytnego smoka. To jest ta sama dusza, którą można dostać po ubiciu smoka ? Liczy się ona do dusz gigantów ? Wydaje mi się, że tak powinna się nazywać.. W jakich miejscach są jeszcze te duszę ? :P Naprawdę próbowałem sam i z kimś i nie da się go uwalić, jest zbyt przypakowany. Próbowałem nawet z filmikiem na którym gościu w 4 minuty to zabił, ale próbowałem tak robić, ale albo smok podszedł bliżej niż powinien i mnie przyjarał, albo robił coś za wcześnie.. Mam dość ciągłego zgonu i rozwalania trudnych pachołków po drodze.

Dnia 14.05.2014 o 13:19, ziptofaf napisał:

Jest taki jeden pierścień który daje nietykalność na ataki od tyłu, włącznie z ogniem
od smoka.
http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Gower%27s+Ring+of+Protection#.U3NPsPl_vwo

Jeśli masz z nim problemy to możesz się zainteresować tym rozwiązaniem. Ewentualnie po
prostu nie biegaj w ciężkim pancerzu a staraj się mieć na tyle sensowne obciążenie żeby
móc zawsze zwiać od smoka gdy tylko pikuje w górę.


Chyba pójdę po ten pierścień, może być użyteczny. Właśnie nie biegam w pancerzu a na golasa z bronią i tarczą tylko. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 14:29, vegost napisał:

Polazłem do miejsca w którym była walka z tym dużym pająkiem, wlazłem do tego monolitu
i znalazłem tam duszę starożytnego smoka. To jest ta sama dusza, którą można dostać po
ubiciu smoka ? Liczy się ona do dusz gigantów ? Wydaje mi się, że tak powinna się nazywać...


Nie i nie. To co jest tam z pająkiem nazywa się "Ancient Dragon Soul". To dusza prawdziwego wielgaśnego smoka który od mileniów siedział w Dragon''s Shrine (i zginął jeszcze przed nastaniem Age of Fire zanim Vendrick i giganci w ogóle się narodzili). Z gigantami wspólnego nie ma nic.

Za to to co teraz jest w Dragon''s Shrine co prawda

Spoiler

wygląda jak smok, zieje ogniem i ma 3 piętra wysokości ale smokiem, wbrew pozorom, nie jest. Hint - przeczytaj opis duszy Guardian Dragona. Hint nr 2 - wróć się do Aldia''s Keep i zastanów się gdzie podziewa się sam Aldia. Hint nr 3 - jego główną tematyką "eksperymentów" było ''jak wykorzystać dusze gigantów do przekształcenia się w sztucznego smoka''.


Dnia 14.05.2014 o 14:29, vegost napisał:

W jakich miejscach są jeszcze te duszę ? :P

Możesz użyć Bonfire Ascetic w obszarze obok The Rottena i jeszcze raz zabić 2 gigantów, wtedy dobijesz do 5 dusz czyli maksymalnej liczby jaka wpływa na Vendricka. Tylko uwaga - jeśli chcesz to zrobić to przygotuj sobie dobry łuk i najlepiej trujące strzały - giganci na poziomie trudności z NG+ prawdopodobnie zdołają cię zabić jednym ciosem... ale nie zdołają wejść do jednej z jaskiń w tamtym obszarze co ułatwia walkę dystansową.

Dnia 14.05.2014 o 14:29, vegost napisał:

Naprawdę próbowałem sam i z kimś i nie da
się go uwalić, jest zbyt przypakowany.


Hint - elektryczna broń typu Greatsword +10 wzmocniona o lightning bądź Dragonslayer Spear+5 zadają mu coś koło 700-800 dmg na hita. Co sprawia że biedak pada szybko.

Dnia 14.05.2014 o 14:29, vegost napisał:

Próbowałem nawet z filmikiem na którym gościu
w 4 minuty to zabił, ale próbowałem tak robić, ale albo smok podszedł bliżej niż powinien
i mnie przyjarał, albo robił coś za wcześnie..

A w międzyczasie... :P
http://www.youtube.com/watch?v=PehXn69SU8U

Dnia 14.05.2014 o 14:29, vegost napisał:

Mam dość ciągłego zgonu i rozwalania trudnych pachołków po drodze.

Jak zabijesz ich dostatecznie dużo razy to przestają się respawnować ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 16:26, ziptofaf napisał:

Nie i nie. To co jest tam z pająkiem nazywa się "Ancient Dragon Soul". To dusza prawdziwego
wielgaśnego smoka który od mileniów siedział w Dragon''s Shrine (i zginął jeszcze przed
nastaniem Age of Fire zanim Vendrick i giganci w ogóle się narodzili). Z gigantami wspólnego
nie ma nic.

Piszę, że to dusza starożytnego smoka a nie dusza giganta :D Więc to odrębna dusza i do tego smocza. Można z niej zrobić GreatSword Dragon :P Lubię smocze bronie, ale w DSII smocze bronie ssają ;p

Dnia 14.05.2014 o 16:26, ziptofaf napisał:

Możesz użyć Bonfire Ascetic w obszarze obok The Rottena i jeszcze raz zabić 2 gigantów,
wtedy dobijesz do 5 dusz czyli maksymalnej liczby jaka wpływa na Vendricka. Tylko uwaga
- jeśli chcesz to zrobić to przygotuj sobie dobry łuk i najlepiej trujące strzały - giganci
na poziomie trudności z NG+ prawdopodobnie zdołają cię zabić jednym ciosem... ale nie
zdołają wejść do jednej z jaskiń w tamtym obszarze co ułatwia walkę dystansową.


Tak, mam już 4 duszę gigantów. Piąta dusza to ten smok, ale nie mogę go uwalić. Z pierścieniem, który mi poleciłeś zabieram mu max 50 %, potem pierścień się niszczy i ginę XD No nie wiem, farmić już nie można podobno dusz u tych gigantów w tej jaskini. W nowym patchu to zlikwidowali. Czytałem na wiki :P Chyba, że coś mi się popierdzieliło. Ja ich zabijałem pojedynczo w walce bezpośredniej. Wiem, że są totalnie bezczelni bo ich ataki przechodzą przez każda tarczę, co jest absurdem samym w sobie. Nie wiem co z tym smokiem zrobić.. Z 4 duszami dam radę zabić króla ? W ogóle wystarczy z duszami do niego przyjść i walka się zacznie ?

Dnia 14.05.2014 o 16:26, ziptofaf napisał:

Hint - elektryczna broń typu Greatsword +10 wzmocniona o lightning bądź Dragonslayer
Spear+5 zadają mu coś koło 700-800 dmg na hita. Co sprawia że biedak pada szybko.

Używałem zęba smoka +5 i do tego potraktowanym błyskawicą i słaby ten dmg :P

Dnia 14.05.2014 o 16:26, ziptofaf napisał:

Jak zabijesz ich dostatecznie dużo razy to przestają się respawnować ^^

Tak jest, ale jak na razie, to znikł mi tylko jeden gość na początku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 17:12, vegost napisał:

Piszę, że to dusza starożytnego smoka a nie dusza giganta :D Więc to odrębna dusza i
do tego smocza. Można z niej zrobić GreatSword Dragon :P Lubię smocze bronie, ale w DSII
smocze bronie ssają ;p

Zgodzę się tylko częściowo - do PvP niektóre z nich są świetne (np. ta która wali falą ognia). Do PvE to i tak nic w tej grze chyba czystymi obrażeniami nie przebije King''s Greatsworda +5.

Dnia 14.05.2014 o 17:12, vegost napisał:

Wiem, że są totalnie bezczelni bo ich ataki przechodzą przez każda tarczę, co jest absurdem samym w sobie.

Czy ja wiem... oni mają z 7 metrów wzrostu a ich maczugi mają z 4. Byłoby dziwne gdyby MOŻNA było to blokować :D

Dnia 14.05.2014 o 17:12, vegost napisał:

Nie wiem co z tym smokiem zrobić..

Wiać gdzie pieprz rośnie gdy tylko wzlatuje w niebo wspomagając się fast rollami i skokami. Wszystkie jego pozostałe ataki w zasadzie nic nie robią.

Dnia 14.05.2014 o 17:12, vegost napisał:

Z 4 duszami dam radę zabić króla ? W ogóle wystarczy z duszami do niego przyjść i walka
się zacznie ?

Powiem tak - dusze wpływają TYLKO na jego obronę. Mając 4 po prostu zadajesz mu o połowę obrażeń mniej. Jeśli potrafisz choć trochę unikać ataki to spokojnie go zabijesz (a jeśli nie to powinieneś być w stanie zablokować 1-2 tarczą a combosów dłuższych niż 3 ciosy to on nie ma). To bardzo prosty boss jeśli opanujesz jego ataki, zresztą sam zobaczysz. Nie ma tam niczego czego się "nie da" uniknąć/obronić a sam Vendrick często w ogóle uderza w losowe kierunki a potem przez 5 sekund wpatruje się w niebo kiedy ty jesteś zajęty ucinaniem mu nóg.

Sam z siebie cię atakować nie zacznie, musisz mu kilka razy przywalić. Dam ci tylko jedną radę - upewnij się że masz otwarty skrót do bonfire (dźwignia jest tuż obok tego pomieszczenia z hordą strażników tuż przed Velstadtem i Vendrickiem). No i staraj się trzymać blisko jego lewej nogi.

Dnia 14.05.2014 o 17:12, vegost napisał:

Używałem zęba smoka +5 i do tego potraktowanym błyskawicą i słaby ten dmg :P

To jeszcze Crystal Magic Weapon na to rzuć :D

Dnia 14.05.2014 o 17:12, vegost napisał:

Tak jest, ale jak na razie, to znikł mi tylko jeden gość na początku :D

Ja tam po prostu przebiegałem przez cały obszar unikając jakiejkolwiek walki bo ci z maczugami są moim największym nemesis i ginę z nimi częściej niż z bossami w NG+ ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 17:28, ziptofaf napisał:

Zgodzę się tylko częściowo - do PvP niektóre z nich są świetne (np. ta która wali falą
ognia). Do PvE to i tak nic w tej grze chyba czystymi obrażeniami nie przebije King''s
Greatsworda +5.

Tylko na to czekałem, żeby zrobić ten miecz haha :P

Dnia 14.05.2014 o 17:28, ziptofaf napisał:

Czy ja wiem... oni mają z 7 metrów wzrostu a ich maczugi mają z 4. Byłoby dziwne gdyby
MOŻNA było to blokować :D

Dobra, ale ostatni gigant nie przechodził przez tarcze a był 3x większy od tych kurdupli z maczugami ;D I przypominam, on nawalał własną ręką :D

Dnia 14.05.2014 o 17:28, ziptofaf napisał:

Wiać gdzie pieprz rośnie gdy tylko wzlatuje w niebo wspomagając się fast rollami i skokami.
Wszystkie jego pozostałe ataki w zasadzie nic nie robią.

Olałem tego smoka :) I tak nic nie daje.

Dnia 14.05.2014 o 17:28, ziptofaf napisał:

Powiem tak - dusze wpływają TYLKO na jego obronę. Mając 4 po prostu zadajesz mu o połowę
obrażeń mniej. Jeśli potrafisz choć trochę unikać ataki to spokojnie go zabijesz (a jeśli
nie to powinieneś być w stanie zablokować 1-2 tarczą a combosów dłuższych niż 3 ciosy
to on nie ma). To bardzo prosty boss jeśli opanujesz jego ataki, zresztą sam zobaczysz.
Nie ma tam niczego czego się "nie da" uniknąć/obronić a sam Vendrick często w ogóle uderza
w losowe kierunki a potem przez 5 sekund wpatruje się w niebo kiedy ty jesteś zajęty
ucinaniem mu nóg.


Vendrick jest tak samo cwany jak "Przegniły" ? Ta wielka kupa mięsa co jest w tej trującej jaskini bossem. Jego ataki może nie są szybkie, ale jedno uderzenie wystarczy, żeby przełamać ci tarczę, co oznacza, że każdy kolejny jego atak może cię zabić. Vendrick ma combo 3x hitowe :) Sam się o tym przekonałem i 2x na tym zdechłem :) Jego miecz ma ogromny zasięg i trzymanie się jego nóg to jedyny sposób na uniknięcie jego ataku. Można też atakować go czarami, cudami i innymi bzdurami. Jest za wolny, żeby do nas podbiegnąć. Nawet skaczę, ale to jest bardzo rzadkie. No i używa mroku.. Na dzień dobry wyłapałem kulę co zdjęła mi 100 % wytrzymałości i użył swojego combo i padłem :D

Dnia 14.05.2014 o 17:28, ziptofaf napisał:

Sam z siebie cię atakować nie zacznie, musisz mu kilka razy przywalić. Dam ci tylko jedną
radę - upewnij się że masz otwarty skrót do bonfire (dźwignia jest tuż obok tego pomieszczenia
z hordą strażników tuż przed Velstadtem i Vendrickiem). No i staraj się trzymać blisko
jego lewej nogi.


Nie zauważyłem tam ogniska, oh well.. Dobra Vendrick oficjalnie padł za 4 razem :) Mając 4 duszę to nie jest jakiś tragizm. Nawet z jedną można było by go pokonać, ale to by było strasznie długie doświadczenie. A tak, może z 6 minut walki ? :) Dmg miałem na poziomie 286 :P Nieźle.Myślałem, że jak na głównego bohatera całej tej gry, będzie jakimś wyzwaniem a tu nic.

Spoiler

Szkoda mi go, chciał dobrze a w końcu dostał coś gorszego, niż śmierć. Biedny tak się snuje po grobowcu.

Jego dusza gdzieś jest nie ? Pamiętam, że gdzieś o tym czytałem ?

Dnia 14.05.2014 o 17:28, ziptofaf napisał:

Ja tam po prostu przebiegałem przez cały obszar unikając jakiejkolwiek walki bo ci z
maczugami są moim największym nemesis i ginę z nimi częściej niż z bossami w NG+ ;P

Owszem, ci kolesie są przypakowani. To jeszcze jeden absurd w tej grze :) Ci goście mają nielimitowaną wytrzymałość, oni nigdy nie przestają atakować a to oznacza, że nie mamy z nim żadnych szans :) Zabijam go w ostateczności i mam na niego patent. Zależy w jakim miejscu stoi. Jeśli robi swoje niekończące się combo to po nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dwójeczka skończona i czuje lekki zawód ;/ z jednej strony niektóre lokację są znakomite (

Spoiler

Shaded ruins shaded woods czy Brightstone cave Tseldora

) ale z drugiej strony końcówka zupełnie nieudana według mnie . Walki z bossami dość słabe ( a
Spoiler

Nashandra jak na final bossa

to jest po prostu porażka ) Mimo że grało mi się fajnie to wiele elementów 1 zrobiła lepiej choćby właśnie potyczki z bossami ( niezapomniany duet :D ) Podsumowujać Niektóre elementy są lepsze w jedynce a niektóre w dwójce szkoda że poziom trudności spadł trochę jak ktoś spędził ponad 100h w DS1 to tutaj nic go już nie zaskoczy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 00:13, Morrdin napisał:

No to dwójeczka skończona i czuje lekki zawód ;/ z jednej strony niektóre lokację są
znakomite (

Spoiler

Shaded ruins shaded woods czy Brightstone cave Tseldora

) ale z drugiej
strony końcówka zupełnie nieudana według mnie . Walki z bossami dość słabe ( a
Spoiler

Nashandra
jak na final bossa

to jest po prostu porażka ) Mimo że grało mi się fajnie to wiele
elementów 1 zrobiła lepiej choćby właśnie potyczki z bossami ( niezapomniany duet :D
) Podsumowujać Niektóre elementy są lepsze w jedynce a niektóre w dwójce szkoda że poziom
trudności spadł trochę jak ktoś spędził ponad 100h w DS1 to tutaj nic go już nie zaskoczy
;P


Tutaj ciężej dobić do 100 godzin, jak gra się kończy na coś koło 40 h ? :) Ale dopiero od NG+ zaczyna się zabawa. Doszedłem już do Zaginionej Twierdzy i wcale nie jest łatwiej :) Wszędzie stoją upiory, które chcą nas zaciukać. Jest więcej przeciwników w miejscach w których nie powinni stać. Są bardziej irytujący i silniejsi. Właśnie farmiłem sobie duszę na pomaganiu innym w walce z bossami. Ładnie uzbierałem 1 melona w ciągu 1,5 godziny ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2014 o 02:16, vegost napisał:

Tutaj ciężej dobić do 100 godzin, jak gra się kończy na coś koło 40 h ? :) Ale dopiero
od NG+ zaczyna się zabawa. Doszedłem już do Zaginionej Twierdzy i wcale nie jest łatwiej
:) Wszędzie stoją upiory, które chcą nas zaciukać. Jest więcej przeciwników w miejscach
w których nie powinni stać. Są bardziej irytujący i silniejsi. Właśnie farmiłem sobie
duszę na pomaganiu innym w walce z bossami. Ładnie uzbierałem 1 melona w ciągu 1,5 godziny
? :)

Niby tak ale NG+ nie interesuje mnie tak bardzo ;) to już nie to samo a niektóre lokacje jak kompletnie dla mnie skopane

Spoiler

Dragon shrine

czy
Spoiler

Earthen peak

skutecznie mnie od tego odciągaja ;) A pierwszy playthrough był dla mnie jednak słabszy niż w 1 ( choć głównie dlatego że bossowie mnie strasznie zawiedli );)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, właśnie wyczytałem na rededit i na forum Steam, że wersja PC z racji odblokowania 60 FPS stała się jeszcze trudniejsza od wersji konsolowej. Częstymi przykładami jakie się pojawiają to;
1. Animacje przeciwników są szybsze, i częstym przykładem są Alonne Captain, których ataki nie są aż tak szybkie, jak na konsolach,
2. Bronie szybciej się zużywają niż na 30 FPS,
3. Czas "niewrażliwości" po udanym uniku jest skrócony aż o połowę w przeciwieństwie do wersji konsolowej z lock na 30 FPS.

linki do tematu:
http://steamcommunity.com/app/236430/discussions/0/540742399400360842/#p1
http://www.reddit.com/r/DarkSouls2/comments/2517i8/durability_bug_is_linked_to_framerate/

Więc jeżeli jest to prawda to okazuje się, że 60 FPS utrudnia dodatkowo grę na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie po uruchomieniu DSII: OMG jak to płynnie chodzi!
Aż ciężko było mi uwierzyć, że na wymaxowanych ustawieniach gra trzyma stabilne 50-60fps w momencie gdy z jedynką miałem na początku mojej przygody z jedynką miałem niezłe przejścia, a gra była praktycznie niegrywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2014 o 22:30, kaczek93 napisał:

Pierwsze wrażenie po uruchomieniu DSII: OMG jak to płynnie chodzi!
Aż ciężko było mi uwierzyć, że na wymaxowanych ustawieniach gra trzyma stabilne 50-60fps
w momencie gdy z jedynką miałem na początku mojej przygody z jedynką miałem niezłe przejścia,
a gra była praktycznie niegrywalna.


Z 60 fps to uważaj ;P
http://www.reddit.com/r/DarkSouls2/comments/2517i8/durability_bug_is_linked_to_framerate/

Choć w sumie to ja na tych 60 skończyłem grę, po prostu z 2-3x musiałem użyć proszku naprawczego. Ale fakt, pod kątem grafiki i optymalizacji to dwójka bije jedynkę na głowę, nie ma już 20 fps-owego Blighttown.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm... dobrze wiedzieć.
Nie zmienia to jednak faktu, że różnica między moją pierwszą recepcją jedynki, a teraz dwójki jest masakryczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie pytanko. Czy jeśli taki growy lamer jak ja dał radę "zrobić" Dark Souls, to w DS II coś może stanowić większy problem?
Słyszałem wiele głosów, że za pierwszym przejściem DS II nie stanowi praktycznie żadnego wyzwania w porównaniu z jedynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować