Zaloguj się, aby obserwować  
seroero

Dark Souls II

434 postów w tym temacie

Pograłem kilkanaście godzin i gra jest miodna. Podoba mi się, że sprawdzają się patenty z pierwszej części, dzięki czemu doświadczeni gracze wiedzą, o co w grze chodzi. Dalej jest tak, że w zasadzie każda broń może być przydatna, a na pozór byle jaka pałka może okazać się najlepszą bronią. Ginę i powstaję, a nawet nta śmierć nie pozbawia zapału do dalszej zabawy. Ode mnie 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 15:50, bobobo napisał:

Czemu w tej grze jest

Spoiler

Ornstein

? :O

Spoiler

Przeczytaj opis duszy i zobacz gdzie z nim walczysz na uwagę zasługują posągi dzięki którym wchodzisz na areny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega z dystrybucją Dark Souls II sobie nie poradziła. Totalnie brak jakiejkolwiek kopii w sklepach. Nie ma w Saturnie, Empiku, Media Markcie. Szok. Nawet u niech w sklepie nie ma Oo. I teraz zwolnić tego, kto za to odpowiada. Wstyd. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 16:08, vegost napisał:

Cenega z dystrybucją Dark Souls II sobie nie poradziła. Totalnie brak jakiejkolwiek kopii
w sklepach.


w media markt w krakowie jest duzo:)

swoja droga ladnie zwiekszyli poziom trudnosci. nie dosc ze pasek zycia spada do polowy to jeszcze na starcie ma sie jedna butelke estusa, a te kamienie co regeneruja stopniowa to kpina jest:)

na razie pogralem z 15 godz i jednyka jednak lepsza jak na razie.... lepszy klimat i jakos odglosy byly lepsze

co do samej dwojki to denerwuje mnie ze postac nie realnie wolno wypija estusa to juz musze przyznac jest do bani!! ze dwa razy wolniej niz w jedynce, przesadzili....
i jakos w dwojce czuje sie oszukany przez gre np wlasnie pijac estusy a w jedynce tak nie mialem wiedzialem ze robie cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 15:50, bobobo napisał:

Czemu w tej grze jest

Spoiler

Ornstein

? :O


No żesz w dupę jeża, dlaczego mnie skusiło tu zajrzeć ! >.<
Zepsułem sobie niezłą niespodziankę :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 19:09, korinek2 napisał:

No żesz w dupę jeża, dlaczego mnie skusiło tu zajrzeć ! >.<
Zepsułem sobie niezłą niespodziankę :F


HA! Wiedziałem,że ktoś w to zajrzy :D Info dla wszystkich: jak chcecie kupić grę,nie oglądajcie tego spoilera! xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, tam - to jeszcze nic. Jakbys przeczytal o

Spoiler

...

albo o
Spoiler

...

to wiadomo. A juz w ogole to jakbys przeczytal o tym, ze glowny bohater jest
Spoiler

...

to wtedy bys sie WKURZYL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 18:17, davis87 napisał:

w media markt w krakowie jest duzo:)

Jednak dobrze mówili, Szczecin to wioska z tramwajami :) Tu nic nie ma.

Dnia 27.04.2014 o 18:17, davis87 napisał:

swoja droga ladnie zwiekszyli poziom trudnosci. nie dosc ze pasek zycia spada do polowy
to jeszcze na starcie ma sie jedna butelke estusa, a te kamienie co regeneruja stopniowa
to kpina jest:)

Jest wiele zastosowań, które sztucznie podwyższają poziom trudności. Jedną z nich jest właśnie to, że wszystko powoli się robi i przez to moby mają nas jak na widelcu. Wytrzymałość też została wykastrowana pod względem szybkości regeneracji i wielkości jej utracenia przez uderzenie bronią. Dlatego wszędzie słychać głosy, że Dark Souls II jest bardzo łatwa a nie trudna. Do jedynki nie ma startu niestety i to jest jej minus. Pewnie, gdy będę grał to odkryję jeszcze więcej porażek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 22:09, vegost napisał:

Jest wiele zastosowań, które sztucznie podwyższają poziom trudności. Jedną z nich jest

jakbym widział DS.

Dnia 27.04.2014 o 22:09, vegost napisał:

właśnie to, że wszystko powoli się robi i przez to moby mają nas jak na widelcu. Wytrzymałość

Jakbym...no wiesz ;)

Dnia 27.04.2014 o 22:09, vegost napisał:

też została wykastrowana pod względem szybkości regeneracji i wielkości jej utracenia
przez uderzenie bronią. Dlatego wszędzie słychać głosy, że Dark Souls II jest bardzo
łatwa a nie trudna. Do jedynki nie ma startu niestety i to jest jej minus. Pewnie, gdy

Ja sięjeszcze nei wypowiem, ale "w duchu "mam nadzieję, że input laga myszy naprawi jakiś patch:|

Dnia 27.04.2014 o 22:09, vegost napisał:

będę grał to odkryję jeszcze więcej porażek :)

Challenge accepted: zobaczymy czy DS2 przebije DS;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się, że DS było lepsze od DSII. Owszem, jest trudniej, ale głównie przez pierwsze kilka godzin gry. Jak ktoś przebrnie przez trudny start, znajdzie pierścien ograniczający zmniejszenie życia i zdobędzie więcej estusów, gra się już okej. O wiele bardziej podobają mi się etapy, niektóre po prostu są piękne. Mniej drogi trzeba pokonywać do bossów, co jest olbrzymimi plusem. Dobrze mieć jedną bazę wypadową, gdzie wszystkie ważne postacie są pod ręką. Tak naprawdę przeszkadza tylko długość picia estusa, no ale wtedy już naprawdę nie byłoby nic trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 21:16, Piotrek_K napisał:

Eee, tam - to jeszcze nic. Jakbys przeczytal o

Spoiler

...

albo o
Spoiler

...

to wiadomo.
A juz w ogole to jakbys przeczytal o tym, ze glowny bohater jest
Spoiler

...

to wtedy
bys sie WKURZYL!


Dzięki,całą grę mi zepsułeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wam tak szybko ten level skacze? Jestem po paru lokacjach (gra wygląda na mocno nieliniową, więc ciężko określić, ale zabiłem z 6-7 bossów, a ostatnio tą grzesznicę w wieży) i mam 50-któryś level. W DS1 szło wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 22:16, zadymek napisał:

Challenge accepted: zobaczymy czy DS2 przebije DS;)

Rozumiem, że na pvp jesteśmy umówieni ? :D

sinir - może dlatego, że zaczynasz grę z 16 - 17 lvlem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 23:31, sinir napisał:

Też wam tak szybko ten level skacze? Jestem po paru lokacjach (gra wygląda na mocno nieliniową,
więc ciężko określić, ale zabiłem z 6-7 bossów, a ostatnio tą grzesznicę w wieży) i mam
50-któryś level. W DS1 szło wolniej.


50 lv to dopiero poczatek gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2014 o 17:20, Cykada85 napisał:

50 lv to dopiero poczatek gry ;)

To z jakim levelem się kończy grę? Ja tu nie wbijam leveli coby nie przepakować postaci, ale przecięcie endurance na 2 różne atrybuty czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2014 o 17:28, sinir napisał:

To z jakim levelem się kończy grę? Ja tu nie wbijam leveli coby nie przepakować postaci,
ale przecięcie endurance na 2 różne atrybuty czuć.


Ja skonczylem gre kolo poziomu 100, ale pozniej potrzebujesz bardzo duzo dusz na chocby jeden level. Gre skonczylem 3 razy, zrobilem wszystkie trofea i dobilem 250 levelu. Zazdroszcze Wam przezywania tej przygody poraz pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2014 o 20:49, Cykada85 napisał:

Ja skonczylem gre kolo poziomu 100, ale pozniej potrzebujesz bardzo duzo dusz na chocby
jeden level. Gre skonczylem 3 razy, zrobilem wszystkie trofea i dobilem 250 levelu. Zazdroszcze
Wam przezywania tej przygody poraz pierwszy :)


Już przeszedłeś wersję na PC ? :) Szybka bestia z ciebie. A z Królem Eldrickiem bił się ? Czy jak tam się ten mistrz nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować