Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Adwentowa promocja gier EA w sklepie gram.pl - dzień dziesiąty

11 postów w tym temacie

Hahaha, ceny na konsole są na prawdę świetne. Cóż osobiście się spodziewałem lepszych gier jak na razie jestem trochę zawiedziony jeśli chodzi o tą promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by Fifa 13 była co najmniej za 70-80 zł bym kupiła tak 100 to dla mnie za drogo i nie zacheca. Widocznie sie nie sprzedaja ale chociaz drugi raz mogli by zrobic taniej a nie tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl nigdy nie wiedziało co to promocja albo normalna cena gry. Tutaj czuję się jakbym kupił gry w jakiejś drogiej galerii handlowej gdzie sklep opłaca wysoką dzierżawę za wynajem dlatego ceny produktów takie drogie a tutaj? Powinno być wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że z tymi cenami liczą na frajerów, którzy dostają ślinotoku na widok napisu "Promocja" i/lub stałych klientów. Jeszcze dodać koszty wysyłki i już wcale tak tanio nie jest. O ile w ogóle było tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się promocje powtarzają to poproszę Battlefield Premium (same dodatki w wersji "digital") w promocji, bo jeszcze tego nie było (a były już dwie promocje z BF3). Będzie promocja to kupuje od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować