• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GoToSle3p

Brak dźwięku

Pytanie

Witam otóż jestem świeżo po formacie i po zainstalowaniu sterow do karty dzwiekowej w glosnikach dalej glucho
model plyty glownej to : gigabyte GA m55s-3s zamieszczam podspodem screen z menadzera urzadzen

20121209152051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 09.12.2012 o 15:20, GoToSle3p napisał:

Witam otóż jestem świeżo po formacie i po zainstalowaniu sterow do karty dzwiekowej w
glosnikach dalej glucho
model plyty glownej to : gigabyte GA m55s-3s zamieszczam podspodem screen z menadzera
urzadzen



Strzelam - próbowałeś odłączyć kable od głośników/słuchawek/mikro itp, po czym z powrotem podłączyć i przy wyskakującym okienku Realteka zaznaczyć co podłączyłeś? Kolega miał podobny problem, po przeinstalowaniu systemu (akurat z Visty na 7), również z Realtekim, nie miał w niektórych głośnikach dźwięku. To co opisałem załatwiło sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.12.2012 o 17:40, Minamir napisał:

Strzelam - próbowałeś odłączyć kable od głośników/słuchawek/mikro itp, po czym z powrotem
podłączyć i przy wyskakującym okienku Realteka zaznaczyć co podłączyłeś? Kolega miał
podobny problem, po przeinstalowaniu systemu (akurat z Visty na 7), również z Realtekim,
nie miał w niektórych głośnikach dźwięku. To co opisałem załatwiło sprawę.



Znaczy tak podłączałem pod każde wejście i dalej głucho nw co z tym zrobic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.12.2012 o 18:20, GoToSle3p napisał:

Czy to możliwe że karta jest spalona?

Ja tam widzę, że teoretycznie powinny być dwie karty dźwiękowe. Najbliżej zegarka to ikonka pewnie od tego C-Media, natomiast najdalej od zegarka znajduje się ikona, która pasuje do oprogramowania Realteka. Jeżeli faktycznie masz 2 karty dźwiękowe, to może głośniki są podłączone do tej, która nie jest ustawiona jako domyślna?
Wejdź w Panel sterowania --> Dźwięk i urządzenia audio (pisze z pamięci, bo dawno z XP nie korzystałem już) i tam w zakładkach poszukaj, czy nie możesz wybrać innej karty dźwiękowej, jako domyślną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować