Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: akcja kolejnej części Assassin`s Creed będzie toczyć się w Brazylii

34 postów w tym temacie

> Przestanę czytać u Was newsy za te spoilery :-/ Nigdzie nie można się czuć bezpiecznie...
> W Assassin’s Creed III w jednej z misji we współczesności...
>
> thx a lot, dajcie wiecej spoilerów!

dudes, chill, już grubo ponad miesiąc po premierze na konsolach, a ponad 2 tygodnie po premierze na PC ;) kiedyś trzeba ruszyć "żelazną kurtynę" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> dudes, chill, już grubo ponad miesiąc po premierze na konsolach, a ponad 2 tygodnie po
> premierze na PC ;) kiedyś trzeba ruszyć "żelazną kurtynę" ;)

co ma czas do rzeczy ? spoiler do spoiler. nie wazne czy do 30 letniej ksiazki czy do 2 tygodniowej gry. takich rzeczy sie nie robi.

ps: odpowiedzi na posty ciagle nie dziala z poziomu newsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W Assassin’s Creed III w jednej z misji we współczesności...
>
> thx a lot, dajcie wiecej spoilerów!

1. Przed premierą wiadomo było, że będzie parę misji Desmonda (wyczekiwanych od bardzo dawna, tak poza tym).
2. Sory Cię bardzo, ale jeśli miejsce akcji jest dla Ciebie takim megaspoilerem, że Ci rujnuje całą radość z grania (nawet nie jest tu napisane po co się jedzie do tej zakichanej Brazylii) to masz rację. Nie czytaj newsów. Najlepiej żadnych. Bo stąd krok od tego że się będziesz rzucał, że napisane jest że w trzeciej części bohaterem jest Desmond(spoiler!) i Connor(też spoiler!)

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 08:17, Big_Ant napisał:

1. Przed premierą wiadomo było, że będzie parę misji Desmonda (wyczekiwanych od bardzo
dawna, tak poza tym).

I to spoilerem nie jest.

Dnia 10.12.2012 o 08:17, Big_Ant napisał:

2. Sory Cię bardzo, ale jeśli miejsce akcji jest dla Ciebie takim megaspoilerem, że Ci
rujnuje całą radość z grania (nawet nie jest tu napisane po co się jedzie do tej zakichanej
Brazylii) to masz rację. Nie czytaj newsów. Najlepiej żadnych.

Nie mega, ale nie da się ukryć, że w pewnym stopniu psuje (spoil) to zabawę, nie odkryje się tego samemu.

Dnia 10.12.2012 o 08:17, Big_Ant napisał:

Bo stąd krok od tego że
się będziesz rzucał, że napisane jest że w trzeciej części bohaterem jest Desmond(spoiler!)
i Connor(też spoiler!)

Oficjalne informacje dostarczane przez Ubi, które mają zarysować tło nie są spoilerem.
Natomiast informacja zawarta w tekście gramu już nie jest ogólnym opisem sytuacji, a raczej wdawaniem się w szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 08:08, EmperorKaligula napisał:

> dudes, chill, już grubo ponad miesiąc po premierze na konsolach, a ponad 2 tygodnie
po
> premierze na PC ;) kiedyś trzeba ruszyć "żelazną kurtynę" ;)

co ma czas do rzeczy ? spoiler do spoiler. nie wazne czy do 30 letniej ksiazki czy do
2 tygodniowej gry. takich rzeczy sie nie robi.

ps: odpowiedzi na posty ciagle nie dziala z poziomu newsa...


im później zdradzasz informację, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że będzie ona spoilerem, bo więcej ludzi miało szansę się z nią zaznajomić ;). A AC3 nie wyszedł wczoraj.

Dnia 10.12.2012 o 08:08, EmperorKaligula napisał:

Oficjalne informacje dostarczane przez Ubi, które mają zarysować tło nie są spoilerem.

Czasem te "oficjalne infromacje Ubi" potrafią nieźle zdradzić fabułę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 08:17, Big_Ant napisał:

Nie czytaj newsów. Najlepiej żadnych. Bo stąd krok od tego że
się będziesz rzucał, że napisane jest że w trzeciej części bohaterem jest Desmond(spoiler!)
i Connor(też spoiler!)


i tak wlasnie robie. nie czytam newsow do interesujacych mnie gier przed premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 08:35, Gzyp_666 napisał:

Czasem te "oficjalne infromacje Ubi" potrafią nieźle zdradzić fabułę ;)

Oczywiście. Ale serwisy growe powinny unikać podawania informacji (innych niż oficjalne), które mogą zdradzić fabułę. A jeśli już koniecznie muszą wspomnieć o konkretnym wydarzeniu, to powinni pisać, że tekst zawiera spoilery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 08:35, Gzyp_666 napisał:

im później zdradzasz informację, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że będzie ona spoilerem,
bo więcej ludzi miało szansę się z nią zaznajomić ;). A AC3 nie wyszedł wczoraj.


no tak zapomnialem ze 3 tygodnie to termin od kiedy mozna spoilerowac na prawo i lewo... data premiery nie ma nic do rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo każdy kupuje gry w dniu premiery, ehe. Dzięki. Kupiłem w zeszłym tygodniu ac3 na konsole. Zaoszczędziłem 70zł. Nie wolno dawać spoilerów, albo ukrywać je umiejętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie tę serię odpuściłem. Miałem cichą nadzieję, że AC3 będzie jej zakończeniem. Trailer z 21.12.2012 mnie utwierdził w tym przekonaniu. Jednak kumpel grę przeszedł wcześniej i zapytałem go nie o fabułę, tylko po prostu "Czy to już koniec?" A on na to "To raczej dopiero początek".

Także ja dziękuję. "Modę na sukces" mam na co dzień w TVP1. Ubisoft jasno daje nam do zrozumienia, że właściwie można to ciągnąć w nieskończoność, ponieważ jest tyle pięknych miast na tym świecie, tyle historii, które można w nich rozegrać, tyle okresów czasowych, więc po co zabijać kurę znoszącą złote jajka :)

Jedynie BioWare miał odwagę i zakończył swojego Mass Effecta, a przynajmniej zamknął wątek historii Sheparda, tam, gdzie się to powinno skończyć. Wiem, że będą kolejne ME, ale już raczej bez Sheparda... no ewentualnie jako NPC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta cala nagonka na brak spoilerow bardzo mnie wkurza bo kiedys nikt o tym nicc nie mowil i bylo ok a teraz powiesz co sie stanie w grze i juz wielkiego heretyka na stos... Mi spoilery nie psuja zabawy bo to czego sie moge dowiedziec to wciaz ogolniki... cala masa szczegolow i tak umyka podczas spoilera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać, że spoiler spoilerowi nierówny. Lekkie spoilery takie jak mamy w tym tekście mnie nie wzruszają, ale jakby już ktoś zdradził zakończenie czy też inny krytyczny moment fabularny to mógłbym udusić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 07:11, EmperorKaligula napisał:

W Assassin’s Creed III w jednej z misji we współczesności...

thx a lot, dajcie wiecej spoilerów!

Nie trolluj, po co otwierasz newsa o AC jeśli nie chcesz spoilerów?

@Damianuss1 - Mettalica skończyła się na Kill em all ;( To se ne wrati.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 09:27, n33trox napisał:

Jedynie BioWare miał odwagę i zakończył swojego Mass Effecta, a przynajmniej zamknął
wątek historii Sheparda, tam, gdzie się to powinno skończyć. Wiem, że będą kolejne ME,
ale już raczej bez Sheparda... no ewentualnie jako NPC.


A skąd wiesz, że tu tak nie będzie? Nie chcę spoilować, ale Ubi powiedziało, że

Spoiler

AC3 to koniec historii Desmonda

i tak właśnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 09:27, n33trox napisał:

Jedynie BioWare miał odwagę i zakończył swojego Mass Effecta, a przynajmniej zamknął
wątek historii Sheparda, tam, gdzie się to powinno skończyć. Wiem, że będą kolejne ME,
ale już raczej bez Sheparda... no ewentualnie jako NPC.

Aha, bo w AC 3 tego nie zrobiono?

Spoiler

Desmond wcale nie leży spalony na posadzce pod koniec gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować