Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: akcja kolejnej części Assassin`s Creed będzie toczyć się w Brazylii

34 postów w tym temacie

Nie, oby nie Brazylia, bo utwierdzam się w przekonaniu, że coraz gorsze wymyślają te lokacje... Może podbój Australii, jak tak bardzo Europy nie chcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 11:23, vunner napisał:

Nie, oby nie Brazylia, bo utwierdzam się w przekonaniu, że coraz gorsze wymyślają te
lokacje... Może podbój Australii, jak tak bardzo Europy nie chcą?

Szczerze, jeśli AC miało by być w obecnych czasach to miasta Europy po prostu się nie nadają. Budynki są za daleko rozstawione,do tego najczęściej na elewacjach nie znajdziesz punktu do chwytu i tu już taka rzecz jednak jak zabicie kogoś spowodowała że byś był szukany wszędzie. Za to w Brazylii pomijając otaczającą ją jungle to masz bardzo zwartą zabudowę, fawele gdzie można kompletnie zniknąć i bardzo jasny podział na miasto biednych i bogatych gdzie uchodzą inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 10:19, Mercuror napisał:

Nie trolluj, po co otwierasz newsa o AC jeśli nie chcesz spoilerów?


kolejny geniusz... news (tytul i glowna jego zawartosc) dotyczy czegos zupelnie innego niz ac3. to po co w tekscie spoiler na temat ac3 ? bez niego news tez by byl kompletny. dotarło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 08:32, Harrolfo napisał:

Nie mega, ale nie da się ukryć, że w pewnym stopniu psuje (spoil) to zabawę, nie odkryje
się tego samemu.
Natomiast informacja zawarta w tekście gramu już nie jest ogólnym opisem sytuacji, a
raczej wdawaniem się w szczegóły.

Jak napisał kolega wyżej. Informacje o tym, że Desmond pozwiedza kilka lokacji poza Animusem były już jasno przedstawione przed premierą. Mogę się mylić, ale chyba nawet było napomknięte coś o stadionie w Brazylii. Jeżeli takie coś to dla Ciebie "odkrycie" to naprawdę musisz mieć niezłą zabawę podczas grania.
Poza tym... lokalizacja misji nijak nie zdradza fabuły. Jakoś wiadomo było, że Connor będzie latał po Bostonie i Nowym Jorku i nikt nie psioczył i nie doszukiwał się tutaj czegoś, co mogłoby zespoilować grę.

@EmperatorKaligula
Faktycznie. Nowy AC w Brazyli wcale nie ma powiązania z tym, że ten kraj już kiedyś w serii AC się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 12:47, theZoSo napisał:

Informacje o tym, że Desmond pozwiedza kilka lokacji poza Animusem
były już jasno przedstawione przed premierą.

Oczywiście, ale bez wskazania palcem - będzie tu, tu i tu.

Dnia 10.12.2012 o 12:47, theZoSo napisał:

Mogę się mylić, ale chyba nawet było napomknięte
coś o stadionie w Brazylii. Jeżeli takie coś to dla Ciebie "odkrycie" to naprawdę musisz
mieć niezłą zabawę podczas grania.
Poza tym... lokalizacja misji nijak nie zdradza fabuły.

Powtórzę raz jeszcze - nie była to informacja ogólnie znana osobom, które nie zagrały w Assassin''s Creed III, więc jest to spoiler

Dnia 10.12.2012 o 12:47, theZoSo napisał:

Jakoś wiadomo było, że Connor
będzie latał po Bostonie i Nowym Jorku i nikt nie psioczył i nie doszukiwał się tutaj
czegoś, co mogłoby zespoilować grę.

Porównywanie miast, w których dzieje się główna część gry do etapów Desa... Brawo...
To tak samo, jakbyś mówił, że AC II dzieje się w Wenecji, a AC 1 w Damaszku i Jerozolimie. Te informacje są istotne ze względu na różnorodność umiejscowienia akcji gier z serii. Spoiler z newsa taki nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 13:14, Harrolfo napisał:

Powtórzę raz jeszcze - nie była to informacja ogólnie znana osobom, które nie zagrały
w Assassin''s Creed III, więc jest to spoiler

Jak już napisałem wyżej, informacje odnośnie lokalizacji misji Desmonda przewijały się tu i ówdzie przed premierą. Wtedy nikt jeszcze nie zagrał w AC3... Tyle.

Dnia 10.12.2012 o 13:14, Harrolfo napisał:

Porównywanie miast, w których dzieje się główna część gry do etapów Desa... Brawo...

Wziąłeś to porównanie na serio? Bawi mnie to ^__^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 13:18, Vojtas napisał:

Komuś jednak cholernie spodobał się Max Payne 3...

Pora zagrać. Tobie też się spodoba. Właśnie jest obniżka boxów (non-Steam, RGSC edition) na Muve... :) Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 13:21, Janek_Izdebski napisał:

> Komuś jednak cholernie spodobał się Max Payne 3...
Pora zagrać.


To graj.

Dnia 10.12.2012 o 13:21, Janek_Izdebski napisał:

Tobie też się spodoba.


Skąd ta pewność? Dla mnie jedyny słuszny MP był osadzony w USA i miał klimat noir.

Dnia 10.12.2012 o 13:21, Janek_Izdebski napisał:

Właśnie jest obniżka boxów (non-Steam, RGSC
edition
) na Muve... :)


Nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój wybór. Ja grałem i prawie ukończyłem (w lipcu). Muszę przyznać, że zmiana settingu wyszła grze na dobre, klimat Ameryki Łacińskiej robi wrażenie - cała fabuła jest IMHO zwarta i logiczna. Ale jak to mówią: "de gustibus..."

Może na jakiejś wyprzedaży steamowej zaopatrzysz się w ten tytuł? Jednak ostrzegam, w przypadku tej gry, lepsze pudełko - mnóstwo GB do ściągnięcia i zainstalowania.

Pozdrawiam. :)

P.S. Sorry za mały offtop. Vojtas, jeśli jesteś zainteresowany mogę Ci kupić najnowszego "XCOM''a" za 49 zł. Jeśli refletkujesz, to skontaktuję się z Toba na priv w tej kwestii. :) Jeszcze raz przepraszam za off-top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przestanę czytać u Was newsy za te spoilery :-/ Nigdzie nie można się czuć bezpiecznie...
Czyli przez przypadek oznaczyłeś „spoiler”?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych spojlerowcow- a graliscie w poprzednie 5 czesci Assasina? Bo w kazdej byl Desmond i w kazdej byly misje w terazniejszosci. Tez mi spojler. W Hobbicie od Jacksona beda hobbici, krasnoludy i elfy, macie tu nastepny spojler placzki.

Co do gry, ja juz te serie pogrzebalem ze wzgledu na jej casualowosc i nude, a teraz jeszcze te nietrafione zmiany settingu. Historia brazylisjkich slumsow mnie niestety nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze, jeśli AC miało by być w obecnych czasach to miasta Europy po prostu się nie
> nadają. Budynki są za daleko rozstawione,do tego najczęściej na elewacjach nie znajdziesz
> punktu do chwytu i tu już taka rzecz jednak jak zabicie kogoś spowodowała że byś był
> szukany wszędzie. Za to w Brazylii pomijając otaczającą ją jungle to masz bardzo zwartą
> zabudowę, fawele gdzie można kompletnie zniknąć i bardzo jasny podział na miasto biednych
> i bogatych gdzie uchodzą inne rzeczy.

Jeżeli chodzi o czasu obecne, to może i byłby to dobry pomysł, ale ja myślę o ewentualne ponowne cofnięcie się w czasie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować