Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Tibia jest tak nnnnnnnnuuuuuuuuuuuudddddddddddddnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaa...
Grałem w tą gre rok i nie zobaczyłem w tej grze nic ciekawego i fascynującego.
Graficznie jest na poziomie - 10.
Odnosze wrażenie że prince of persia ma lepszą grafike...! (oczywiście o jedynce mowie)
Ogromne chamstwo na wszystkich serverach. Okradanie, oszukiwanie itp.


PS. Pomidorowe skarpety. W skali ---- 0 do 10---- oceniam na ------ 2 ------ ( i tak dużo )

20070208183132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 18:31, gonzo15xp napisał:

Tibia jest tak nnnnnnnnuuuuuuuuuuuudddddddddddddnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaa...

Każdy ma swoje zdanie. Mnie też zaczęła nużyć. Ale przed tem dawała sporo radochy :)

Dnia 08.02.2007 o 18:31, gonzo15xp napisał:

Grałem w tą gre rok i nie zobaczyłem w tej grze nic ciekawego i fascynującego.

Aż rok się z nią nudziłeś? Sporawo. Ja dopiero po 10 miesiącach skończylem.

Dnia 08.02.2007 o 18:31, gonzo15xp napisał:

Graficznie jest na poziomie - 10.

Mhm ? Serio? ;>

Dnia 08.02.2007 o 18:31, gonzo15xp napisał:

Odnosze wrażenie że prince of persia ma lepszą grafike...! (oczywiście o jedynce mowie)

Ale porównanie grafiki ... Tibia vs. PoP SoT ... A według mnie CIV4 ma lepszą grafikę niż ... uwaga ... Qauke I. xD

Dnia 08.02.2007 o 18:31, gonzo15xp napisał:

Ogromne chamstwo na wszystkich serverach. Okradanie, oszukiwanie itp.

To prawda, ale w tym kraju wcale nie jest lepiej, zresztą czego sie spodziewałeś jak większość grających to Polacy ... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym PoP nie było Sands of Time :D Prince of Persia ma jakies 10 lat jak nie węcej ;) to stara gra, jeszcze w 2D, mimo to fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem ale jak dla mnie to ta gra nie jest zbyt ciekawa, ani w niej questow nie zauwazylem, grafika tragiczna, nawet nie widac zbroji na kims niewiem jak mozna jest kupowac te pre-paidy za 100 zl na 2 miechy co one tak wam daja, nie lepiej juz wowa pograc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OGame wolę... ma lepszą grafikę :P ... co prawda jest w trybie tekstowym ale patrzcie na te rysunki! i nie ma lagów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 18:54, keyrome napisał:

Niewiem ale jak dla mnie to ta gra nie jest zbyt ciekawa, ani w niej questow nie zauwazylem,
grafika tragiczna, nawet nie widac zbroji na kims niewiem jak mozna jest kupowac te pre-paidy
za 100 zl na 2 miechy co one tak wam daja, nie lepiej juz wowa pograc?

Lepiej Lepiej ziomu$:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z tym pierwszym PoP to zwracam honor :) Rzeczywiście, grałem w to jeszcze na Amidze, mega grywalność, szkoda, że już nie robią platformówek w 2D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 18:54, keyrome napisał:

Niewiem ale jak dla mnie to ta gra nie jest zbyt ciekawa, ani w niej questow nie zauwazylem,


Widocznie źle szukałeś, bo jest ich dużo

Dnia 08.02.2007 o 18:54, keyrome napisał:

grafika tragiczna, nawet nie widac zbroji na kims niewiem jak mozna jest kupowac te pre-paidy
za 100 zl na 2 miechy co one tak wam daja, nie lepiej juz wowa pograc?


W tibii nie ma kart pre-paid. To jest gra darmowa, można sobie ewentualnie kupić płatne konto za 90zł na 3 miesiące, ale takie konto nie jest wymagane do gry. Po prostu dodaje nowe możliwości i łatwiej się z nim gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktos skad moge sciognac tibie bo sciagam z tibia.pl i wiele innych zrodel i jak wlaczam mam zawiechy
prosze o szybka pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 13:38, Brew napisał:

wie ktos skad moge sciognac tibie bo sciagam z tibia.pl i wiele innych zrodel i jak wlaczam
mam zawiechy
prosze o szybka pomoc


Heh, a od czego jest oficjalna strona?...
https://secure.tibia.com/account/?subtopic=downloadclient
Wybierasz wersję na Windowsa (Windows Tibia Client 7.92) i ściągasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosyć już tych głupich postów! Zakładając ten temat nie myślałem, że tak będzie. Ten temat staje się kłutnią czy gra jest fajna czy nie. Dajcie sobie już na luz i jeżeli chcecie się wypowiedzieć na temat gry to proszę bardzo i wielka prośba. Uszanujcie zdanie innych. Jeżeli ktoś myśli, że ta gra jest prymitywna to taka jest jego zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jedynym w klasie (z chłopaków oczywiście) który nie grał i nie zamierza zagrać w to *coś* :P
Od Tibii odrzuca mnie niemiłosiernie , a samo gadanie chłopaków z mojej klasy o tej *grze* zniechęca mnie jeszcze bardziej. Moim zdaniem Tibia stanowi bezpłatną alternatywę od pełnowymiarowych MMORPG jak Guild Wars lub WoW. Ale jest to tylko MOJE zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:51, skaybay napisał:

Jestem jedynym w klasie (z chłopaków oczywiście) który nie grał i nie zamierza zagrać w to
*coś* :P
Od Tibii odrzuca mnie niemiłosiernie , a samo gadanie chłopaków z mojej klasy o tej *grze*
zniechęca mnie jeszcze bardziej. Moim zdaniem Tibia stanowi bezpłatną alternatywę od pełnowymiarowych
MMORPG jak Guild Wars lub WoW. Ale jest to tylko MOJE zdanie...


Popieram, według mnie Tibia to jakaś gra MMO graficznie gorsza od niektórych gier w systemie DOS. Chodzimy kolesiem, który nic nie robi tylko rozwala jakieś potwory. Nie wiem co w w niej widzicie, ale szanuje wasz gust. W końcu każdy ma inny gust co do różnych gier też ;) Ja nie zamierzam w nią grać, bo uważam, że to strata naszego cennego czasu, który ciągle nam na czymś ucieka. Nie polecam Tibii bo również "podobno" uzależnia, ale nie wiem czym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie ktoś, kto potrafi KULTURALNIE wypowiedzieć się na temat tego, że nie lubi Tibi ! Normalnie stęskniłem się za dobrze sformułowanymi i na poziomie napisanymi postami przeciwników Tibi. Myślałem, że to ginący gatunek a tu proszę takie zaskoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:57, szerszeń45 napisał:

No wreszcie ktoś, kto potrafi KULTURALNIE wypowiedzieć się na temat tego, że nie lubi Tibi
! Normalnie stęskniłem się za dobrze sformułowanymi i na poziomie napisanymi postami przeciwników
Tibi. Myślałem, że to ginący gatunek a tu proszę takie zaskoczenie :)

Eee tam, jedna jaskółka wiosny nie czyni :P
Jakby całą stronę zapełniły kulturalne i poparte rzeczowymi argumentami dyskusje na temat wartości Tibii, to bym powiedział, że coś się zmienia.

Ponad to, pragnę obwieścić, że ja także skończyłem z Tibią. Nie grałem w nią juz gdzies tak od miesiąca. Głównie dlatego, że mój najlepszy przyjaciel przestał w nią grać, a bez niego to już nie to samo, ale ogólne znurzenie grą też miało na to wpływ. Poprostu gra przestała dawać mi satysfakcję. I wróciłem do Dungeon Siege`a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 16:02, PsychoMan napisał:

Eee tam, jedna jaskółka wiosny nie czyni :P
Jakby całą stronę zapełniły kulturalne i poparte rzeczowymi argumentami dyskusje na temat wartości
Tibii, to bym powiedział, że coś się zmienia.

Po prostu chciałem zauważyć, że jednak są ludzie na tym świecie, którzy - choć trudno w to uwierzyć - potrafią być mili i uprzejmi i powiedzieć co myślą o Tibi w sposób kulturalny. Myślałe, że nie ma już takich ludzi i uznawałem, że każdy krytyk Tibi potrafi tylko krzyczeć "Tibia to g*** !!" itp. Miło przeczytać wreszcie wyważoną opinię przeciwnika Tibi. Taka miła odmiana musiał się spotakać z aprobatą z mojej strony :)

Dnia 09.02.2007 o 16:02, PsychoMan napisał:

Ponad to, pragnę obwieścić, że ja także skończyłem z Tibią. (...)

Hehe, kiedy ja skończyłem granie, zaraz większość moich kumpli też przestało grać. Poza jednym ... ale to osobnik który ma naprawde nieźle niepoukładane w głowie. :) A każdy gadał, że to ja jestem uzależniony, skoro mam taki lvl. Jak się umie grać to nie znaczy że się jest uzależnionym. ;> Jednak dal moich kolegów znaczyło to to samo a kto miał najmniej problemów ze skończeniem grania? :) No własnie ja. :P
Co nieznaczy, że uzależniony od grania nie jestem. Ah, ten Gothic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2007 o 17:12, szerszeń45 napisał:

A każdy gadał, że to
ja jestem uzależniony, skoro mam taki lvl. Jak się umie grać to nie znaczy że się jest uzależnionym.


To już jest standard. Każdy kto ma 50lvl+ jest uzależniony wg większości "nietibijskiego" społeczeństwa.

Dnia 09.02.2007 o 17:12, szerszeń45 napisał:

;> Jednak dal moich kolegów znaczyło to to samo a kto miał najmniej problemów ze skończeniem
grania? :) No własnie ja. :P


Ja się kilka razy przymierzałem żeby skończyć, ale w końcu granie stało się tak nudne, że innego wyjścia nie było. :P No i przy okazji zarobiłem. :)

Dnia 09.02.2007 o 17:12, szerszeń45 napisał:

Co nieznaczy, że uzależniony od grania nie jestem. Ah, ten Gothic ...


Mhm... Czas na Gothic 2? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 17:41, Luke Shadow napisał:

Na moim kompie to raczej tylko jedyneczka wchodzi w grę niestety. Trzeba poczekać do kupna nowego kompa by poprzechodzić sobie wszystko po kolei ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować