Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Czy mógłby mi ktoś w skrócie opisać wszystkie zmiany jakie zaszły po najnowszym updatcie - a w szczególności profesję sorca. Dopiero co wróciłem po długiej przerwie na chatę i chciałbym jak najszybciej sie zaznajomić z nowościami :) Z góry dzięki i sorry za lenistwo w poszukiwaniu informacji, ale zależy mi na czasie :) Pozdro =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 22:24, Don Lizak napisał:

Skromny awansik :) Jak dla pala to spoko :P


jak to się stało że na 50 levelu zabił cię dragon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 18:03, Monastor napisał:

Szkodliwy wpływ Tibii
Pytałem skąd jesteś naprawdę ;)


O rany. Rzeczywiście takie pytanie pisząc na różnych forach kojażyłem raczej z serwerem :> Jednak za maniaka się nie uważam. Sam z siebie potrafię nagle przestać grać na bardzo długo, bo po prostu mi się nie chce. Szczególnie denerwuje mnie w tej grze rutyna.
Wracając do Twojego pytania: jestem z Elbląga, miasto między Gdańskiem a Olsztynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 22:03, UMC.Hugo napisał:

> Skromny awansik :) Jak dla pala to spoko :P

jak to się stało że na 50 levelu zabił cię dragon?


Co tu dużo mówić. Był to lag. Lag z mojej winy a razcej mojego komputera. Nagle włączył mi się wygaszacz i nie mogłem go wyłączyć. Od tego czasu nie używam wygaszacza :) Dragów było więcej oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 22:16, Don Lizak napisał:

Co tu dużo mówić. Był to lag. Lag z mojej winy a razcej mojego komputera. Nagle włączył
mi się wygaszacz i nie mogłem go wyłączyć. Od tego czasu nie używam wygaszacza :) Dragów było
więcej oczywiście.


dobrze to rozumiem ;p ja jeszcze takiego wysokiego levelu nie mam ale na 10 levelu sorcem zabijałem cyclopy( tylko musiałem uważać i tylko jednego cycka na raz) i tego nieszczęśliwego dnia tego pechowego południa zdażył mi się lag. oczywiście była to moja wina bo przed tem miałem te zasrane lagi ;/ i mogłem sobie wten dzień odpuścić, ale nie kurde musiałem no i zacieło się na cacy. tylko jeszcze byłem w trakcie walki i zamiast mi się wylogować to wyszło tylko a ja na srodku zostałem i jak sie zalogowałem to sie obudsziłem w świątyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Ja pamiętam jak zabił mnie hunter gdzieś na 9 lvl i biegałem po mieście i krzyczałem "hunter is pk". Bo ja myślałem w tedy, że to jest zwykły gracz - miał outfit jak człowiek.
A co do śmierci na dragu to straciłem 111k expa. tyle co na 21lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 18:11, Locker HEHE napisał:

Wy wszyscy to ta tym temacie jesteście naprawde ubodzy w wiedzy o tibi przedstawcie zwoje postacie
i pochwalcie sie swoj=imi umiejętnościami i osiągnięciami



Swoje pisze sie przez S, a nie Z. Oo. Co do tibi odechcialo mi sie grac w nia przez ludzi ktorzy w nia graja. Sa to typowe nooby i dzieci. Nie mowie, ze wszyscy, ale tych ktorych przewaznie spotykam niestety sa nimi. Trenuje skille koles mi zabija moby nawet jak go uprzedzalem, zabieraja kase i lot z moich mobow, kozacza i wiele wiele inncyh rzeczy. Totalna porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, że żadna gra MMORPG nie ma tak nisko ocenianego współczynnika "comunity" jak właśnie Tibia.
A moja zabawa? Ksywa "Wybraniec", świat Askara, 14 level, Paladyn i mi się znudziło. Chce ktoś passy? Jeśli tak to na maila loonatyk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 18:24, Loonatyk napisał:

Nic dziwnego, że żadna gra MMORPG nie ma tak nisko ocenianego współczynnika "comunity" jak
właśnie Tibia.
A moja zabawa? Ksywa "Wybraniec", świat Askara, 14 level, Paladyn i mi się znudziło. Chce ktoś
passy? Jeśli tak to na maila loonatyk@o2.pl

Ja chce wyslij na ponury666@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 18:24, Loonatyk napisał:

Nic dziwnego, że żadna gra MMORPG nie ma tak nisko ocenianego współczynnika "comunity" jak
właśnie Tibia.
A moja zabawa? Ksywa "Wybraniec", świat Askara, 14 level, Paladyn i mi się znudziło. Chce ktoś
passy? Jeśli tak to na maila loonatyk@o2.pl


14 lvl to sie robi w jeden dzień =p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 18:57, Arucard napisał:

14 lvl to sie robi w jeden dzień =p

Ale ja sie bawilem slangiem angielskim, nawiazywaniem przyjazni i generalnie "obczajaniem" gry, a nie expowaniem na maxa :). Moja postac ma charakter :P

PS. Panowie wyzej to chyba nie potrafią czytać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 18:57, Arucard napisał:

14 lvl to sie robi w jeden dzień =p



hmm.14 lvl w jeden dzien hmm niezle ale ja w jedzen dzien nabilem 34 bez PACC to dopiero wynik kolego a jak masz postac ja 121 lvl royal Pall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 18:11, Locker HEHE napisał:

Wy wszyscy to ta tym temacie jesteście naprawde ubodzy w wiedzy o tibi przedstawcie zwoje postacie
i pochwalcie sie swoj=imi umiejętnościami i osiągnięciami


Dziwne, że tak sądzisz bo kilka postów pod twoim sam się chwialisz swoją postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 22:52, Locker HEHE napisał:

hmm.14 lvl w jeden dzien hmm niezle ale ja w jedzen dzien nabilem 34 bez PACC to dopiero wynik
kolego a jak masz postac ja 121 lvl royal Pall


Jasne :P:P:P 34 lvl bez PACC w jeden dzień - to chyba ci ktoś musial w tym pomagać jakiś bloker czy coś, bo inaczej to by ci dnia nie starczyło ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować