Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2006 o 14:33, Don Lizak napisał:

500 000 expa w dzień. Czyli 100 lvl potrafisz zrobić w miesiąc?



Hmm.No jak sie ma dobre eq i świetne skille to w ile na Dwarf Gurad sie robi 500 000 expa koles to idzie w miku miku jak expisz bez przerwy. Jak będziesz grał w tibie tyle co ja to sam tak będziesz sądził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 16:05, Locker HEHE napisał:

> 500 000 expa w dzień. Czyli 100 lvl potrafisz zrobić w miesiąc?


Hmm.No jak sie ma dobre eq i świetne skille to w ile na Dwarf Gurad sie robi 500 000 expa koles
to idzie w miku miku jak expisz bez przerwy. Jak będziesz grał w tibie tyle co ja to sam tak
będziesz sądził


Jak się ma kase to nie ma rzeczy niemożliwych... Sorem to raczej, aż takie trudne by nie było, a co do palla (zakładając ze od pierwszego lvl''a robisz postać) to moim zdaniem jest to raczej mało możliwe ==> bez skilla na guardy nie pojdziesz... a jeżeli zrobiłeś 36 lvl w 24 h to nie uwierze, że zdążyłeś jeszcze trenować w tym czasie...

Co do mojej postaci to mam 59 ek.

>500 000 expa w dzień. Czyli 100 lvl potrafisz zrobić w miesiąc?

Exp robi się adekwatnie do postaci... wyższy skill = lepszy exp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 16:05, Locker HEHE napisał:

> 500 000 expa w dzień. Czyli 100 lvl potrafisz zrobić w miesiąc?


Hmm.No jak sie ma dobre eq i świetne skille to w ile na Dwarf Gurad sie robi 500 000 expa koles
to idzie w miku miku jak expisz bez przerwy. Jak będziesz grał w tibie tyle co ja to sam tak
będziesz sądził


W tibie gram już bardzo długo. Najwięksi hardcore''owcy w trzy miechy robią 90 lvl. niemalże 24/7.
Sam potrafię zrobić 800k-1kk expa w dobe. Wiem jednak, że wymaga to bardzo dużych nakładów finansowych. Gram rycerzem. Mój rekord to 1,154,000~ expa ed jednego ss do następnego. Przy wbijaniu tego pomagało mi dużo osób. Głównie w pilnowaniu wejść do expowisk, noszeniu run, druidy używały ''heal friend'' itp.

Mówicie, że 100 lvl możliwy w miesiąc?
Nie będę tego komentował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodze się z tobą tylko w jednym ze bez skillowania bym tyle niemiał to prawda bo kolega mi natrenil 70/70 i miałem dobre eq wtedy to jest możliwe knightem w 24 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem :wchodze na www.tibia.com, robię co trzeba, dostaje kod i próbuje ściągnąć.Ale jak mam ściągnąć to mam wpisać kod (który mam) i hasło.Co to za hasło????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 17:26, Don Lizak napisał:

Mówicie, że 100 lvl możliwy w miesiąc?
Nie będę tego komentował.


Nie powiedziałem, że w miech da się zrobić ale moim zdaniem jeżeli ktoś gra z rodzeństwem tak, że potrafi być postacią online 24/h i ma ciągle wolne expowiska to dlugo mu to nie zajmie... jak narazie najszybsza setka została zrobiona w około 3 miechy - magiem.

Dnia 01.02.2006 o 17:26, Don Lizak napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Locker HEHE

samo zrobienie skilli po 70 trwa więcej niż 24 h. Jakbym wydal 1000k na mf-y i z sdkami poszedl na jakis hunt to 500 k mozna zrobic szybciej niz w 24 h. Nie ma co gdybać, fakt faktem ze z 1 lvl''a nie zrobisz 36 lvl''a w 24h korzystając tylko z tej postaci (czyli bez dodatkowej kasy,eq,itp.)

Dnia 01.02.2006 o 17:26, Don Lizak napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez ciaputek


Jeżeli chcesz ściągnąć tibie to nie musisz podawać żadnego hasła.
www.tibia.com ==> downloads ==> I agree ==> klikasz na "Tibia Client Version 7.6"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 18:05, ciaputek napisał:

Mam taki problem :wchodze na www.tibia.com, robię co trzeba, dostaje kod i próbuje ściągnąć.Ale
jak mam ściągnąć to mam wpisać kod (który mam) i hasło.Co to za hasło????


To hasło zostało ci przesłane na email który podałeś podczas rejestracji na tibia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodając do postu Arucard''a.

w 24 godziny Knight robi skile z 10/10 do 55/55, zakładając, że spełnia wymagane czynniki (raz na 30sec blood hit, 2 potworki atakujące itd.). Takie wyliczenia widziałem w artykule na tibianews.net. Jest to wartość przybliżona ale bliska prawdy.
Czytałem też, że ~podobno~ kolejne 24h trainu to z 55/55 jest 65/65 - ale to może być mało wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o czym wy tu gadacie :/ żeby w tak krótkim czasie zrobić takiego expa lub takie skille to trzeba być jakimś wynikiem badań N.A.S.A. nie jeść nie, spać i nie mieć rodziców którzy by nam na to nie pozwolili :/ a jeśli ktoś tak robi to jest ma trochę ubytku i być jakimś maniakiem co świata nie widzi po za tą grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 16:00, Locker HEHE napisał:

Sluchaj ja niemuwilem że ja to treniłem kumpel mi trenil 2 dni wcześniej a ja tylko expiłem
od 8 lvleu


Sądze że gra w Tibie nie jest grą tylko głupią przegaduchą. Nie lepiej pograć sobie w innego morfika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 16:02, Harmegidon napisał:

> Sluchaj ja niemuwilem że ja to treniłem kumpel mi trenil 2 dni wcześniej a ja tylko expiłem

> od 8 lvleu

Sądze że gra w Tibie nie jest grą tylko głupią przegaduchą. Nie lepiej pograć sobie w innego
morfika.


Jakieś argumenty na poparcie swojej tezy ? Byłbym wdzięczny.

Wracając do 100 lvl''a w miesiąc, to trzeba by było robić 21 k / h - przy założeniu, że postać jest online przez 24 godziny dziennie, 31 dni w miesiącu. Wiadomo że na małym lvl''u 21k nie zrobi się w godzine, ale na wyższych robi się o wiele więcej... Moim zdaniem, jeżeli ktoś dzieli konto (co jest oczywiście zabronione, ale niestety jeżeli się gra z jednego ip to chyba nikomu tego nie udowodnią =/) między rodzeństwo/rodzine(i tak bywa :P) to jest jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 16:00, Locker HEHE napisał:

Sluchaj ja niemuwilem że ja to treniłem kumpel mi trenil 2 dni wcześniej a ja tylko expiłem
od 8 lvleu


No co ty mówisz... na Rookgaardzie Ci tak wyskilował?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby wyszedł z rooka i później qmpel nim trenił, to i tak na samym skillowaniu do 70ek byś zrobił conajmniej lvl... chyba, że trenił z człowiekiem/monkiem/ghoulem to przepraszam. Poza tym w 2 dni nie zrobisz takich skilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 10:35, Harmegidon napisał:

Moim argumnetem jest to co ja widzę gdy gra mój brat.
Bez ponownego tłumaczenia zamykam off top


Off topic? Przecierz to temat o grze MMORPG Tibia. Jak widzę dystkujsja narazie tylko o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować