Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2006 o 09:37, xardax napisał:

Poziom chamstwa jaki sobą prezentują polski gracze w Tibia jest wzorem nie do osiągnięcia przez
innych.


Prawda. Możma jednak z tym żyć! Na szczęście jest opcja ''ignore''. Między chamami znajdzie się ktoś w porządku. Po stworzeniu dobrej paczki kumpli na prawdę fajnie się gra w Tibię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 18:27, Don Lizak napisał:

No co ty mówisz... na Rookgaardzie Ci tak wyskilował?!



LOL hehe nie na roku ale na MAINIE dokładnie trenil na zergu poniewarz on ma druta 98 wtedy miał 29 i stworzyl sobie zerga i przez taki jeden programik mugł grac dwoma lub wiencej nawed postaciami naraz hehe LOL


<LUC>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli Orc''a Berzerker?

Trenowanie z nim to co tu dużo gadać głopota. Jak ktoś ma lvl żeby summonować zerka to może zarówno ghoula jak i monka. Zerk ma mardzo słabego defa, za słaby nawet do traina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 09:02, Locker HEHE napisał:

hehe to tz dobry jestes przecierz 8 lvl o skilach 16/16 trafil by sobie w monka lub ghula z
jakiegos moze comabt knifa hehe niezly jestes


Ja knightem od skili 14.15 z rooka skilowałem na ghoulu serpentem. Jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 19:13, Arucard napisał:

Poza tym w 2 dni nie zrobisz takich skilli.


No w dwa dni to mozna do 60/60 dobic, kumpel sprawdzal, przez dwa dni niespal i do szkoly nie chodzil tylko w tibie gral ;P

A i jesli mozna wiedziec to na jakich swiatach gracie, ja gram na chimerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 00:32, Ledoke napisał:

> Poza tym w 2 dni nie zrobisz takich skilli.

No w dwa dni to mozna do 60/60 dobic, kumpel sprawdzal, przez dwa dni niespal i do szkoly
nie chodzil tylko w tibie gral ;P

A i jesli mozna wiedziec to na jakich swiatach gracie, ja gram na chimerze.


Thoria, Rubere tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 17:30, YahooPL napisał:

Lepiej zagrajcie w jakieś inne tekstowe MMORPG
Np. www.i-rpg.pl chyba najlepsza gra tego typu


Zły link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 17:30, YahooPL napisał:

Lepiej zagrajcie w jakieś inne tekstowe MMORPG
Np. www.i-rpg.pl chyba najlepsza gra tego typu


Ale po co podajesz link do Imperium, jak tu jest mowa o Tibi - MMORPG a nie tekstówce ? :P Jak ci się nie podoba ten temat, to nie zawracaj głowy innym tymi postami :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż potrenowałem swojego Knighta do 35/33 i mowa pójdę zabije kilku slime, tak dla przyjemności. Jedna sztuka nic mi nie zroby, a jeżeli obstawie tyły to jestem bezpieczny. No to zabrałem parcel, na Folde do slime bije jednego , paczkę ustawiłem z tylu on się rozczepił i wyobraźcie moje zdziwienie kiedy zobaczyłem że slime potrafi zniszczyć parcel !!! Ledwo uszedłem z życiem na czerwono bo żadne uhu i fluidów nie brałem z sobą.
A miał to bić spokojny wypad do Mino na trening i trochę zbierania a żeby tego parcela napełnić. LOL:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 07:30, xardax napisał:

moje zdziwienie kiedy zobaczyłem że slime potrafi zniszczyć parcel !!! Ledwo uszedłem z życiem


No nie ma tak łatwo z tymi slimkami - przebiegłe bestie hehe :) Jednego jeszcze łatwo uwalić ale cała grupa to już masakra :D A propo to naprawdę nie wiedziałeś, że nie powstrzymają parcele slimki ? Jest jeszcze dużo innych stworków, ktore parcel nie zablokuje jak np. Cyklop, mino guard itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2006 o 10:00, Velociraptor napisał:

A propo to naprawdę nie wiedziałeś, że nie powstrzymają parcele
slimki ? Jest jeszcze dużo innych stworków, ktore parcel nie zablokuje jak np. Cyklop, mino
guard itp :P


No jak wydać nie, tylko czy np. skrzynia z drewna poskutkuje, jeżeli bym jej użył zamiast parcela?

Trenuje na Minotaurach Knight 17lv 56/55, czy oni są odpowiedni do tego, czy poszukać czegoś innego? Po 3-4 godzin treningu mam loot wartości 1 – 2k, mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 14:32, xardax napisał:

Trenuje na Minotaurach Knight 17lv 56/55, czy oni są odpowiedni do tego, czy poszukać czegoś
innego? Po 3-4 godzin treningu mam loot wartości 1 – 2k, mało?


Moim zdaniem także można trenić na minosach z twoimi skilami, ale ja jak zawsze grałem knightem, to treniłem na rotach na Fibuli, gdzieś tak do około 70/70, i naprawdę też jest nieźle i locik i resp :D Pozdro :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 14:32, xardax napisał:

Trenuje na Minotaurach Knight 17lv 56/55, czy oni są odpowiedni do tego, czy poszukać czegoś
innego? Po 3-4 godzin treningu mam loot wartości 1 – 2k, mało?



Znajomy treni całe życie na rotach..obecnie ma 114 lvl, skille 96/95. Co do minosów to zależy z czego je lejesz... ja na mino skillowalem dopiero od skilli 65+ z sickle... Co do lota, 1-2 k po 3-4 h?? malutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega jest Knightem 14 lv 41/40 z slabim wyposażeniem niema nawet serpenta używa chyba scirmitar.
Kiedy był na Foldze na miejscu gdzie można zrobić questa na Dark Helmet to typ na 8 lv wszedł do środka i ga zablokował w korytarzu a żeby ga Minotaur łucznik załatwił . Okazało się że kolega uszedł z życiem a że ten facet niema klucza i nie może wyjść.
Na jego zawołanie przyszedłem i chcieli śmie temu typowy odpłacić pięknym za dobrze.

Rzecz w tym że w miedzy czasie podeszła para knight/sorc 45/50 lv i nawet po moim wytłumaczeniu co się dzieje i dlaczego, twierdzili że ja jestem noob i nie mam racji.

Czy aby na pewno?

P.S.Dodam żę niestety jest to śwyat non PVP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po ostatnim update opłaca się inwestować w LMM ?- czy w ogóle ktoś te runki kupuje. Bo przed świątecznym update to napewno nie bo każdy wolał HMM, a teraz jak tak długo trzeba czekać żeby robić hmki, to właśnie nie wiem czy zacząć robić lmki :p :D Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować