Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Właściwie to nigdy nie opłacało się ich robić. Teraz po update możesz je robić dla siebie, na własny użytek. Mimo to, że można tworzyć HMM od 25 lvlu to i tak na rynku jest duża ilość tych run ale są droższe niż wcześniej. Wątpie, żeby ktoś kupował LMM jak HMM można już używać od 1 mlvlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 20:33, Velociraptor napisał:

Czy po ostatnim update opłaca się inwestować w LMM ?

Jesli chcesz je sprzedawac to sobie odpusc za plecak nie dostaniesz wiecej jak 700gp ;p
A do expienia sa calkiem dobre bo za plecak HMM mozna kupic 3 plecaki LMM czyli okolo 50% wiecej dmg w potwory ;p, pozostaje jeszcze kwestia capa ale to tylko na nizszych levelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem jeszcze takiego ordynarnego PK''ownictwa jak tu. Spokojnie sobie kupowałem pierwsze zaklęcia druida , postacią która ledwo co osiągnęła ten 9 poziom , a tu wpadł jakiś cwel parówa do sklepu, i zanim się obejrzałem i wogóle zorentowałem że ktoś mnie atakuje dostałem kilka strzałów z kuszy albo łuku i zaliczyłem deada.
Już ta pierwsza wyspa nasunęła podejrzenia że coś jest nie tak: człowiek kilka razy chciał być człowiekiem , a okazało się że jest frajerem (porzyćz line , oddam ci - porzyczam line , gościu ucieka z podziemi , wylogowuje się a ja głupi gine zatruty przez pająki).
Wcześniej kilka osób pisało że społeczeństwo "Tibian" to same buraki, ja po moim krótkim dośwaiadczeniu z grą mogę to tylko potwierdzić, niestety :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale taka jest cała brutalna prawda o Tibii :P Ludzie się tam nawzajem nie szanują, tylko każdy chce z każdym walczyć, tak jakby wszystkie servy były nastawione tylko na walkę pomiędzy ludźmi, a przecież jest tylko jeden taki serv :D
A jak ja zaczynałem grać w Tibię to miałem podobną sytuację na rooku, tylko z pomieszczeniem ze szkieletami gdzie miałem wejść pierwszy a za mną dwóch gośći co mieli mi pomóc :/ Tylko że oni tylko stali i blokowali mi miejsce roopowania i patrzyli jak pomału ginę, żeby podzielić się moim lootem :S - no cóż ale byłem wtedy jeszcze kompletnym newbie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety poczatki w tibi sa bardzo trudne.
Dobrze jest jesli na samym poczatku szybko wbijesz 4 mlvl i nosisz troche uhow.
Pozatym nie ufaj ludziom ludziom (zwlaszcza polakom co boli najbardziej) gdyz w wiekszosci przypadkow chca Cie poprostu ograbic z loota ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przecież to wcale tak nie musi wyglądać.

Grałem też trochę w NWN, zupełnie inna kultura: pierwsze wejscie (na serwerze gdzie grało sie od poziomu zerowego) i od razu przyjazna dusza dała mi kilka przedmiotów , zaprosiła do wspólnej wyprawy i oprowadziła po najbliższej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NUUUDNA GRA I KICZOWA !! mam ta gre na kompie i nie wiem czemu mam jeszcze gralem 1 dzien i juz mi sie znudzila stare badziewie brak fabuly po prostu kicz i juz nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 21:24, ArtuRPGpl napisał:

(...) brak fabuly po prostu kicz i juz nie polecam


Właśnie, przecież każdy mmorpg skupia się głównie wokół pięknej i długiej fabuły, a nie na rywalizacji pomiędzy graczami/klanami/gildiami/rasami bądź też rozwijaniu własnej postaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 21:54, Arucard napisał:

> (...) brak fabuly po prostu kicz i juz nie polecam

Właśnie, przecież każdy mmorpg skupia się głównie wokół pięknej i długiej fabuły, a nie na
rywalizacji pomiędzy graczami/klanami/gildiami/rasami bądź też rozwijaniu własnej postaci...


No właśnie.... szkoda tylko że tej rywali8zacji jest więcej. To chyba jakieś nieporozumienie :( Ja chę fabuuuuły !!!111!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 10:50, Velociraptor napisał:

każdy chce z każdym walczyć, tak jakby wszystkie servy były nastawione tylko na walkę
pomiędzy ludźmi, a przecież jest tylko jeden taki serv :D

sa dwa takie servy ;p
Niedawno(gdzies tak pol roku temu;) CIPsoft przeprowadzal ankiete na temat nowych rodzajow serwerow, mam nadzieje ze to nie bylo tylko dla zmylki ;p i w letnim updacie wprowadza jakis server nastawiony bardziej na eRPeGowa strone tibi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia to jedyna w swoim rodzaju gra :] i najlepsza! I nie mozna powiedziec ze to "kicha" jesli gra w nią olbrzymia liczba ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 09:23, RedSqll napisał:

I nie mozna powiedziec ze to "kicha" jesli
gra w nią olbrzymia liczba ludzi.


No tu się nie zgodzę. Dobre bo gra dużo ludzi? Dużo ludzi pali papierosy, są dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 10:00, Don Lizak napisał:

No tu się nie zgodzę. Dobre bo gra dużo ludzi? Dużo ludzi pali papierosy, są dobre?


Dużo ludzi palą papierosy, bo są uzależnieni. Może od Tibii też :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tibia jest popularna przede wszystkim wsrod ludzi ktorzy nie maja zbyt dobrych kompow i nie chca placic abonamentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 11:54, DragonLord napisał:

> No tu się nie zgodzę. Dobre bo gra dużo ludzi? Dużo ludzi pali papierosy, są dobre?

Dużo ludzi palą papierosy, bo są uzależnieni. Może od Tibii też :P.


Dlatego właśnie powiedziałem, że jeżeli dużo osbób coś robi to nie znaczy, że to coś jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 12:14, Don Lizak napisał:

Dlatego właśnie powiedziałem, że jeżeli dużo osbób coś robi to nie znaczy, że to coś jest dobre.


Skoro się "uzależnili" (w tym wypadku - chcą grać), znaczy, że gra wciąga = jest dobra, inaczej byłby paradoks - dobra gra = nie chce mi się w nią grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować