Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Mam takie pytanie czy wie ktoś gdzie są pływalnie na Main landzie i na rooku bo wiem gdze są tylko jedna na main i jedna na Rook''u czy wie ktoś może gdze jest więcej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha. Tak sobie z nudów patrzę na historię przeglądanych stron a tam... www.tibia.com, mówie sobie - co tam wejdę, zobaczę co nowego. ;) Okazuje się, że był update. Fajno, dowiedziałem się mniej więcej, że sorcerer i driud znowu rządzą (jakieś nowe żywioły, bajery, outfity, możliwość pływania? ;D). Nie no - super, ale szkoda, że nie chce mi się grać za bardzo moim starym sorcem. Jednakże zaciekawiło mnie zupełnie co innego, a mianowicie "Featured Article". Niby nic takiego, opis pracowników CipSoftu, czym się kto zajmuje. Jednak zastanawia mnie taka sprawa. Cytuję:

"[...]However, Richard is an expert in the complex field of 3d art and thus, his main focus is working for a new project which is taking up the bulk of his time.[...]"

czyli coś w stylu: "Richard to nasz ekspert od grafiki 3D, a więc skupia najwięcej uwagi na nowym projekcie, który pochłania dużo jego czasu."

oraz

"[...]Steve is currently in charge of the development of a prototype for a new product idea.[...]"

czyli nie mniej nie więcej jak: "Steve jest obciążony rozwojem prototypu najnowszego produktu."

Nie wiem, czy dobrze wszystko skapowałem, ale IMO tak oto ginie Tibia, która nieudolnie próbuje iść z duchem czasu, bo chyba nikt nie wątpi, że to projekt w stylu Tibia 2 w 3D... ;)

Pełen tekst możecie poczytać tutaj:
http://www.tibia.com/news/?subtopic=latestnews&id=630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 21:57, lukase napisał:

:( łe pacca nie moge kupic bo mama mi nie pozwolila i lipa :chlip


Made my day. Dzieki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 21:57, lukase napisał:

:( łe pacca nie moge kupic bo mama mi nie pozwolila i lipa :chlip


Ojojoj będziemy płakać...
To nie miejsce na takie żale... omg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 19:15, loytartoreto napisał:

Haha co powiecie na to?
http://tibia.org.pl/static/out/
Jednak Spike Sword zdobyty ;D
Aha, jeszcze filmik:
http://pl.youtube.com/watch?v=-WGZ5tV16-Y


Hmm, ciekawe, może to prawda, ale czy jest to potwierdzona informacja ? NIby wygląda prawdziwie, ale łatwo cos takeigo zmontować, ale to jakis pseudo ots :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mały odskocznik od życia w rl

Reklama OTS mojego kumpla.

Jesteś znudzony trudnym expieniem na przepełnionych expowiskac?
Masz dosyć PK''erow utrudniających ci życie?
Chciałbyś zobaczyć alternatywną tibię??

Wbij na Satteraots.no-ip.biz, a tam czekają na ciebie:
-puste expowiska
-super eventy(w znaczeniu zarabiscie trudne zagadki itp)
-wlasciwie 0 PK''erow


By móc grać na otsie trzeba sciagnac IP Changera ze strony http://www.speedyshare.com/931375201.html
i tibie 8.00


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 21:33, szerszeń45 napisał:

Nie wiem, czy dobrze wszystko skapowałem, ale IMO tak oto ginie Tibia, która nieudolnie próbuje
iść z duchem czasu, bo chyba nikt nie wątpi, że to projekt w stylu Tibia 2 w 3D... ;)


No to cię mogę wzmocnić w twoim przekonaniu, bo to juz od dłuższego czasu wiadomo, ze coś CipSoft szykuje.

Swoja drogą ja zacząłem znów grać moim rookstayerem, po półrocznej przerwie. I tydzien juz gram i jak na razie isę nie nudzi. Czyży dawna miłość wróciła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 21:50, PsychoMan napisał:

Swoja drogą ja zacząłem znów grać moim rookstayerem, po półrocznej przerwie. I tydzien juz
gram i jak na razie isę nie nudzi. Czyży dawna miłość wróciła ;)


A który level masz tym swoim rookslayerem?? xD

IPI-Tiiba-Kyra
Z tego co wiem umieszczanie reklam na tym forum jest niedozowlone, więc radzę na przyszłość uważać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 14:13, PsychoMan napisał:

Łosiemnasty.


Co tak dużo ludzi zaczyna grać rookslayerami...ja tak nie umiałbym xD.

@IPI-Tiiba-Kyra

Jak kto na to patrzy ;)...ale moim zdaniem to reklama xD...i przypadkiem serwery OTS są nielegalne ,czy mi się coś w głowie pokaszaniło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 20:45, IPI-Tiiba-Kyra napisał:

Teraz mały odskocznik od życia w rl

Reklama OTS mojego kumpla.

Jesteś znudzony trudnym expieniem na przepełnionych expowiskac?
Masz dosyć PK''erow utrudniających ci życie?
Chciałbyś zobaczyć alternatywną tibię??

Wbij na Satteraots.no-ip.biz, a tam czekają na ciebie:
-puste expowiska
-super eventy(w znaczeniu zarabiscie trudne zagadki itp)
-wlasciwie 0 PK''erow


By móc grać na otsie trzeba sciagnac IP Changera ze strony http://www.speedyshare.com/931375201.html
i tibie 8.00



Lol zal mi ciebie albo twojego kumpla ... Ots''y sa beznadziejnie nie da sie normalnie grac nie ma radosci z wbitego lvl''a / nowych przedmiotow jest sporo chetaerow ;/ Gram w tibie z rok i wiem mniejwiecej o co tam chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 14:58, Nertis napisał:

> Łosiemnasty.

Co tak dużo ludzi zaczyna grać rookslayerami...ja tak nie umiałbym xD.

@IPI-Tiiba-Kyra

Jak kto na to patrzy ;)...ale moim zdaniem to reklama xD...i przypadkiem serwery OTS są nielegalne
,czy mi się coś w głowie pokaszaniło??

OTS''y są jak najbardziej legalne ... :] Ale nie jest to jak na normalnej swojskiej tibii gdzie kazdy cos dla siebie znajdzie :] a Tibia RLZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 15:05, DreaN napisał:

OTS''y są jak najbardziej legalne ... :] Ale nie jest to jak na normalnej swojskiej tibii gdzie
kazdy cos dla siebie znajdzie :] a Tibia RLZ!!!


No to mi się coś pomyliło ;)...kiedyś coś mi się takiego obiło o uszy ;).Ja tam do OTS''ów nic nie mam ,bo przy nich można się zrelaksować i się nie przejmuje jak się padnie...a normalnie dead kończył się lecącą klawiaturą gdzieś za balkon :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 14:58, Nertis napisał:

Co tak dużo ludzi zaczyna grać rookslayerami...ja tak nie umiałbym xD.

Ta postać to juz ponad rok chyab ma, tylko miałem dłuugie przerwy w graniu.
A dużo osób gra pewnie dlatego, że nie trzeba mieć setnego lvla zeby robić szpan przed noobkami.
Dla odprężenia. Gdzieś od 16 lvlu można już bez problemu solować minosy, najmocniejsze potworki na rooku.
Dlatego, że na rooku nie ma PKerów.

Co do OTSów. To są one zabronione przez regulamin Tibii. Można używać klienta Tibii tylko do grania na oficjalnych serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 15:25, PsychoMan napisał:

> Co tak dużo ludzi zaczyna grać rookslayerami...ja tak nie umiałbym xD.
Ta postać to juz ponad rok chyab ma, tylko miałem dłuugie przerwy w graniu.
A dużo osób gra pewnie dlatego, że nie trzeba mieć setnego lvla zeby robić szpan przed noobkami.
Dla odprężenia. Gdzieś od 16 lvlu można już bez problemu solować minosy, najmocniejsze potworki
na rooku.
Dlatego, że na rooku nie ma PKerów.


Ja tam brałem minosy solo na 7 lewelu xD...ale tylko jednego bo dwa lub trzy =dead xD.Ale tak sobie popatrzeć to staje się trochę monotonne gdy masz 30 lewel i minosy ci nic nie robią :/.

Dnia 21.12.2007 o 15:25, PsychoMan napisał:

Co do OTSów. To są one zabronione przez regulamin Tibii. Można używać klienta Tibii tylko do
grania na oficjalnych serwerach.


No to po części miałem jednak rację xD...no ale OTS''y są legalne chyba...tylko granie na nich już nie xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 21:33, szerszeń45 napisał:

Buahahaha. Tak sobie z nudów patrzę na historię przeglądanych stron a tam... www.tibia.com,
mówie sobie - co tam wejdę, zobaczę co nowego. ;) Okazuje się, że był update. Fajno, dowiedziałem
się mniej więcej, że sorcerer i driud znowu rządzą (jakieś nowe żywioły, bajery, outfity, możliwość
pływania? ;D).Nie no - super, ale szkoda, że nie chce mi się grać za bardzo moim starym sorcem.


To akurat nieprawda, z tego co słyszałem teraz pallki i knighci też mają dobrze bo mogą użyć naraz lifefluida i uh''a. Choć reszta też jest potężna to ma "gorsze" możliwości leczenia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 15:45, Future_ka napisał:

To akurat nieprawda, z tego co słyszałem teraz pallki i knighci też mają dobrze bo mogą użyć
naraz lifefluida i uh''a. Choć reszta też jest potężna to ma "gorsze" możliwości leczenia xD


Tylko co im da ten uh? 100 hp? Teraz paladyni zarówno jak knighci jadą na life potionach, dodatkowym "wypasem" dla paladynów są nie znikające po jednym strzale assasin stary, z których mój kolega (116 rp z 94 dystem) bije po 450+...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować