Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2008 o 19:19, Sir Jedi napisał:

Hmmm.... Dość dawno nie grałem w Tibię więc mam pytanie jakie zmiany przyniósł ostatni
update dla Palladyna? Co się zmieniło w mechanizmie gry itd...


www.tibia.pl zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo dużo sie zmieniło, zależy na jakiej grałeś Tibii ;)). Ale powiem Ci tak LightHack jest wbudowany w Klienta, Graphics>Advanced i tam paseczek dajesz na 100% ;)). Co tam jeszcze... O, właśnie w to może nie uwierzysz ;] w Tibii jest legalny Bot ! Tak, wbudowany w klienta, tak samo jak lighthack, a nazywa się on Hotkey''s, ale nie w takim stopniu jak kiedyś, bo kiedyś były tylko czary, a teraz, o dziwo, doszły runki, którymi można cały czas spamować. War''y już nie przynoszą takiej radości jak kiedyś... No to teraz troche o runkach i czarach ;)) Doszły "zaczarowania" broni, zaczarowując przedmiot z danego żywiołu, możesz liczyć na większe obrażenia. Np. Na dragon''a wybierzesz się z War Hammer''em "zlodowaconym". Każde zaczarowanie liczy 1000 uderzeń ;]. Ogólnie system runowy, stał się prostszy, mniej many-więcej pocisków, dobry przykład SD 0 80 many mniej, a AŻ 3 pociski w 1 runce ! co daje 60 pocisków w 1 backpacku... Legendarne kiedyś UH''y przeszły na emeryture, z powodu słabego efektu leczenia ;] Teraz używa się Great Mana-Health Potionsów, są to najwyższe jednostki której dają, dla many (moża używać od 70 lvl''a) 400 punktów ( nie jestem pewien :D) i dla życia 600 punktów, są też strong mana-health potion, ale one to już nie pamiętam ile dają ale coś koło 300 ;]. Ogólnie rzecz biorąc, Tibia stała się prostsza ;)) Chociaż niektórzy uważają, że trudniejsza, z powodu ograniczeń LVL''owych, np. Kiedyś można było z 40 knightem latać z SOV''em a teraz jest od 70 lvl''a ;] I tak z wszystkimi lepszymi broniami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie. Się założyłem z kolegą kto pierwszy osiągnie 25 lvl.
Ja mam 14 a on 17. Podacie adres jakiegoś bota czy co? Albo, czy jest ktoś skłonny do pomocy na celeście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 19:19, lukasz11111 napisał:

Pomóżcie. Się założyłem z kolegą kto pierwszy osiągnie 25 lvl.
Ja mam 14 a on 17. Podacie adres jakiegoś bota czy co? Albo, czy jest ktoś skłonny do
pomocy na celeście?


Boty są nie legalne , mój drogi. Również powinieneś grać uczciwie , co to za zakład jak ktoś oszukuje. Odradzam i tak grać. Również nie pisz pogrubieniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 19:25, Mezo505 napisał:

Nigdy nie słyszałem o Tibi na czym ona polega?


Gra MMORPG, www.tibia.pl więcej info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh... po pierwsze nie powienieneś mimo wszystko oszukiwać :P
Jeśli tak bardzo, bardzo mocno zależy Ci na wygranej to proponuję po prostu dłużej czasu spędzać przy graniu w Tibię ... wtedy masz szansę "pokonać" kolegę ... choć i tak uważam, że to tylko strata czasu :P ...
Efekty(o)wnie graj, czyli : exp, exp i jeszcze raz exp ... bez żadnego zbędnego siedzenia pod depo przez pół + godziny i gadanie z innymi ... expisz, przynosisz lootbaga, bierzesz amunicję/jedzenie i dalej idziesz nabijać pkt. doświadczenia ...
imo. nie trudno jest wbić te kilka poziomów na 14 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 19:48, lukasz11111 napisał:

Na czym expić? Właśnie się staram o blockera, może on pomoże.


A więc tak zacznę od tego, że jeżeli chcesz grać na bocie to dla mnie możesz odrazu wyłączyć Tibię... Gardzę ludźmi, którzy grają nieuczciwie... To sie gra i w nią powinno się grać dla przyjemności a nie lvl...
Po tym krótkim wstępie aby Ci jakkolwiek pomóc musisz powiedzieć jaką profesją grasz (jeżeli knighhtem lub paladynem to podaj skile natomiast, jeżeli sorcererem lub druidem to podaj magic level - przy każdej z wymienionych podaj również jakie masz eq i pieniędzy na manafluidy lub healpotiony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 19:48, lukasz11111 napisał:

Na czym expić? Właśnie się staram o blockera, może on pomoże.

Na 14 lvl najlepiej wbić tak z 20lvl na rotach i carrion wormach (np. na wschód od Venore jest dość dobre miejsce, jest tam też kilka slimów - jak grasz sorcem/drutem/palem mógłbyś expić też na nich). Po wbiciu 20lvl możesz iść do Kazordoon na dwarfy, soldy etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 19:48, lukasz11111 napisał:

Na czym expić? Właśnie się staram o blockera, może on pomoże.


geez... a nie potrafisz SAM wbić te parę lvl''i ? to naprawdę nie jest trudne ...
najpierw napisz swoją profesję, itp. itd.
później mogę odpowiedzieć na Twoje pytanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 20:24, hammerfall87 napisał:

W tibie grają boty smutne to ale prawdziwe

Masz jakieś dowody czy rzucasz bezpodstawne oskarżenia? A może obrażasz ludzi grających w tę gre? Hy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 20:34, loytartoreto napisał:

> W tibie grają boty smutne to ale prawdziwe
Masz jakieś dowody czy rzucasz bezpodstawne oskarżenia? A może obrażasz ludzi grających
w tę gre? Hy? ;)


poczytałem kilka postów,i mi się smutno zrobiło(nikt już uczciwie nie potrafi grać tylko na tych żałosnych wspomagaczach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 20:34, loytartoreto napisał:

> W tibie grają boty smutne to ale prawdziwe
Masz jakieś dowody czy rzucasz bezpodstawne oskarżenia? A może obrażasz ludzi grających
w tę gre? Hy? ;)


Tak ja mam dowody mam kilku znajomych lv ok 50 i niewyobrażają sobie życia bez bota a szczególnie "Tibii Auto" udają się na Fibule i zarzucają bota na skill albo exp następnie udają się spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorc. 9 Mlvl. Mój lvl 14.

Ja narazie expie na Valkiriach, Amazonach, Mino, Mino Archerach, Orc Warriorach, Elfach, Slimach, Rotach, Mino Guardach ( rzadko, za silne )

[edit] Czy "bot" liczący ile ci zostało expów do następnego lvl to bot [/edit]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nadal nie podałeś jakie masz wyposażenie, a to znacznie mogło by uprościć sprawę.
Zakładam, że masz plate seta + dwarven shielda więc na Twoim miejscu dałbym się na polankę rotwormów, jak się uda trafić, że nikogo nie ma to jest tak jakieś 7-9k expa na godzinę więc całkiem nieźle na początek (a i kasy tam dużo można zebrać :P). Na Twoim miejscu dobiłbym tam 16-17 lvl a następnie udałbym się do kazzordon na dwarfy, dwarfy soldiery, rotwormy i slimy (dobry exp dla low lvl jest w kopalni pod miastem - napewno ktoś ciebie zaprowadzi).
Ps. Bot to bot niezależnie do czego służy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować