Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Witam.

Zastanawia mnie, czy ktoś na forum gra w Tibię. Chciałbym również usłyszeć Wasze opinie o tej grze. Chciałbym dodać, żeby wyrażać swoje opinie, i nie krytykowac innych jeżeli mają inne zdanie.
Dla tych co grają chciałbym, żeby przedstawili swoje postacie.

Moja to:
Don Castello (Thoria, GER), royal paladin, 45lvl, 15mlvl 75/47 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema gram w tibie tz gralem od jej poczatku. Przestalem, a dlatego poniewaz wiekszosc graczy to n00b''y, ktorzy albo pk''uja albo kradna ci hunta :P. Wogole ta grafika daje o sobie znac. Dla mnie to juz nudna gra. Wole sobie pyknac w Lineage2 C3 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 18:06, Yasiu89 napisał:

Zainstalowałem sobie kiedyś ale jakoś mi nie podpasowała. Może jeszcze sobie pogram ale do ferii mam w co grać :D


No to oczywiste ptanie: W co? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 19:50, Don Lizak napisał:

No to oczywiste pytanie: W co? :>

W co mam grać? Settlers III, Morrowind i Lionheart. Może jeszcze Siege of Avalon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przez dłuższy czas grałem w Tibię. Mimo wielkiego minusa jakim jest bardzo zacofana grafika (oraz duża liczba niezbyt kulturalnych graczy) jest to gra bardzo wciągająca i można poświęcić jej dużo czasu. Oczywiście nie ma co mówić, co się stanie, gdy przyrównamy ją do Word Of Warcraft. Trzeba jednak pamiętać, że jest to gra bezpłatna (nie licząc osób, które chcą mieć dostęp do kilku rzeczy jak np. nowe obszary lub możliwość zakupu domku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 19:59, JJ napisał:

Oczywiście nie ma co mówić, co się stanie, gdy przyrównamy ją do Word Of Warcraft.

Tego się nie da porównać :P tylko można mówić co WoW ma a czego Tibia nie ma :P
Ps. Jedyna różnica na kożyść Tibi to abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 20:08, WoWmen napisał:

> Oczywiście nie ma co mówić, co się stanie, gdy przyrównamy ją do Word Of Warcraft.
Tego się nie da porównać :P tylko
można mówić co WoW ma a czego Tibia nie ma :P
Ps. Jedyna różnica na kożyść Tibi to abonament.


Na wymianie wszystkich rzeczy nie mam czasu i mam prawo do subiektywnej oceny, że War Of Warcraft jest nieporównywalnie lepszy od Tibii. Prawie każdy post o najlepszej grze lub porównaniach kilku gier dotyczy własnej opinii na ten temat, dlatego podtrzymuje moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia... Sporo światów... nawet dużych... ale ogromna monotonia, kiepski system rozwoju postaci, dużo denerwujących ludzi, którzy nawet nie potrafią pisać po angielsku, PK, marna grafa, denne questy (lub niemal ich brak), nuuudaaa...

Gra jest moim zdaniem do bani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 21:26, lurynowicz napisał:

Ja tylko dodam że Tibii nie trawię. Próbowałem przekonać się do tej gry wielokrotnie i nic. Wolę WoW i KAL Online. ;)


Ja tak samo ^_^ tylko ,że zamiast WoW''a GW XD. Próbowałem się przekonać do tej gry... ale nijako mi to wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dużo denerwujących ludzi,

Dnia 25.10.2005 o 21:31, Monastor napisał:

którzy nawet nie potrafią pisać po angielsku,


Nazwijmy problem wprost - dużo osób w wieku gimnazjalnym. No i Brazylijczycy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawanie: mówisz "Hi" a potem "sell <nazwa przedmiotu>" i na koniec "yes". Tak samo się kupuje tylko "buy" zamiast "sell". Jak chcesz kupić/sprzedać więcej rzeczy od razu, to przed nazwą przedmiotu piszesz liczbę, ile chcesz kupić/sprzedać. Nazwę przedmiotu możesz zobaczyć klikając "look" na przedmiocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia dalej wymiata i będzie wymiatać ;p
Ja to wczoraj znowu wróciłem to gry w Tibię po odstępie 2 miechów I przyznam, że jak się długo gra to może się ona czasem trochę zmierznąć, ale po jakims czasie jak się znowu siądzie do starego chara, to naprawdę potrafi na długie dni, tygodnie wciągnąć. Pozdro dla tibijczyków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie najbardziej w Tibi podoba system rozwoju postaci, bo mozna miec przwdziwa sile nie posiadajac wielkiego levela tak jak w innych grach tego typu. Moja postac to Mortal Axe(chimera) 11 level, 4 magic i skile 70/70 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować