Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2008 o 19:09, szerszeń45 napisał:

> Ja naprawdę was nie rozumiem. No żeby Pana Tadeusza Wółodyjowskigo nie przeczytać?
Nie żebym się czepiał - skądże znowu - ale czy Ty mówisz na temat, czy Ci się wątki pomyliły(...)

Olej go, to kolejny troll, tyle że z zamiłowaniem do Wołodyjowskiego: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=13851 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 00:03, lukasz11111 napisał:

Mam pytanko dotyczące położenia 2 osób.
1.) Gdzie znajduje się Rashid?


W poniedziałek w Svargrond, w tawernie Dankwart''a, na południe od świątyni.
We wtorek w Liberty Bay, w tawernie Lyonel''a, na zachód od depozytu.
W środę w Port Hope, w tawernie Clyde''a, na północ od statku.
W czwartek w Ankrahmun, w tawernie Arito, ponad pocztą.
W piątek w Darashi, w tawernie Miraii, na południe od guildhall.
W sobotę w Edron, w tawernie Mirabell, ponad depozytem.
W niedzielę w Carlin, blisko depozytu, na pierwszym piętrze.

Dnia 17.04.2008 o 00:03, lukasz11111 napisał:

2.) Gdzie można odnaleść w Ab Eroth?


Wchodzisz drabiną na 1. piętro depozytu i idziesz na zachód. Będzie tam placyk sporej wielkości a gdzieś tam Eroth.

--> Igor FCBayern
Albo ktoś mu się do kompa dorwał? Zresztą nvm + eot. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema Siema ... Gram na Candi i mam prawie 20 lvl. Knioght mam pacc''a Na czym najlepiej teraz expic? mam skile po 67 ;) Troche mi zajęło wbicie skili ;] Eq tez mam dobre takze moge chodzic na wyverny ( Dsm, blue legi , boh , crown helm , v shield ) :) Jesli ktos by chcial moge pójsc na jakiegos hunta?
Pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 09:35, lukasz11111 napisał:

Dzięki. Musze Rashidowi sprzedać dragonbone staff.


Jednak by móc z nim handlować musisz wykonać dla niego quest The Traveling Trader (część składowa questu Friends and Traders, wymagany PACC). Spoiler jest tutaj:
http://tibia.wikia.com/wiki/The_Traveling_Trader_Quest/Spoiler

No chyba, że już wykonałeś, ale wątpię skoro pytasz o lokalizację NPCa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
Znacie jakis server pvp na ktory jest nowy (czym nowszy tym lepszy) zeby ne bylo duzo h lvli ze jak bstanie sie serv popularny to ja bym byl h lvlem i juz bym nie musial sie obawiac od pk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> witam moglby mi ktos przeslac mapki z rl tibii??? moj mail micpiz4@wp.pl prosze wyslijcie
> bo mi sie skasowaly :(

http://download.tibia.org.pl/index.php?action=category&id=2
Tutaj masz mapy do Tibii.

lukase
Nie ma takich serverów. Dwa server PVP które zostały wprowadzone jako ostatnie to Keltera oraz Xerena ale na obydwóch jest masa hight leveli, na tym pierwszym jest nawet 293 lvl, więc raczej h lvl nie zostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 21:22, EmiXoL napisał:

Ej a ile jeszcze czasu mogę czekać jak przyslą mi maila bo jeszcze nie dostałem :-( ?

No wiesz ... Ja czekałem 5 minut , a podobno można czekać nawet pare dni :) A wand of dragonbreath mysle ze na wszytskich swiatach podobnie za 500 gp ~ czy cos takiego jesli sie myle plz nie krzyczcie ^^!! a mapki z rl tibi to na tibia.org.pl są wszytskie :)) pare innych programików przydatnych tez tam jest :)
Pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 21:22, EmiXoL napisał:

Ej a ile jeszcze czasu mogę czekać jak przyslą mi maila bo jeszcze nie dostałem :-( ?


Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Mi przyszło, a jak nie przyjdzie Ci e-mail to zalóż nowy i jeszcze raz spróbuj założyć konto w Tibii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 21:22, EmiXoL napisał:

Ej a ile jeszcze czasu mogę czekać jak przyslą mi maila bo jeszcze nie dostałem :-( ?

Zobacz, czy nie znajduje się w folderze ze spamem. Jeśli nie, to najlepiej załóż sobie konto w Google Mail (Gmail), na ten adres wszystkie maile przychodzą od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 12:56, lukasz11111 napisał:

> > No kurde. A za ile mogę opchnąć Dragonbone Staff?
> podaj swiat na jakim grasz ;)

Jestem na Celoście.

Co to jest Celosta? Chyba celesta ... Wszytskie informacje dotyczące średnich i najczęstszych cen znajdziesz na stronce ->tibia.org.pl :) mysle ze za 500 gp powinienes sprzedac czy tam kupic :) Jak bys gral na candi to napisz do Sir''Wraith kiedys ^^
pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najniższa cena jest ustalana przez NPC, który da za dany przedmiot najwięcej złota. Np. jesli Boots of Haste można u NPC sprzedać za 30k to nikt przy zdrowych zmysłach nie sprzeda tych butów za 10k (cena z góry jest ustalona na 30k+, choć na nowych serwerach tej różnicy jeszcze nie widać, dopiero kiedy będzie więcej przedmiotów w obiegu wtedy cena spadnie). Tak samo z tym clubem. Wartość przedmiotu wynosi 3k, zatem graczom sprzedaje się go od 3k+. Jeśli kupiec się nie znajdzie (co się zdarza, bo najczęściej rycerze wybierają walkę toporem lub mieczem) to najlepiej poczekać do kupna PACC i sprzedać u stosownego NPC (często wcześniej wykonując dla niego zadanie) lub wystawić w domku jako ozdobę. Za bezcen lepiej nie sprzedawać (tak jak ty proponujesz za ledwo 0,5k).
Jakby nie patrzeć Dragonbone Staff jest tym dla rycerzy walczących obuchami czym dla paladyna Royal Spear, a jest podobny pod względem ataku do Beastsslayer Axe (~1,5k+) i Fire Sword (~4k+). Swoją cenę mieć musi, a ta jest ustalana nie przez graczy, lecz przez odpowiedniego NPCa.

PS. Można sprzedać po niższej cenie graczowi, który ma możliwość handlowania z odpowiednim NPC. Np. jeśli chcesz sprzedać Dragonbone Staff za 2k, to zawsze masz coś zysku, a gracz który sprzeda go u NPCa też nie będzie narzekać, w końcu +1k profitu. I w sumie każdy zadowolony. :)
Czasami gracze sami piszą na trade channel "accept djinn/rashid items" jeśli oferują dosyć drogie przedmioty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 16:38, Radykał napisał:

> Ej a ile jeszcze czasu mogę czekać jak przyslą mi maila bo jeszcze nie dostałem
:-( ?
Zobacz, czy nie znajduje się w folderze ze spamem. Jeśli nie, to najlepiej załóż sobie
konto w Google Mail (Gmail), na ten adres wszystkie maile przychodzą od razu.


Założysz mi konto albo niech ktoś mi założy konto na ten mail ok?
glajda00456789@gmail.com
i proszę też o wysłanie numeru na ten mail
dziex i nie ma go w folderze SPAM :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować