Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2008 o 20:34, VanShikamaru napisał:

gdzie expić 102 knightem na faccu?


102 knight sam to doskonale powinien wiedzieć ;p
Ale jak już coś to Dragon Lair i ewentualnie Mintwallin w celach zarobkowych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 20:34, VanShikamaru napisał:

gdzie expić 102 knightem na faccu?

Czyżbyś kupił konto? :) Oprócz tego, co zasugerował Prince07 możesz jeszcze odwiedzić PoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 10:49, Radykał napisał:

> gdzie expić 102 knightem na faccu?
Czyżbyś kupił konto? :) Oprócz tego, co zasugerował Prince07 możesz jeszcze odwiedzić
PoH.

nie, nie kupiłem konta ale pacc mi się skończył a na razie nie mam kasy na kolejnego a na faccu ciężko się gra 102 knightem ;D no z mintwalin ostatnio wyniosłem 40k bo mam na szczęście postmana zrobionego to wziąłem sobie 10 parceli i porobilem kilka lootbagow i do tego 120 mino leather ;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 22:09, VanShikamaru napisał:

nie, nie kupiłem konta ale pacc mi się skończył a na razie nie mam kasy na kolejnego
a na faccu ciężko się gra 102 knightem ;D no z mintwalin ostatnio wyniosłem 40k bo mam
na szczęście postmana zrobionego to wziąłem sobie 10 parceli i porobilem kilka lootbagow
i do tego 120 mino leather ;d.


Mi by nigdy nie przyszło do głowy pytać się gdzie mam expic na 100 lvlu ... Jezu to jest pare lat gry, ja zwiedziłem całą tibie w 2 miesiące , wbiłem 40 lvl no i jest fajnie wiem już gdzie mam chodzic conajmniej do 140 lvla ... a 40 k to wcale nie jest tak zachwycająco. Kumpel na hydrach miał loota ponad 90 k łącznie. 2 x boh + medusa shield i k arm ;] a 120 mino leather to juz fajnie ^^
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 22:18, DreaN napisał:

Mi by nigdy nie przyszło do głowy pytać się gdzie mam expic na 100 lvlu ... Jezu to jest
pare lat gry, ja zwiedziłem całą tibie w 2 miesiące , wbiłem 40 lvl no i jest fajnie
wiem już gdzie mam chodzic conajmniej do 140 lvla ... a 40 k to wcale nie jest tak zachwycająco.
Kumpel na hydrach miał loota ponad 90 k łącznie. 2 x boh + medusa shield i k arm ;] a
120 mino leather to juz fajnie ^^
Pozdrawiam


1. no ja też bym wyniósł z hydr 90k+ ale gdybym miał pacca
2. hydry to nie mino z mino nie lecą bohy itp.
w sumie 102 lvl wbiłem w 6 miesięcy a pytam się dlatego ze nie mam pojęcia gdzie expić na faccu. na poccu to bym teraz pewnie na małpach siedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 22:25, VanShikamaru napisał:

1. no ja też bym wyniósł z hydr 90k+ ale gdybym miał pacca

a no własnie i to jest ten ból, kazdy dobry gracz bez paca se radzi a najlepsze miejsce to isc z sorkiem albo paliem na demony ? :)

Dnia 02.05.2008 o 22:25, VanShikamaru napisał:

2. hydry to nie mino z mino nie lecą bohy itp.

no tak ale hydry to hydry i na pacu super jest a na mino to nie wiem na 102 sie chyba nie expi ... juz lepiej gs na poi

Dnia 02.05.2008 o 22:25, VanShikamaru napisał:

w sumie 102 lvl wbiłem w 6 miesięcy a pytam się dlatego ze nie mam pojęcia gdzie expić

jak 102 lvl wbiłeś w 6 miesięcy to chyba grałeś straaaasznie długo albo masz tibia bot''a tak jak ja ^:-

Dnia 02.05.2008 o 22:25, VanShikamaru napisał:

na faccu. na poccu to bym teraz pewnie na małpach siedział :)

eee.. ja polecam na ten lewel hydry :) na 100 + można próbować samemu knightem, jak sie ma paca a lot jest naprawde zachęcjając
pozdrawiam
ps. nie drąże dalej tematu ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do POI to jeszcze za wcześnie za duży waste a co do bot''a to używałem :) chyba nikt normalny nie dobije 102 lvl w pół roku a jeśli tak to jest nie normalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 22:37, VanShikamaru napisał:

co do POI to jeszcze za wcześnie za duży waste a co do bot''a to używałem :) chyba nikt
normalny nie dobije 102 lvl w pół roku a jeśli tak to jest nie normalny:)


Jakiego bota używałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 22:32, DreaN napisał:

jak 102 lvl wbiłeś w 6 miesięcy to chyba grałeś straaaasznie długo albo masz tibia bot''a
tak jak ja ^:-


Oj żal wi Was... Co to za przyjemność grania na bocie? Czyli dla Was liczy się tylko jak największy level a nie sama przyjemność z gry? żal polako...
Tak czytam wasze wypowiedzi i przyznam mam z Was niezłą brechtę, widać, że bot za was wbija te levele na rotach. Drean powiedz mi od kiedy na PoI są GSy? oO Z tego co wiem (a wiem bo PoI robiłem 3 razy) podrodze są DLe na których dużo osób expi ale GSów tam nie ma (są prędzej na POHu). Następna wypowiedź Dreana, że 100+ może sam huncić hydry - bzdura, straszne waste, Hydry solo knightem zaczyna się od ~140lvl. A co do "ps. nie drąże dalej tematu ;-0" to masz rację, naucz się lepiej kilku rzeczy o tej grze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 22:32, DreaN napisał:

jak 102 lvl wbiłeś w 6 miesięcy to chyba grałeś straaaasznie długo albo masz tibia bot''a
tak jak ja ^:-

Jeszcze kilka lat temu, jak w Tibii expiło się znacznie trudniej, widziałem kolesia, który wbił 100lvl w trochę ponad miesiąc. 3 osoby grały jego postacią, na dodatek był to char osoby, która już wcześniej miała high lvl, ale była huntowana i przerzuciła wszystkie swoje itemy (w tym runy) na nową postać i tą nową postacią siedzieli z blokerem prawie 24h/doba na potworach typu DL, Demon etc.

@banan541

Dnia 02.05.2008 o 22:32, DreaN napisał:

Słyszałem że ma wyjść tibia w 3d.Czy wiecie kiedy?

Podaj link do tej informacji z Tibia.com to pogadamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2008 o 10:20, Prince07 napisał:

Oj żal wi Was... Co to za przyjemność grania na bocie? Czyli dla Was liczy się tylko
jak największy level a nie sama przyjemność z gry? żal polako..

co to znaczy polako?. moze chciałeś powiedziec palko? -.-

Dnia 03.05.2008 o 10:20, Prince07 napisał:

Tak czytam wasze wypowiedzi i przyznam mam z Was niezłą brechtę, widać, że bot za was
wbija te levele na rotach.

no wbije i mam przyjemnosc ;] Pozatym na rotach bot dobrze expi np na liberty bay, a ja sobie ide na hunta dla przyjemnosci naprzyklad na dragony albo wyverny...
Drean powiedz mi od kiedy na PoI są GSy? oO Z tego co wiem

Dnia 03.05.2008 o 10:20, Prince07 napisał:

(a wiem bo PoI robiłem 3 razy) podrodze są DLe na których dużo osób expi ale GSów tam
nie ma (są prędzej na POHu).

chodziło mi o poh mój bład
Następna wypowiedź Dreana, że 100+ może sam huncić hydry

Dnia 03.05.2008 o 10:20, Prince07 napisał:

- bzdura, straszne waste, Hydry solo knightem zaczyna się od ~140lvl. A co do "ps. nie
drąże dalej tematu ;-0" to masz rację, naucz się lepiej kilku rzeczy o tej grze ;]

a ty za to wszytsko wiesz o brawo! :) ja expie na 100 lvlu i mam w **** twoje rady 140 shahaha z bs chyba biegasz -.- noob

Dnia 03.05.2008 o 10:20, Prince07 napisał:



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 14:51, DreaN napisał:


> Oj żal wi Was... Co to za przyjemność grania na bocie? Czyli dla Was liczy się tylko

> jak największy level a nie sama przyjemność z gry? żal polako..
co to znaczy polako?. moze chciałeś powiedziec palko? -.-
> Tak czytam wasze wypowiedzi i przyznam mam z Was niezłą brechtę, widać, że bot za
was
> wbija te levele na rotach.
no wbije i mam przyjemnosc ;] Pozatym na rotach bot dobrze expi np na liberty bay, a
ja sobie ide na hunta dla przyjemnosci naprzyklad na dragony albo wyverny...
Drean powiedz mi od kiedy na PoI są GSy? oO Z tego co wiem
> (a wiem bo PoI robiłem 3 razy) podrodze są DLe na których dużo osób expi ale GSów
tam
> nie ma (są prędzej na POHu).
chodziło mi o poh mój bład
Następna wypowiedź Dreana, że 100+ może sam huncić hydry
> - bzdura, straszne waste, Hydry solo knightem zaczyna się od ~140lvl. A co do "ps.
nie
> drąże dalej tematu ;-0" to masz rację, naucz się lepiej kilku rzeczy o tej grze
;]
a ty za to wszytsko wiesz o brawo! :) ja expie na 100 lvlu i mam w **** twoje rady 140
shahaha z bs chyba biegasz -.- noob
>
>


Nooby wyzywają od noobów ,tak z ciekawości jesteś botem :D?,a co można stwierdzić bo głupim jak kalosz tibijczyku,który jest tak nieporadny,że poziomu sam nie potrafi wbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2008 o 15:08, hammerfall87 napisał:

Nooby wyzywają od noobów ,tak z ciekawości jesteś botem :D?,a co można stwierdzić bo
głupim jak kalosz tibijczyku,który jest tak nieporadny,że poziomu sam nie potrafi wbić.

nie mozna byc botem ;) sam wbilem 84 level a potem zrobiłem knighta i nie chciałem tracic czasu zeby wbijac level 3 miesiące ;] A botem nie można być poniewaz nie jest sie programem . shahuahaha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 15:44, DreaN napisał:


> Nooby wyzywają od noobów ,tak z ciekawości jesteś botem :D?,a co można stwierdzić
bo
> głupim jak kalosz tibijczyku,który jest tak nieporadny,że poziomu sam nie potrafi
wbić.
nie mozna byc botem ;) sam wbilem 84 level a potem zrobiłem knighta i nie chciałem tracic
czasu zeby wbijac level 3 miesiące ;] A botem nie można być poniewaz nie jest sie programem
. shahuahaha !


Można boty są głupie, i nie myślą samoczynnie "shahuahaha"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 14:51, DreaN napisał:

co to znaczy polako?. moze chciałeś powiedziec palko? -.-

Za moich czasów w Tibii tak się mówiło na polaków noobiących tak jak Ty teraz ;]

Dnia 03.05.2008 o 14:51, DreaN napisał:

no wbije i mam przyjemnosc ;] Pozatym na rotach bot dobrze expi np na liberty bay, a
ja sobie ide na hunta dla przyjemnosci naprzyklad na dragony albo wyverny...

To był tylko przykład...

Dnia 03.05.2008 o 14:51, DreaN napisał:

chodziło mi o poh mój bład

Nie możliwe...

Dnia 03.05.2008 o 14:51, DreaN napisał:

a ty za to wszytsko wiesz o brawo! :) ja expie na 100 lvlu i mam w **** twoje rady 140
shahaha z bs chyba biegasz -.- noob

Rób co chcesz, lubić wastować a potem kupować kasę na allegro bo nie ma za co kupić manasów - ok, Twoja sprawa. Ja tylko wiem po sobie, że na 100 lvl knight ma STRASZNE waste na hydrach jak expi solo.

(...)

Dnia 03.05.2008 o 14:51, DreaN napisał:

A botem nie można być poniewaz nie jest sie programem . shahuahaha !

Strasznie mądra wypowiedź. Widać, że ironia jest Tobie całkiem obca.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc ogólnie, Tibia to ogólnie szajs.
Ogólnie większość świata się ze mną zgodzi.
Ogólnie kończę
Koniec Tematu Ogólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 16:49, Leos8 napisał:

Mówiąc ogólnie, Tibia to ogólnie szajs.
Ogólnie większość świata się ze mną zgodzi.
Ogólnie kończę
Koniec Tematu Ogólnego.


Ogólnie to z polskiego pewnie masz 2, zgadłem?
Temat może tylko zamknąć moderator więc bez takich tekstów, bo zostaniesz tylko wyśmiany a Ty dodatkowo możesz za to zostać ukarany (za pseudomoderatorkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować