Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2008 o 19:24, ms9-1998 napisał:

Co to jest bot?

Skoro koleżance/koledze nie chce się poprostu napisac powiem... Bot to program min. do tibi czy ogame ( taka gra w przeglądarce ) który, jak go odpowiednio zaprogramujesz gra sam za ciebie, je , zbiera kase , itemy , może rozmawiac z playerami ( jkak mu ustawisz co ma mówic ) leczyc sie , trenic magic lvl . W tibi najlepszym botem jest Tibiabot ng ... Napisz na gg jak bys chcial go miec , jest on płatny aczkolwiek za okolo 30 zł mozna go zbobyc ( gg 11665953) albo wejdz na Gramsajta :))
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 23:35, filip1-1 napisał:

mam pytanko gdzie najlepiej mi skilować 31 knightem ze skilami 50+/43+shilding


Uhh szczerze powiedziawszy strasznie lipne skile jak na ten level...
Jeżeli grasz na non pvp to radzę udać się na jakieś rotwormy, a jeśli na pvp to znajdz sobie jakiegoś kolegę z gildi bądz gry i potrenujcie na sobie z jakimiś 3-4 słabymi potworami pokroju wolf czy bug aby shield wam rósł szybciej. I druga możliwość na pvp to kupienie monka od jakiegoś sorcerera/druida, który podczas Twojego treningu będzie trenował magic level ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a i mam jescze jedno pytanie mam końcówkę 31 lvl i kupiłem sobie mystic blade on jest od 60 czy mogę nim walczyć i bić takie hity jak bright swordem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to bronią wymagającą większy lev niż masz nie można zadawać obrażeń :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 21:54, filip1-1 napisał:

a i mam jescze jedno pytanie mam końcówkę 31 lvl i kupiłem sobie mystic blade on jest
od 60 czy mogę nim walczyć i bić takie hity jak bright swordem??

Hmm, dokładnie nie wiem jak to sie przelicza, ale napewno nie postąpiłeś mądrze i będziesz bił duuużo lżej niż bright swordem ... a zaraz czy mistic blade nie jest od 65 lvl''a? wiem ze bez sensu go kupować bo koło 60 lvl''a idzie sie Areny Svargrond na poziomie Scrapper. i tam on jest
pozdrawiam
ps. moze i od 60 lvl''a nie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 21:57, albinskia napisał:

Z tego co wiem to bronią wymagającą większy lev niż masz nie można zadawać obrażeń :)

no to zle wiesz, zadaje sie obrażenia... Tylko ze znacznie mniejsze..Grałeś kiedyś w tibie? :)
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem... Ale pamięć nie taka co kiedyś... Przepraszam za błędną odpowiedź. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 23:41, filip1-1 napisał:

dzięki !! :-( myślałem że można :-(

Można oczywiście , ale jest to nie e opłacalne zupełnie ;] Walka mieczem na wyższy level zabiera mu ponad 40 % ataku i defensa :P Na jakim świecie grasz? Jak coś to moge Ci sprzedać taniej bright sword''a jesli grasz na Candi albo na Guardi ... Ewentualnie na Elysii :P
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to link do ots pod tibie 8.811 z rl mapką :

[m]

OTS pod tibie 8.11:

Tu macie Questy:
Fartures:
-3 citys (Edron,Ank e Tiquanda)
-Area para treino
-Demona
-Demon Land
-Orc Fortress
-Cyclopolis
-44 Houses
-Areas para P.A (Barco)
-Muitas actions legais
-7.5 and 7.6
-Raids
-32mp
-Ancient Helmet (MACHINE)

Quests:
-Demom Helmet
-Behe Quest
-Warlock
-Black Knight Quest
-Dragona
-Ancient Scarab
-Orc Fortress
-Banshee Quest
-Warlock Tower
-Ancient Helmet (FULL)
-Demona Quest
-GS''s de POH
-Necro Quest
-Annihilator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 19:19, lukasz11111 napisał:

Nie ściągajcie tego!!!!!!!!!!!!!!!

Keylogger. Straciłem Chara!!!!!!!!!!

lol, naprawde? napisz do moderatoró. To on jest tym hakerem i on tą stronę stworzył albo jego kumpel ;] napisale tylko 1 post w maju, najwyrazjiej mu sie znudziło forum po degradach i to wlasnie ten, co za wtopa ... patrzy sie ;-(
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 20:05, Wojman napisał:

Za ten numer - BAN na stale.


w sumie to brawo dla moderatora za szybką interwencje, nie spodziewałem się że tak szybko zareagują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 10:20, Prince07 napisał:

Oj żal wi Was... Co to za przyjemność grania na bocie? Czyli dla Was liczy się tylko
jak największy level a nie sama przyjemność z gry? żal polako...


Używasz botów ---> szybciej wzrasta wartość Tw(oj)ej postaci ---> szybciej możesz ją sprzedać na Allegro i więcej ka$y za nią wziąć...
P.S. Ja uważam, że w Tibię nie da się grać dla przyjemności ;] Lepiej grać, aby później opchnąć dobrą postać na ukcji za jak najwięcej kasy...
Przepraszam, że się przypier... niczam do byle szczegółów, ale ostatnio jestem na to uczulony: dn. 03.05.2008, 16:41 napisałeś "Nie możliwe", pisze się "niemożliwe".:) Wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziekujcie, bo nie ma za co. :) W kazdym razie po to jest formularz kontaktowy, zeby z niego korzystac. W skrajnych przypadkach mozna tez z gg. Takie sprawy jak widzicie nie przechodza plazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować