Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Cała ta sytuacja z Keylogger jest naprawdę paskudna niestety to potwierdza ploty które krążą po sieci jeżeli chodzi o kulturę graczy Tibii...... swoją drogą a z resztą nieważne.

Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avast działa i od 1,5H skanuje mi kompa. Takie eq stracić. Nigdy na nie nie zarobie z pustym kontem. :(
eq: Noble armor, k-legi, dark helmet, guardian shield, fur bootsy, serpent sword.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy widzicie w tej Tibi. Dla mnie ta gra to obciach żeby nasze pokolenie w to grało. Podajcie kilka powodów czemu w to gracie. Tam nawet nie ma questów więc co wy tam robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 21:27, lukasz11111 napisał:

Avast działa i od 1,5H skanuje mi kompa. Takie eq stracić. Nigdy na nie nie zarobie z
pustym kontem. :(
eq: Noble armor, k-legi, dark helmet, guardian shield, fur bootsy, serpent sword.


Nie jestem pewien ale z tego co wiem Avast Keylogera nie wykrywa gdyż to nie jest żaden wirus na tibia.pl są napisane ciekawe sposoby jak zapobiec takiej sytuacji :/
Co do eq to wiesz mi straciłem dużo leprze :( golden armor...BoH ale nie ważne w każdym bądź razie od tamtej pory nie gram już w tibia :(

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 21:57, lukasz11111 napisał:

Mam na kompie PowerReg Scheduler.


To, że starciłeś swoje eq to tylko i wyłącznie TWOJA wina, taka jest prawda ;)
Jako gracz powinieneś wiedzieć, że uczciwość popłaca i nie opłaca się ściągać żadnych ulepszaczy czy map OTSowskich, bo na to najczęściej łapie się noobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 11:50, kabak5 napisał:

> >Tam nawet nie ma questów.......
>
> Taki pewny jesteś?? http://tibia.pl/questslist/mainland zal...........
Ale i tak ta gra jest nudna więc po co w nią gracie??

hmmm... wiesz dla ciebie xxx gra jest nudna a dla mnie jeszcze inna gra: xxxxx jest nudna -.- kwestia kto co lubi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 14:10, Matt1801.94 napisał:

> > >Tam nawet nie ma questów.......
> >
> > Taki pewny jesteś?? http://tibia.pl/questslist/mainland zal...........

> Ale i tak ta gra jest nudna więc po co w nią gracie??
hmmm... wiesz dla ciebie xxx gra jest nudna a dla mnie jeszcze inna gra: xxxxx jest nudna
-.- kwestia kto co lubi ;p

No ale jeśli kogokolwiek spytam czy gra w Tibie to mówi ze to syf i wszystko jest lepsze od tego śmiecia więc nie rozumiem tej kwestii gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 14:55, kabak5 napisał:

> > > >Tam nawet nie ma questów.......
> > >
> > > Taki pewny jesteś?? http://tibia.pl/questslist/mainland zal...........

>
> > Ale i tak ta gra jest nudna więc po co w nią gracie??
> hmmm... wiesz dla ciebie xxx gra jest nudna a dla mnie jeszcze inna gra: xxxxx jest
nudna
> -.- kwestia kto co lubi ;p
No ale jeśli kogokolwiek spytam czy gra w Tibie to mówi ze to syf i wszystko jest lepsze
od tego śmiecia więc nie rozumiem tej kwestii gustu.


Przepytaj wszystkich a pózniej sie wypowaidaj nie dla każdego tibia to szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młode pokolenie graczy nie docenia grywalności starszych tytułów gdyż odstrasza ich przestarzała oprawa audio-wizualna :)

Nie jestem fanem tibii ale szanuje ją za to że mimo 10 letniego bytu ciągle przyciąga do siebie nowych graczy morze i jest to wylęgarnia spamu i chamstwa w sieci a średnia wieku nie przekracza 13 lat ale jednak można tam spotkać starych wyjadaczy gier RPG którzy znają się rzeczy i potrafią docenić ten wspaniały gatunek gier i nie biorą pod uwagę czy gra obsługuje SM 4.1 i DX 10.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 14:57, hammerfall87 napisał:

> > > > >Tam nawet nie ma questów.......
> > > >
> > > > Taki pewny jesteś?? http://tibia.pl/questslist/mainland zal...........

>
> >
> > > Ale i tak ta gra jest nudna więc po co w nią gracie??
> > hmmm... wiesz dla ciebie xxx gra jest nudna a dla mnie jeszcze inna gra: xxxxx
jest
> nudna
> > -.- kwestia kto co lubi ;p
> No ale jeśli kogokolwiek spytam czy gra w Tibie to mówi ze to syf i wszystko jest
lepsze
> od tego śmiecia więc nie rozumiem tej kwestii gustu.

Przepytaj wszystkich a pózniej sie wypowaidaj nie dla każdego tibia to szajs

Człowieku pytałem wszystkich z mojej klasy oraz z klas starszych (1-3) gimnazjum. Wszyscy stwierdzili że to szajs jeden chciał mnie pobić że wspomnialem tą nazwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:09, kabak5 napisał:

Człowieku pytałem wszystkich z mojej klasy oraz z klas starszych (1-3) gimnazjum. Wszyscy
stwierdzili że to szajs jeden chciał mnie pobić że wspomnialem tą nazwe.


Powiem tak obecnie twoje posty ocierają się o trolling jeżeli tak nie trawisz tibii to po prostu zostaw ten temat i daj ludziom spokój......a nie szukaj zaczepki i innymi.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:09, kabak5 napisał:

> > > > > >Tam nawet nie ma questów.......
> > > > >
> > > > > Taki pewny jesteś?? http://tibia.pl/questslist/mainland
zal...........
>
> >
> > >
> > > > Ale i tak ta gra jest nudna więc po co w nią gracie??
> > > hmmm... wiesz dla ciebie xxx gra jest nudna a dla mnie jeszcze inna gra:
xxxxx
> jest
> > nudna
> > > -.- kwestia kto co lubi ;p
> > No ale jeśli kogokolwiek spytam czy gra w Tibie to mówi ze to syf i wszystko
jest
> lepsze
> > od tego śmiecia więc nie rozumiem tej kwestii gustu.
>
> Przepytaj wszystkich a pózniej sie wypowaidaj nie dla każdego tibia to szajs
Człowieku pytałem wszystkich z mojej klasy oraz z klas starszych (1-3) gimnazjum. Wszyscy
stwierdzili że to szajs jeden chciał mnie pobić że wspomnialem tą nazwe.


Ale to całe twoje gimnazjum to nie cały świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:09, kabak5 napisał:

Człowieku pytałem wszystkich z mojej klasy oraz z klas starszych (1-3) gimnazjum. Wszyscy
stwierdzili że to szajs jeden chciał mnie pobić że wspomnialem tą nazwe.


Hm... i znowu ,ale tu już inna kwestia ;p
Mam takie pytanie czy ktory kolwiek z Twoich kolegow grał kiedykolwiek w Tibię , albo czy Ty grałeś?
Wiesz jak nawet nie otworzyles Tibi to powiem Ci szczerze, mówisz na podstawie opini ludzi którzy w Tibie nie grali i tyle ;<


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:53, Matt1801.94 napisał:

> Człowieku pytałem wszystkich z mojej klasy oraz z klas starszych (1-3) gimnazjum.
Wszyscy
> stwierdzili że to szajs jeden chciał mnie pobić że wspomnialem tą nazwe.

Hm... i znowu ,ale tu już inna kwestia ;p
Mam takie pytanie czy ktory kolwiek z Twoich kolegow grał kiedykolwiek w Tibię , albo
czy Ty grałeś?

Grałem w Tibie i ja do niej nic nie mam stwierdzam że jest kiepska bo ją wyrzuciłem po 2 dniach. Ja w niej nic nie widzę a wszyscy w moim gimnazjum się z niej śmieją i z innych szkół też więc co w niej widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 16:00, kabak5 napisał:

> > Człowieku pytałem wszystkich z mojej klasy oraz z klas starszych (1-3) gimnazjum.

> Wszyscy
> > stwierdzili że to szajs jeden chciał mnie pobić że wspomnialem tą nazwe.
>
> Hm... i znowu ,ale tu już inna kwestia ;p
> Mam takie pytanie czy ktory kolwiek z Twoich kolegow grał kiedykolwiek w Tibię ,
albo
> czy Ty grałeś?
Grałem w Tibie i ja do niej nic nie mam stwierdzam że jest kiepska bo ją wyrzuciłem po
2 dniach. Ja w niej nic nie widzę a wszyscy w moim gimnazjum się z niej śmieją i z innych
szkół też więc co w niej widzicie?



Ja widze w niej normalną gre ale nie gram bo gram legalnie w wowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w tibie no niedługo w porównaniu do innych graczy. Osiągnąłem 18 lv i wtedy już coraz bardziej tibia mnie nudzuła. Dużo ginąłem, przez to miałem 15 lv. I w tedy skończyłem gre w tibie. Potem jeszcze troche w ots grałem ale wole gry typu straczegicznych, strzelanek. Teraz gram w mohaab. Moja opinia o tibi: Tibia to ciekawa gra, tylko coraz bardziej przunudza dla graczy bez pacc. Szukanie potwrów i ekpienie tygodniami to jest nudne. Gracze z pacc mają lepszą sytuację: domki, lepsze gary, nowe obszary, to jest gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2008 o 15:06, PtaQ15 napisał:

a średnia
wieku nie przekracza 13 lat ale jednak można tam spotkać starych wyjadaczy gier RPG którzy
znają się rzeczy i potrafią docenić ten wspaniały gatunek gier i nie biorą pod uwagę
czy gra obsługuje SM 4.1 i DX 10.

Jesteś pewien? Sam miałem jakieś 14 lat jak grałem w Tibie, byłem w jednej z najlepszych gildii na serwerze i byłem tam najmłodszy. Znałem całą masę osób, które założyły już swoje rodziny, studentów, licealistów i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować