Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

To miłe aspekty gier MMO, mimo wszystko stwierdzam, że to nie dla mnie. Zdecydowanie wolę grać w single, albo w oferowane przez nie multi np. z kolegami z forum. Zabawa nie mniej ciekawa niż w grach MMO, w których bardziej się uzależniasz, gonisz za statystykami. Dla mnie to nudne, że gra się bez końca.

---> Ardaren Ziom
Teksty w stylu "rozpierducha" czy "<lol2>" jeszcze bardziej mnie zniechęcają do gier MMO. :)
Druga sprawa, nie będę płacił za grę kilka razy. Kupuje grę i gram. Jak widzę abonamenty i konta premium to mnie szlag trafia.
Dla mnie Tibia i WoW różnią się grafiką i realiami. W obydwu chodzi o to samo - gonić za statsami. Sorry manitou, it is not for me. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienamawiam ciebie to grania sam narazie nie gram!!! tylko mówie że tam jest o wiele lepiej a co do słownictwa przyzwyczaj sie bo coraz częsciej tak mówią heh kk ty vm for ya help m8 nvm omw ;p Daj znac jak to rozszyfrujesz hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 13:32, szerszeń45 napisał:

To miłe aspekty gier MMO, mimo wszystko stwierdzam, że to nie dla mnie. Zdecydowanie
wolę grać w single, albo w oferowane przez nie multi np. z kolegami z forum. Zabawa nie
mniej ciekawa niż w grach MMO, w których bardziej się uzależniasz, gonisz za statystykami.
Dla mnie to nudne, że gra się bez końca.

---> Ardaren Ziom
Teksty w stylu "rozpierducha" czy "<lol2>" jeszcze bardziej mnie zniechęcają do
gier MMO. :)
Druga sprawa, nie będę płacił za grę kilka razy. Kupuje grę i gram. Jak widzę abonamenty
i konta premium to mnie szlag trafia.
Dla mnie Tibia i WoW różnią się grafiką i realiami. W obydwu chodzi o to samo - gonić
za statsami. Sorry manitou, it is not for me. :)


Nie prawda,abonament płacisz tak naprawdę za serwer i za programistów w tibii tego nie ma a hackują konta itp bo twórcy mają to gdzieś .Własnie po to płaci się abonament a wow to nie tylko statystyki bo możesz robić wiele ciekawych rzeczy na przykład rpgować ale z tego co widzę nawet na serwerach rp słychać odgłosy małych sfrustrowanych dzieciaków.A single też fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taka gra single jest do bani wciąż to samo!!! Nienormalnie lepiej sobie z kimś questy porobic i pogadac. Samemu to lipa hehe a w ogóle grałeś kiedyś w MMO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Heh, OK, dzięki za twoją pomoc. Potężny, nieważne" itp. ^^
Myślisz, że nie znam tych wszystkich skrótów?
Co do "o wiele lepiej" bym się wstrzymał. Tibi jestem wstanie wybaczyć prostotę i nudę, bo jest darmowa więc nie ma się co taką produkcją przejmować. Zaś WoW darmowy nie jest. Jakby się zapłaciło za niego tą stówę za pudełko i tylko wtedy to by było zupełnie inaczej. Dlatego GW góruje nad WoWem, choć GW u mnie strasznie laguje, dlatego nie gram. ;)

Co do MMO grałem i owszem. Właśnie w osławioną Tibię, Perfect World, Last Chaos, Triala GW i WoWa, w kilka gier przez przeglądarki (czyli też jakieś MMO :)) tak więc nie myśl, że nie wiem o czym gadam. I żadna z nich nie sprawiła bym zainteresował się dłużej gatunkiem gier MMO. ;)
W grach single wymyślono też granie multi, z czego korzystam często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 13:58, Ardaren Ziom napisał:

Może cię nie zaciekawiły bo nie umiesz grac huh?? ;p jaki miałeś lv w wowie?? ;>


No nie uwielbiam to stwierdznie bo nie umiesz grać i jaki masz lev :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. No pewnie. Gatunek lipa, bo nie umiem grać. xD Piękne stwierdzenie, po prostu piękne. :)
Wiesz co - grałem w WoWa krótko za pomocą darmowego triala. Myślisz, że przez ten czas mogłem osiągnąć coś wysokiego? Nawet nie pamiętam jaki miałem nick. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 14:01, hammerfall87 napisał:

> Może cię nie zaciekawiły bo nie umiesz grac huh?? ;p jaki miałeś lv w wowie?? ;>


No nie uwielbiam to stwierdznie bo nie umiesz grać i jaki masz lev :D

hehe dobre wiem :D po prostu jestem ciekawski bo jeśli ktoś mówi ze WoW go nie zaciekawił to albo gra na trialu albo grac nie potrafi. Ja też na trialu zaczynałem i skończyłem jako pvp virus ;) pala rox :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 14:03, szerszeń45 napisał:

Hahaha. No pewnie. Gatunek lipa, bo nie umiem grać. xD Piękne stwierdzenie, po prostu
piękne. :)
Wiesz co - grałem w WoWa krótko za pomocą darmowego triala. Myślisz, że przez ten czas
mogłem osiągnąć coś wysokiego? Nawet nie pamiętam jaki miałem nick. ^^

No to wszystko jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla, którego jedyną grą, w jaką gra jest tibia. Ostatnio kupil obie za 3,5tys (!) kompa, a gdy zapytalem się, czy ma pożyczyć jakąś grę, to powiedział, że nie, bo on tylko w tibie gra!!!!!!!! Niemalże padłem twarzą w glebę ze śmiechu Może mi ktoś ytłumazy, po co komu dobry komp do tibii!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 15:27, piotr.kwazi napisał:

Mam kumpla, którego jedyną grą, w jaką gra jest tibia. Ostatnio kupil obie za 3,5tys
(!) kompa, a gdy zapytalem się, czy ma pożyczyć jakąś grę, to powiedział, że nie, bo
on tylko w tibie gra!!!!!!!! Niemalże padłem twarzą w glebę ze śmiechu Może mi ktoś ytłumazy,
po co komu dobry komp do tibii!?


Po to by miał jak by mu się tibia znudziła a po co tobie nowy zeszyt itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojejku jejku. Czyżby szanowny Pan nie wziął pod uwagę, że mu się ta gierka może - zupełnym przypadkiem - podobać? :D
Swoją drogą szkoda takiego kompa, ale to jego komp, co zrobisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
A nie przyszło Ci do głowy, że może ktoś z jego rodziny potrzebuje takiego dobrego kompa do jakiś innych celów np. pracy?

Ardaren Ziom
O.o widzę, że profesjonalizm gracza wyznaczasz na podstawie lvl z WoW''a... Tak dalej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 16:34, Prince07 napisał:

/.../
A nie przyszło Ci do głowy, że może ktoś z jego rodziny potrzebuje takiego dobrego kompa
do jakiś innych celów np. pracy?

a nie przyszło Ci do głowy że może w domu jego kolega ma więcej niż jeden komputer i on ma swój prawdziwy Personal Computer? :) Ja mam kompa który spokojnie starczyłby na granie w wiedźmina, assasin''s Creeda czy nawet Crysis''a, a gram w cs''a ogame i tibie :) czy to nie dziwne? a w domu mój tata ma pare kompów a ja mam sam swojego 0_o
@Ardaren Ziom
Te gry mają pewne powiązania ale bezprzesady ... =/
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 19:11, Ardaren Ziom napisał:

serio aż tyle komputerów?? daj mi jednego wtedy będziemy częściej klikac ;)

No serio, mój tata jest profesor ~~~, pracuje na politechnice w dziale informatyczno/matematycznym i załatwił sobie extra kompa , 2 na linuxa 3 na kino domowe i 4 dla mnie, i jeszcze laptopa on ma a ja zamierzam kupić sobie "EEE" - to jest taki mini laptop jak zeszyt A5 po złożeniu :) A powiedz mi co Ci się aż tak bardzo w tibi nie podoba? :)
pozdrawiam ;)
p.s
*~~~~ - znaczy profesor i dalsze tytuly typu magister itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko od grafy do muzyki hehe
Wkurza mnie niesamowity poziom intelektualny dużej liczby osób i mega znajomośc języków obcych "halp mi" albo
"dnt kil mi" to na tyle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 19:19, Ardaren Ziom napisał:

wszystko od grafy do muzyki hehe
Wkurza mnie niesamowity poziom intelektualny dużej liczby osób i mega znajomośc języków
obcych "halp mi" albo
"dnt kil mi" to na tyle ;p


W wowie też można nauczyć się englisha, noob, lol itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nie uważacie, że twórcy tibii powinni od czau do czasu zmieniać mapkę??? Tyle że całkowicie, a nie dodając jedną, dwie lokacje dostępne dla PACC-a.
Każdy wie, jak świetnie było odlrywać, z sercem w gardle włazic do nowych jaskiń, itp.
A po jakimś czasie łażenie po tych samych lokacjach zaczyna się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować