Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2008 o 11:09, piotr.kwazi napisał:

Czy nie uważacie, że twórcy tibii powinni od czau do czasu zmieniać mapkę??? Tyle że
całkowicie, a nie dodając jedną, dwie lokacje dostępne dla PACC-a.
Każdy wie, jak świetnie było odlrywać, z sercem w gardle włazic do nowych jaskiń, itp.
A po jakimś czasie łażenie po tych samych lokacjach zaczyna się nudzić.

Nie nie uważam tak, jeśli dodają po trochu ( szkoda że tylko do Pacc''a ) to tylko dlatego że graczopm się to podoba i przez to częsciej kupują PACC"A. JA do tej pory kupiłem jeden raz i drugi zamierzam kupić po wakacjach ;-) ZACZYNA, ALE NIE którzy, graja pare lat i im się nie nidzu .. dziwne co? :) tak jak w każdą gre MMORPG
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obry :D Mam pytanie czy wie ktoś jak będzie się nazywał wakacyjny server i czy bedzie pvp czy nie????
z Góry dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 18:21, truptus napisał:

Obry :D Mam pytanie czy wie ktoś jak będzie się nazywał wakacyjny server i czy bedzie
pvp czy nie????
z Góry dzięki ;]


Zapewne będzie to serwer pvp ponieważ z tego co pamiętam jako ostatnie wyszły 2 serwery non pvp więc teraz dołożą 2 pvp lub pvp enfo (chociaż w to wątpię). A o nazwę to nie pytaj, bo nikt oprócz Cipsoftu tego nie wie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 12:16, IPI-Tiiba-Kyra napisał:

Powodu chyba ni musze podawac


Jeżeli chodzi Ci o boty to z tego co pamiętam koledzy z gildi mieli nowego cracka do NG już kilka godzin po update klienta ;] Mnie tam to nie obchodzi bo nigdy nie używałem botów i ich używać nie będę bo rzuciłem w pierony te piksele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 15:49, IPI-Tiiba-Kyra napisał:

Nie narzekaj robiony 2 dni razem z rookiem i kasą


Ale wyposażenie z innej postaci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 15:14, lukasz11111 napisał:

Czy znacie jakieś OTS-y polskie. Ale żeby były sprawdzone.


Jak z rzadka wpadę do tego topicu to zawsze to samo: ktoś szuka OTS''a.
A ja tylko przypomnę: OTS''y są nielegalne i jak wpadnie tu modek to możesz dostać bana kolego.
Rzekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 13:04, Fagno napisał:

> Masz rację, ale jeśli chodzi o firefoxa nie zupełnie jest jeden duży plus jeśli
chodzi
> o tibie a mianowicie:
> - pójdzie na każdym komputerze z internetem, na każdym!
> pozdrawiam;)
Ehem, nie firefoxa tylko firewalla. Całkiem dwie różne rzeczy.


głupie pytanie: Gdzie mogę znaleśc tego firewalla?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 18:23, Break the peace napisał:

głupie pytanie: Gdzie mogę znaleśc tego firewalla?? :(

W panelu sterowania go wylaczasz :)

A ja mam takie pytanie co do DBL, czyli Dragon Ball Legend. To mod do tibii i chetnie bym w niego pogral. Nie wiem tylko gdzie zalozyc konto, oficjalny website nie dziala. Podobno jest jakis nowy, ale nie wiem gdzie go znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 16:50, Outlander-pro napisał:

> Czy znacie jakieś OTS-y polskie. Ale żeby były sprawdzone.

Jak z rzadka wpadę do tego topicu to zawsze to samo: ktoś szuka OTS''a.
A ja tylko przypomnę: OTS''y są nielegalne i jak wpadnie tu modek to możesz dostać bana
kolego.
Rzekłem.

Niee otsy nie sa nielegalne!! Serwery prywatne np. do Lineage i WoW sa pirackie, bo nic nie jest zmieniane, czyli kradna gre. Tibia jest darmowa, a na otsach exp jest zwiekszony, mapki pozmieniane, sa nowe, wlasne czary, i nowe potwory. OTS nie jest piracki pamietaj na przyszlosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>BTW: Dlaczego sę nielegalne?

Dnia 24.05.2008 o 18:32, Kirabax napisał:

Niee otsy nie sa nielegalne!! Serwery prywatne np. do Lineage i WoW sa pirackie, bo nic
nie jest zmieniane, czyli kradna gre. Tibia jest darmowa, a na otsach exp jest zwiekszony,
mapki pozmieniane, sa nowe, wlasne czary, i nowe potwory. OTS nie jest piracki pamietaj
na przyszlosc!


Haha, a to dobre ...
Nie,nie łamiesz licencji którą zaakceptowałeś, nie bierzesz sobie cudzej pracy i ją sobię ew. zmieniasz, nie w ogóle. W ogóle to idiotyczne to co powiedziałeś. Czy tak trudno to pojąć ? To piractwo. Co z tego że Tibia jest (z pozoru) darmowa. Nie możesz tego robić. Gdybyś czytał regulamin Tibii na pewno zauważyłbyś że "programy modyfikujące klienta" są złamaniem kodeksu tej gry. Więc sam se pamiętaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 18:46, Outlander-pro napisał:

>BTW: Dlaczego sę nielegalne?

> Niee otsy nie sa nielegalne!! Serwery prywatne np. do Lineage i WoW sa pirackie,
bo nic
> nie jest zmieniane, czyli kradna gre. Tibia jest darmowa, a na otsach exp jest zwiekszony,

> mapki pozmieniane, sa nowe, wlasne czary, i nowe potwory. OTS nie jest piracki pamietaj

> na przyszlosc!

Haha, a to dobre ...
Nie,nie łamiesz licencji którą zaakceptowałeś, nie bierzesz sobie cudzej pracy i ją sobię
ew. zmieniasz, nie w ogóle. W ogóle to idiotyczne to co powiedziałeś. Czy tak trudno
to pojąć ? To piractwo. Co z tego że Tibia jest (z pozoru) darmowa. Nie możesz tego robić.
Gdybyś czytał regulamin Tibii na pewno zauważyłbyś że "programy modyfikujące klienta"
są złamaniem kodeksu tej gry. Więc sam se pamiętaj ...


Zastanawia mnie jedna rzecz... Czy Ty moze czytales regulamin tibii, a takze umowe licencyjna? Watpie. Serwery pirackie dotycza gier, ktore sa platne, np. WoW, tam mapy nie zmienisz itd. Takie serwy do platnych gier sa pirackie, bo tworcy traca graczy przez takie serwery, bo gracze je odpalaja, zeby sobie pograc tak samo i za darmo. A tworzac otsa, nie robie Moda, tylko wlasnego, prywatnego serva, na ktorym nie ma mapki oficjalnej, wszystko jest pozmieniane itd.
Ale sa serwery, na ktorych jest real map. Ale ile ich jest? ja moze widzialem gora 4. To jest juz piractwo, bo ukradles to, co tworcy gry zrobili, przez siebie. Takich serwerow nikt nie stawia, bo wiedza ze to kradziez. Przekonaja mnie argumenty wiele forumowiczow. Jak latwo zauwazyc, narazie tylko Ty uwazasz, ze OTS''y sa pirackie w tym temacie. Ja jestem przeciw wszelkiemu piractwu, tempie go (zapraszam na felieton na moim gramsajcie), ale zakladanie prywatnego serwera, ze zmienionym wszystkim, i to jeszcze prywatnym serwerem darmowej gry - kradzieza nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2008 o 19:17, Kirabax napisał:

Zastanawia mnie jedna rzecz... Czy Ty moze czytales regulamin tibii, a takze umowe licencyjna?
Watpie. Serwery pirackie dotycza gier, ktore sa platne, np. WoW, tam mapy nie zmienisz
itd. Takie serwy do platnych gier sa pirackie, bo tworcy traca graczy przez takie serwery,
bo gracze je odpalaja, zeby sobie pograc tak samo i za darmo. A tworzac otsa, nie robie
Moda, tylko wlasnego, prywatnego serva, na ktorym nie ma mapki oficjalnej, wszystko jest
pozmieniane itd.
Ale sa serwery, na ktorych jest real map. Ale ile ich jest? ja moze widzialem gora 4.
To jest juz piractwo, bo ukradles to, co tworcy gry zrobili, przez siebie. Takich serwerow
nikt nie stawia, bo wiedza ze to kradziez. Przekonaja mnie argumenty wiele forumowiczow.
Jak latwo zauwazyc, narazie tylko Ty uwazasz, ze OTS''y sa pirackie w tym temacie. Ja
jestem przeciw wszelkiemu piractwu, tempie go (zapraszam na felieton na moim gramsajcie),
ale zakladanie prywatnego serwera, ze zmienionym wszystkim, i to jeszcze prywatnym serwerem
darmowej gry - kradzieza nie jest.


Heh, przykro mi że się pogrążasz i jeszcze mimo tego, że podaje pewne argumenty to Ty wtedy twierdzisz, że to nie jest kradzieżą. Sam mówiesz "wszystko jest pozmieniane", ja napisałem wcześniej:
"programy modyfikujące klienta" są złamaniem kodeksu tej gry. Więc strzelasz do własnej bramki.
Drugie: mówisz, że to nie odbiera to graczy real tibii ? I tu Cię wyśmieję - jak myślisz, dlaczego Tibia nadal istnieje ? A ludzie z PACC''iem to co ? Nie klienci ? A takie OTS''y gdzie exp jest x5, lepsze itemy, szybsze nabijanie skilli, darmowe rzeczy itepe ... to co ? Daje więcej niż PACC. I ludzie mogą sobię odpuścić real Tibię, bo tam "mają za free, nie jak ci lamerzy z rl tibii". Człowieku Tibia nie jest darmowa, to tylko iluzja. Ta darmowość to tylko takie demo, zachęca Cię do zakupu PACCa.
Sam mówisz: "bo gracze je odpalaja, zeby sobie pograc tak samo i za darmo". No właśnie ! Samobój.
Mówisz, że nie robisz moda, tylko własnego serwa ? I tu znowu samobój. A skąd masz klienta do robienia OTS''a ? No skąd ? Sam zrobiłeś ? NIE. Wziąłeś sobię klienta gry i go zmodyfikowałeś bez zgody twórców.
W ogóle byś zastanowił się co wygadujesz. Straszne bzdury....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować