Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2006 o 18:35, Arucard napisał:

Prywatne serwery Tibii - ots - są nielegalne.


co ??!! no teraz to mnie zabiłeś :O jak to nielegalne ?? zdaje mi sie że jdena strona Tibii promuje OTS''y to znaczy daje do ściągnięcia programy umożliwjające gre na OTS''ach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 00:15, UMC.Hugo napisał:

> Prywatne serwery Tibii - ots - są nielegalne.
> >
co ??!! no teraz to mnie zabiłeś :O jak to nielegalne ?? zdaje mi sie że jdena strona Tibii
promuje OTS''y to znaczy daje do ściągnięcia programy umożliwjające gre na OTS''ach :/


Jedyna oficjalna strona Tibii jest tibia.com, reszta moze pisac co chce. A OTSy sa rownie legalne jak inne prywatne(nie wspierane przez tworcow gry) serwery w innych grach online(WoW, czy L2), czyli zakaz reklamy w grze, jednak trudno by dostac bana za zabawe na nich(bana na oficjalne konto, w oficjalnej wersji), bo jedno nijak sie ma jedno do drugiego(chyba, ze bys bardzo rozpowiadal o przygodach na ''nielegalu''). Nie wiem czy prawo reguluje jakos te sprawy(prywatnych serwerow), mowie o regulaminie samych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 00:15, UMC.Hugo napisał:

> Prywatne serwery Tibii - ots - są nielegalne.
>

co ??!! no teraz to mnie zabiłeś :O jak to nielegalne ?? zdaje mi sie że jdena strona Tibii
promuje OTS''y to znaczy daje do ściągnięcia programy umożliwjające gre na OTS''ach :/



Tak jak napisał Galarion OTS''y są nielegalne, gdyż jest to... hmm... łamanie praw autorskich...

Kilka faktów...

Oficjalna strona tibi ==> tibia.com

Oficjalne fansites:
Erig.net
MyTibia.com
Tibia.pl
TibiaBr.com
TibiaHumor.net
TibiaMx.com.mx
TibiaNews.net

@Galarion
Ogólnie rzecz biorąć ots''y są nielegalne jednak nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem ukarania kogoś za to, że grał na ots''ie... moim zdnaiem nie bardzo da się to udowodnić, a nikt raczej nie bedzie opierał się na tym co ktoś w danej chwili powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i Tibia to dobra gra (nie chce mi się z wami kłócić), ale jedyne co mnie przeraża to poziom angielskiego. Ludzie mówią tylko: sell, buy i offer. Reszte po swojemu. Jak sie nagrają w tą swoją Tibie, przychodzą do mnie i mówią: Ej, ale się przez te Tibię nauczyłem mówić po angielsku... (patrz zdanie drugie) LOL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za gówno !! Loguje się na stronie, szukam w skrzynce starego maila, wpisuje hasło które mi wysłali i mam wpisać jakiś account number !! Skąd mam to kurde wziąść ? Help me !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 23:36, Vidmol napisał:

Co to za gówno !! Loguje się na stronie, szukam w skrzynce starego maila, wpisuje hasło które
mi wysłali i mam wpisać jakiś account number !! Skąd mam to kurde wziąść ? Help me !!



Account number powinieneś dostać po rejestracji :/ dużymi cyframi był napisany i powinieneś go sobie przepisać :)
tak raczej powinno być, chyba że coś zmienili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 23:43, UMC.Hugo napisał:

> Co to za gówno !! Loguje się na stronie, szukam w skrzynce starego maila, wpisuje hasło
które
> mi wysłali i mam wpisać jakiś account number !! Skąd mam to kurde wziąść ? Help me !!



Account number powinieneś dostać po rejestracji :/ dużymi cyframi był napisany i powinieneś
go sobie przepisać :)
tak raczej powinno być, chyba że coś zmienili :P


Wysłali mi maila z hasłem bez account number, no ja nie mogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 23:46, Vidmol napisał:

Wysłali mi maila z hasłem bez account number, no ja nie mogie.


ROTFL :D Numer Account dostajesz przy założeniu nowego konta! To taki ciąg cyferek (powinno ich być 7) który wyświetla ci sie na stronie po zakończeniu rejestracji! Wypadłoby go spisać, ale po kilku lognięciach nauczysz sie go na pamięć :) A na e-mail wysłali ci tymczasowe hasło, które możesz zmienić w każdej chwili :) Tzn. zmienić hasło bo numer accounta jest zawsze taki sam. Pozdrawiam =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 23:46, Vidmol napisał:

Wysłali mi maila z hasłem bez account number, no ja nie mogie.



czyli chyba musisz założyć jeszcze raz konto :P tylko na inny e-mail bo jedno konto na jeden e-mail tak mi sie zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem, jak się robi z czystej runy czar? Czytałem na www.tibia.gery.pl że trzeba wypowiedziec magiczną formułkę. Co to za formułka. Proszę o pomoc. PLX. A przy okazji to jest moja postać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 10:44, Czarodzej napisał:

Ja też mam problem, jak się robi z czystej runy czar? Czytałem na www.tibia.gery.pl że trzeba
wypowiedziec magiczną formułkę. Co to za formułka. Proszę o pomoc. PLX. A przy okazji to jest
moja postać


Jak jusz masz ''blank rune'' to bierzesz go do ręki i wypowiadasz formułę. Musisz mieć odpowiednią ilość manny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 10:44, Czarodzej napisał:

Ja też mam problem, jak się robi z czystej runy czar? Czytałem na www.tibia.gery.pl że trzeba
wypowiedziec magiczną formułkę. Co to za formułka. Proszę o pomoc. PLX. A przy okazji to jest
moja postać


Listę wszytkich czarów i ich formuły można znaleźć na wszytkich fansite-ach. Polecam tibia.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe Tibia w reportażu w TVN :) Chyba zaczyna się sezon ogórkowy i dziennikarze szukają taniej sensacji ... szkoda że ucierpi na tym Tibia (i nie tylko Tibia!). O czym był reportaż? Oczywiście! Tibia (oraz inne gry) wzbudzają w młodych ludziach agresję, bo jak inaczej wyjaśnić wściekłość jakiegoś gracza z Wrocławia na matkę? Tylko, że to narazie jeden przypadek, a w Korei czy tam w Japoni gracz innemu graczowi w WoW ukradł jakis miecz a ten który został okradziony zabił go na real, ale o tym sie nie mówi :) (póki co xD) Co o tym myslicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 20:19, szerszeń45 napisał:

Hehe Tibia w reportażu w TVN :) Chyba zaczyna się sezon ogórkowy i dziennikarze szukają taniej
sensacji ... szkoda że ucierpi na tym Tibia (i nie tylko Tibia!). O czym był reportaż? Oczywiście!
Tibia (oraz inne gry) wzbudzają w młodych ludziach agresję, bo jak inaczej wyjaśnić wściekłość
jakiegoś gracza z Wrocławia na matkę? Tylko, że to narazie jeden przypadek, a w Korei czy tam
w Japoni gracz innemu graczowi w WoW ukradł jakis miecz a ten który został okradziony zabił
go na real, ale o tym sie nie mówi :) (póki co xD) Co o tym myslicie? :)


Po pierwsze problem jest poważny. Po drugie chyba lepiej żeby ucierpiała gra niż ktoś zbijał kolegów/matki. Deady w Tibii potrafią denerwować, to prawda wiem z autopsji. Najbardziej denerwowało mnie w deadach to, jak uświadamiałem sobie, że spędziełem około 5 godzin przed kompem aby zdobyć to co straciłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 20:19, szerszeń45 napisał:

w Japoni gracz innemu graczowi w WoW ukradł jakis miecz a ten który został okradziony zabił
go na real,


to nie tak :/ czytałem w gazecie gdzieś że to była żona która zabiła męża !!! :O chociarz ty może też masz racje. tyle tych małych skośnookich człowieczków :P że wszystko jest tam możliwe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować