Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2011 o 17:46, Revar napisał:

gdzie można sie bardziej pomęczyć i zdobyć więcej expa ? ;p


Skille 40/40 i idź w okolice Kazordon do kopalń czerwi i krasnoludów. Zresztą na 12 lvlu to powinieneś jako rycerz dość sporo trenować zamiast expić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 11:04, Ash napisał:

> gdzie można sie bardziej pomęczyć i zdobyć więcej expa ? ;p

Skille 40/40 i idź w okolice Kazordon do kopalń czerwi i krasnoludów. Zresztą na 12 lvlu
to powinieneś jako rycerz dość sporo trenować zamiast expić.

Skille są 38/39 ;p, gram z kumplem który ma sorca na 28 lvl i z nim trochę trenuje :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Open PvP? Współczuję. :)
Ale z takimi skillami możesz spokojnie poexpić już w kopalniach. Niemniej trenuj co najmniej do 65/65.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm odpowiadając sobie sam na pytanie, porównawszy czary jednego i drugiego, to za sorcem tylko gfb i sd przemawia, a druid ma dużo przydatnych czarów spontanicznych. runki zawsze można kupić w sumie, więc chyba wybiorę druida..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeże trochę temat.

Szkoda, że gram.pl nie było na konferencji Cipsoftu. Jeśli wierzyć ich stronie to poruszali kwestie związane z oszustwem w MMO a także z samą budową takiej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale chce jakiś krótki poradnik jak sobie radzić na PVP. Nie nie jestem noob, ani newbie, ale gram głównie na non pvp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 20:40, Jacentix napisał:

Sorry, ale chce jakiś krótki poradnik jak sobie radzić na PVP. Nie nie jestem noob, ani
newbie, ale gram głównie na non pvp. :)

Na pvp trzeba mieć ogar w łapie :D.

https://www.youtube.com/watch?v=dEOzFZ9LSt0 zlookaj to i sie ucz od najlepszych xD. P.S. Na filmikach mogą występować wulgaryzmy wieć ostrożnie :D, i nie wiem czy można tutaj wkleiać filmiki z ots ale one chyba legalne są wieć moderatorzy nie powinni sie jakoś przyczepić (mam nadzieję :)). Mniej więcej tak to wygląda na pvp rl tibii ;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 20:50, Jacentix napisał:

Tylko nie youtube. Net oszczędam. :)

Hmmm :(, nie ma chyba poradnika typowo mówiącego od a - z jak grać na pvp, nie dać się sprowokować a jak ktoś cię goni to hmm MW na twarz i run forest run! xD Trudne to jest do wytłumaczenia :(. Ale może znajdą sie osoby które Ci wytłumaczą ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować