Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

W zeszłe Halloween było tak samo.Ale zamienia sie tylko w :
-Skeletona
-Mummy
-Witch
-Vampire
-Dynia (w tym roku doszło)
Ale ja wole zmieniac sie poprzez "Utevo Res Ina" Druidem czy Sorcem lub przez Chameleon v(czy jakoś tak) Rune.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 11:30, cybekziom napisał:

Ale ja wole zmieniac sie poprzez "Utevo Res Ina" Druidem czy Sorcem lub przez Chameleon v(czy
jakoś tak) Rune.

Na rooku byłoby to doś kłopotliwe :) Wiem, że się czepiam, ale ostatnio zrobiłem sobie rookslayera ktory ma "już" 9lvl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie nim być do czasu... Dostaniesz dużo mniej hp i many na lvl niż na mainie, a do tego skille niższe ofc :P Najlepsze na czym można expić na rooku to rot, więc będziesz sobie dłuuuuugo expil :). Do tego jeszcze dochodzi fakt, że nie ma dp (ale można zrobić sobie chara dp :P). No i do tego eq słabe

Dobra, niektórzy mogą nie rozumieć więc słownik :P
rook- (rookgaard) wyspa początkujących, trafia się na nią na początku gry i siedzi aż do zdobycia 8. poziomu
main- (mainland) po zdobyciu 8. poziomu trafiasz tutaj :P Lepsze potwory do zabicia, lepsze rzeczy, questy
skille- umiejętności
expienie- zdobywanie doświadczenia
rot- (rotworm) taki potworek :P
dp- (depot) miejsce w którym przechowujemy rzeczy; "depozyt"
char- (character) postać
eq- (equipment) wyposażenie

Lol, ten słownik krótki zajął więcej niż post xD I tak większość graczy wiedziała o co chodzi :P Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 17:28, Balduran122 napisał:

Podajcie nicki levele swoich posatci eq i skille (jak ktoś chce:P), ale bez cheatów.
Mój level to 19 sorc ToFFik 20 magic eq 10k, jeszcze bede mial kase z deserta.
drugi knight Mamderomon 23 lvl 53/53 eq zadne mam red skulla.
Jak chcecie dowiedzieć się o różnych questach piszcie znam większość Valoria


Zanim sprzedalem mialem knighta na Novie:
76lvl, 91/91, 20% do 7mlvl.
Eq:
Magic plate armor, Demon helmet, Bright sword, Giant sword, Golden legs, Boots of haste, Steel boots, Mastermind shield.

(e plate i demon helm byly kolegi, ale moglem nosic :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 12:05, Fragenstein napisał:

Fajnie nim być do czasu... Dostaniesz dużo mniej hp i many na lvl niż na mainie, a do tego
skille niższe ofc :P Najlepsze na czym można expić na rooku to rot, więc będziesz sobie dłuuuuugo
expil :). Do tego jeszcze dochodzi fakt, że nie ma dp (ale można zrobić sobie chara dp :P).
No i do tego eq słabe

Ale można spotkać fajnych ludzi, ktorzy rzeczywiście lubia grać i pomagać, a nie uprzykrzać grę innym. Dla mnie rookslayer to tylko odpoczynek od gry na mainie, bo na rooku mogę sobie afkować właściwie wszędzie, mogę grać jak mam małe lagi bez obawy, że dednę, generalnie większy luz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:54, turpis napisał:

Kto to rookslayer???

Taki gość, co po osiągnięciu 8 lvlu nie wychodzi na maina tylko dalej gra na Rooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:49, lukasz11111 napisał:

moi koledzy zklasy w to grają i są wniebo wzięci. dlaczego co w tibii jest takiego fajnego

Grywalność, grafika, klimat. Zwłaszcza na PACC.

Dnia 04.11.2006 o 21:49, lukasz11111 napisał:

oprucz sprzedawania postaci za grubą forse.

Sprzedawanie postaci NIE JEST legalne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 10:02, krystek13 napisał:

Zgodze sie z grywalnoscia i klimatem ale nie z grafika jest do kitu!!!

Chodziło mi o to że grafika w pewien sposób buduje klimat Tibi. Zresztą wolałbym, żeby w Tibi nie zmieniano grafiki bo to by zabiło tę gierkę. Zresztą i tak już nie gram więc w sumie mi to powiewa ;)

Dnia 05.11.2006 o 10:02, krystek13 napisał:

jest tyle lepszych gier
!!

Ładniejszych na pewno, ale czy lepszych to już osobista opinia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 18:04, Don Lizak napisał:

Witam.

Zastanawia mnie, czy ktoś na forum gra w Tibię. Chciałbym również usłyszeć Wasze opinie o tej
grze. Chciałbym dodać, żeby wyrażać swoje opinie, i nie krytykowac innych jeżeli mają inne
zdanie.
Dla tych co grają chciałbym, żeby przedstawili swoje postacie.

Moja to:
Don Castello (Thoria, GER), royal paladin, 45lvl, 15mlvl 75/47 :)

Ja gram w Tibie! Mam 9 lvl knight.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zaszpanuję moim rookstayerem, nie złapałem screena jak stawał się prawdziwym roostayerem, czyli awansował na 9lvl, ale mam awans na lvl 10. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2006 o 09:44, szerszeń45 napisał:

Sprzedawanie postaci NIE JEST legalne !


W swietle polskiego prawa jest. Za sprzedanie/kupienie chara moga ci conajwyzej go usunac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 18:04, Don Lizak napisał:

Witam.

Zastanawia mnie, czy ktoś na forum gra w Tibię. Chciałbym również usłyszeć Wasze opinie o tej
grze. Chciałbym dodać, żeby wyrażać swoje opinie, i nie krytykowac innych jeżeli mają inne
zdanie.
Dla tych co grają chciałbym, żeby przedstawili swoje postacie.

Moja to:
Don Castello (Thoria, GER), royal paladin, 45lvl, 15mlvl 75/47 :)



A jak :D Ja oczywiście gram w Tibie :D Miałem wiele postaci różnorakich lvl i voc Ale pochwalić się moge moim 103 Knightem :D Na serwerze Xerena :) Jak ktoś chce wiedzieć więcej niech wpisze na erigu Elenros i się dowie wsyztskiego...
Niestety jestem narazie troszke retired :/ Więc ostatnio cosik nie gram :/ No ale w końcu jak się ma Gothica 3 to Tibia schodzi na drugi plan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 11:23, Luke Shadow napisał:

W swietle polskiego prawa jest. Za sprzedanie/kupienie chara moga ci conajwyzej go usunac.

Właśnie dlatego nie jest legalne. ;) W świetle każdego prawa, polskiego, niemieckiego, brazylijskiego itp. Jest zakazane w Tibia Rules więc mozna się za coś takiego spodziewać bana lub nawet skasowanie accounta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 11:33, szerszeń45 napisał:

> W swietle polskiego prawa jest. Za sprzedanie/kupienie chara moga ci conajwyzej go usunac.

Właśnie dlatego nie jest legalne. ;) W świetle każdego prawa, polskiego, niemieckiego, brazylijskiego
itp. Jest zakazane w Tibia Rules więc mozna się za coś takiego spodziewać bana lub nawet skasowanie
accounta.


Z szczegolnym uwzgeldnieniem raczej tej drugiej opcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować