Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2005 o 18:04, Don Lizak napisał:

Witam.

Zastanawia mnie, czy ktoś na forum gra w Tibię. Chciałbym również usłyszeć Wasze opinie o tej grze. Chciałbym dodać,
żeby wyrażać swoje opinie, i nie krytykowac innych jeżeli mają inne zdanie.
Dla tych co grają chciałbym, żeby przedstawili
swoje postacie.

Moja to:
Don Castello (Thoria, GER), royal paladin, 45lvl, 15mlvl 75/47 :)

Gralem kiedyś (teraz mnie to nudzi)gra na góra pól roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 20:17, Don Lizak napisał:

Prosiłbym jednak nie porównywać Tibii do War of Warcraft z wiadomych względów. Nie ma sensu. Po za tym o gustach się nie
dyskutuje :P

Mozna dyskutować w wątku http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1178&u=27 zaożonym zresztą przezemnie
tibia jest grą w której największą rolę odgrywa samozaparcie w dążeniu do lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm Tibia. Gra z klimatem, potrafi wciągnąć. Osobiście już nie gram od dawna ;) Być może kiedyś jescze zagram, po wieeelu zmianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ciekawa i warta uwagi.Grafika jest troche nie dopracowana, ale update ciagle sie pojawiaja i polepszaja grafike.Mimo tej wady gralem bardzo dlugo w tibie.Zabijajac potworki zdobywamy doświadczenie.Jeśli graliście w tibie to zapewne wiecie jakie to fajne uczucie jesli zabijemy jakiegoś dobrego potworka.Ja oceniam tą gre 5\6.Obniżyłem ocenę za tą grafike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest też aby mieć dobrą paczkę znajomych. Samemu nie ma sensu grać. Znajomych możesz mieć ze szkoły lub poznać ludzi z całego świata, o ile znasz dobrze angileski. W Tibi poznałem wieeelu super ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ przecież grafika w Tibi nie jest niedopracowana, tylko jedyna w swoim rodzaju, dzięki której czuć klimat tej wspaniałej gierki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@przedmówcy

Niektórych gier nie powinno się oceniać i przekreślać tylko po grafice. Niestety jeśli ktoś grał kilka minut, godzin to za dużo o tej grze nie może powiedzieć. Sam już nie gram od dłuższego czasu w Tibię, ale nie uznaje ją za grę złą. Jest to świetny mmorpg - jednym się podoba, innym nie.
Szkoda, że czasem można się załamać po poziomie prezentowanym przez niektórych graczy, sczególnie polskich graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 21:31, Monastor napisał:

Tibia... Sporo światów... nawet dużych... ale ogromna monotonia, kiepski system rozwoju postaci,
dużo denerwujących ludzi, którzy nawet nie potrafią pisać po angielsku, PK, marna grafa, denne
questy (lub niemal ich brak), nuuudaaa...

Gra jest moim zdaniem do bani :P


"Sporo światów nawet dużych" Lol. Serwerów jest sporo ale mapa jest jedna...
Dużo denerwujących ludzi ? Jak sie jest noobem i wyskakuje sie z tekstem ''fri itanz plaz'' i sie dostaje 2 sd to sie trudno dziwić. Angielski powinno się umieć choby same podstawe a PK to IMO największa zaleta. Co do grafy to jest ona in plus dla osób ze słabszym sprzętem. Denne questy, nuda - bardzo subiektywne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2005 o 07:05, Hitmanu napisał:

"Sporo światów nawet dużych" Lol. Serwerów jest sporo ale mapa jest jedna...
Dużo denerwujących ludzi ? Jak sie jest noobem i wyskakuje sie z tekstem ''fri itanz plaz''
i sie dostaje 2 sd to sie trudno dziwić. Angielski powinno się umieć choby same podstawe a
PK to IMO największa zaleta. Co do grafy to jest ona in plus dla osób ze słabszym sprzętem.
Denne questy, nuda - bardzo subiektywne :o

Tam jest od groma takich debili...

It''s Monastor! Die him!
ROTFL
OMG

Dno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też w to kiedyś grałem... Tak jak przedmówcy : Thiefy , N00B''y i hamstwo... i nie grałem w to krótko, grałem z 7 miechów... teraz żałuje mojego czasu jaki poświęciłem tej grze... Ocenę bym wystawił 2/6 bo w tej grze głównie tylko cyfry lecą, aha i jedno duże afk na runach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 22:57, FiFi123 napisał:

Też w to kiedyś grałem... Tak jak przedmówcy : Thiefy , N00B''y i hamstwo... i nie grałem w
to krótko, grałem z 7 miechów... teraz żałuje mojego czasu jaki poświęciłem tej grze... Ocenę
bym wystawił 2/6 bo w tej grze głównie tylko cyfry lecą, aha i jedno duże afk na runach...


Srry za double posta ale...w tej grze liczy się tylko ilość czasu poświęconego, nie liczą się żadne umiejętności... Jedynie PvP... ale ludzie i tak sciagaja macro i to nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam grałem i jeszcze od czasu do czasu pogrywam. Nie jest to gra zła ale troche denerwójąca zwłaszcza chamstwo i ilość polaków <--- ci to cały czas aby się naparzaja. GRAM NA GALANIE ale ciągle zabijają miałem 9lvl ale zabili mnie 6 razy i mam 7 moze 6.. nie pamiętam.... a od dwóch dni gram w SLIKROAD ONLINE
http://www.slikroadonline.net <---- GRA NA 6+ SUPER GRAFA jeżeli lubisz diablo musisz w to zagrać JEST CAŁKOWICIE DARMOWA tylko waga klienta jest dość duża 505mb ale na neo256kb w 6godz. idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować