Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2005 o 00:11, przemo-r3 napisał:

> I to jest naprawdę tibia ?


PRZECZYTAJ UWAŻNIE MÓJ POST!!!!!!<<<<ON WYMAGA MYŚLENIA>>>>

No jasne ,że do myślenia za ładne jak na tibie :).
Późno już jest i zachowuje się jak pijany i głupoty piszę dobranoc |-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie,narzekacie,a graczy i tak przybywa :P Często "przeklinałem" stracony czas,ale i tak wracałem do Tibii...qmple...hunty...wojny =) Po 2 latah nie tak latwo bez tego życ ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, że wszyscy tylko o tym chamstwie w grze. Co tu gadać, gra tam dużo ''debili''. Ale się ludzie i taborety. Już pisałem, że esencją tej gry jest paczka kumpli. Z kumplami ta gra to zupełnie co innego. Osoby, które nie przekroczyły 20 lvl mają tu guzik do powiedzenia. Do dziś pamiętam jak sobie urządzaliśmy urodziny, gwiazdki itp. Ta gra to świetna zabawa i znów podkreślam: z dobrymi znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dorba abawe z paczka znajomych. Setki mozlwiosci, ogromny swiat i ladna grafike(w porownaniu d otibii)? To poszukaj info o grze Ultima Online...tibia kopiuje ja na ile sie udaje(ale nie wychdozi im to) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 19:05, Lailonn napisał:

Chcesz dorba abawe z paczka znajomych. Setki mozlwiosci, ogromny swiat i ladna grafike(w porownaniu
d otibii)? To poszukaj info o grze Ultima Online...tibia kopiuje ja na ile sie udaje(ale nie
wychdozi im to) ;]


Cuż, o gustach się nie dyskutuje. Nie wiem, ale moim zdaniem to trudno mówić o podbieństwach tych gier. Są to zumełnie inne koncepcje mmorpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 21:34, WoWmen napisał:

Nie będziemy porównywać Tibii do war of Warcraft bo taka gra nie istnieje :P


NIE LUBIMY SIĘ ALE W TYM SIĘ ZGADZAM ŻE TIBIA TO GRA DLA DZIECIAKÓW.
Dowiedziałem się że grają nawet w to ludzie po 40-stce - poprostu im się dziwię.
Albo dowiedziałem się jakiś głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie !! Tibia to najgorsza gra onlinea jaka kiedykolwiek widzialem . Ta gra ma gorsza grafa niz gry na Pegasusa.Pegasus to byl kiedys hit.Niewem kto jest autorem tej gry ale mu wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 21:38, Derek121 napisał:

Panowie !! Tibia to najgorsza gra onlinea jaka kiedykolwiek widzialem . Ta gra
ma gorsza grafa niz gry na Pegasusa.Pegasus to byl kiedys hit.Niewem kto
jest autorem tej gry ale mu wspolczuje.

Ja tam nie współczuję... Też uważam Tibię za nędzną grę... Przestałem w nią grać po przejściu 60 kroków pierwszopoziomową postacią, ale twórcy muszą niezłą kasę zgarniać od tych, którzy nie dość, że w to grają, to jeszcze płacą za premium account...

To jest przeznaczone dla graczy z modemami 56 kb/s i kompami sprzed lat... No chyba że jeszcze dla weteranów, którzy nie chcą się przerzucić na nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 21:24, WoWmen napisał:

Eee czy ja gdzieś powiedziałęm że nie lubie Ciebie? NIe zauważyłem tego :P


No wiesz zazwyczaj jakoś się złożyło, że ja tobie i ty mnie odpowiadamy sobie na swoje posty dość konseratywnie i dorpedująco. Zauważyłeś? Bo ja tak.

Pamiętasz pierwszym razem ścieliśmy się o muzę w TVN bodajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 22:21, Harmegidon napisał:

No wiesz zazwyczaj jakoś się złożyło, że ja tobie i ty mnie odpowiadamy sobie na swoje posty
dość konseratywnie i dorpedująco. Zauważyłeś? Bo ja tak.

Pamiętasz pierwszym razem ścieliśmy się o muzę w TVN bodajrze

Heh nie pamiętam :P ja na forum nie szukam wrogów :P przykro mi że tak zabrzmiły moje posty. Nie miałem zamiaru Cie obrażać albo urazić.
Koniec tego offtopu bo jeszcze poobrywamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Przestałem w nią grać po przejściu 60 kroków pierwszopoziomową postacią...
Nie oceniaj pochopnie gry w ktora nie przegrales nawet 15 minut.

>To jest przeznaczone dla graczy z modemami 56 kb/s i kompami sprzed lat... No chyba że jeszcze dla >weteranów, którzy nie chcą się przerzucić na nic innego.
Mam Neo opcje 2 MB, a moj komp to :
Athlon 64BIT 3200
1024MB RAM Goodram 400
WD 120GB SATA
Radeon 9800 PRO 128MB
Samsung SyncMaster 757 MB 17calii
MSI K8N Neo Platinium Edition

Uwazam ze tibia to fajna gra w ktora moga sobie takze pograc wlasciciele slabszych kompow, a grafika nie jest najwazniejsza w rpg ( dla mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może gra nie zachwyca grafiką ... to fakt. Lecz bardzo wciąga , grałem w nią 3 lata i dopiero teraz mi sie odechciało... A co do zarobków ...Zarabiają Spoooroo kasiory -Ludzie Kupują Pacca ( Premium account ) za 20 € na 3 miechy lub troche droższe na 6,12 miechów :) w taki sposób oni zarabiają, a graczy wcząż przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zaliczasz się do grupy entuzjastów... Z tego co słyszałem, Tibia niczym niestety nie nadrabia braków graficznych.

Don Lizak -> To była metafora... ;P
Tak naprawdę trochę pograłem, poza tym przez całkiem długi czas obserwowałem innych graczy... Zauważyłem jedynie, że gra sprawia wrażenie denerwującej... Zupełnie nie ma w niej akcji, jest za to wielu ludzi, którzy najwyraźniej nie dorośli do wspólnego grania.
To tylko moja opinia, nikomu nie każę się z nią zgadzać, ale możesz mi wierzyć, że jak rozpatruję kwestię grania w cos, to zawsze robię odpowiednie rozpoznanie i swoje zawsze wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować