Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2007 o 19:16, turpis napisał:

Mam pytanie: Czy da sie naprawic w tibii zlamany miecz?? Znalazlam ostatnio Broken sword i
ciagle sie zastanawiam czy da sie go naprawic gdzies. Prosze o szybka odpowiedz.


To tylko atrapa, gadżet, nic nie znaczący detal.
Nie naprawisz go, bo i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2007 o 16:48, Luke Shadow napisał:

Skąd takie informacje? Jak ja grałem to wszyscy wymyślali piękne rymy, ''wiązanki'', nawet
połączenia znanych już wcześniej przekleństw, a GM''om nic do tego. Ktoś cie wyzywa? Też go
wyzwij, albo zabij! Najlepsza tibijska zasada...
GM interweniuje dopiero gdy ktoś ma wulgaryzm w nicku, tak więc nie liczyłbym na cokolwiek
w ich sprawie...

Z tego co się orientuję to bana moza dostać za publiczne bluzgi (default channel), na privie jednak możesz kląć do woli. Tibia Guide poleca takich graczy po prostu ignorować/dać ignora ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 10:37, kindziukxxx napisał:

NA mmo.gram.pl jest ankieta dotycząca tibi radze abyście zagłosowali


Więcej jest noobów niż ProGamerów. (O ankietę chodzi.)
To nie jest zła gra, tylko jak ktoś ma słabą głowę to maniakalnie gra ile wlezie!
Jakby Diablo 2 był darmowy to by w Diablo rżneli. A profesjonalny przewodnik po Tibii w języku polskim na pewno by się przydał. No cóż nikt nie szanuje porządnych grasz. Jak Piotruś z Wrocławia matkę z krzesła potraktował to o Tibii zrobiło się głośno, negatywnie głośno. A ze "zwykłych" graczy coraz więcej wyrasta kolesi którzy nie chcą się przyznać do Tibii oraz piszą posty typu: "Tibia jest NUUUUUUDNA!!!!!!!". Ach ten intelekt. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Gram w Tibię od niedawna, i nie wiem, jak kupować rzeczy. Próbuję: najpierw "hi" do sprzedawcy, potem np. "sell 5 worms" i nic. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 14:12, Wiksac17 napisał:

Mam takie pytanie. Gram w Tibię od niedawna, i nie wiem, jak kupować rzeczy. Próbuję: najpierw
"hi" do sprzedawcy, potem np. "sell 5 worms" i nic. W czym problem?


Zamiast "sell", powiedz "buy".
Buy - kupić
Sell - sprzedać
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 14:12, Wiksac17 napisał:

Mam takie pytanie. Gram w Tibię od niedawna, i nie wiem, jak kupować rzeczy. Próbuję: najpierw
"hi" do sprzedawcy, potem np. "sell 5 worms" i nic. W czym problem?


Bardziej nie opłaca Ci się wylutowanie z Rootworma robali?
Nie u każdego NPC możesz kupować robaki czy inne rzeczy.
Jedni "specjalizują" się broniach inni w czarach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 18:08, Domon napisał:

Czy tibia jest darmowa?? Jaktak to skądmożna ją ściągnąć?


Jest i darmowa i nie, zależy czy chcesz premium account czy free, jeśli premiu to płacisz za 3 miesiące 90 za PACCA lub śmigasz za free.

Pobieramy z www.tibia.pl lub www.tibia.com i na stronie głównej zakładamy konto ;)

Tylko nie myślcie, że ja w to gram, taka wskazówka dla kolegi gramowicza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tbia mój wróg powszedni nienawidze tej gry za wsztko powini ją dać do kasznaki w cd-action. Nie rozumim jak wy gracze tibi możecie w nią grać. 0 grafiki 0 grywalności ogólne DNO. Sam kidyś byłem fanem tej gry ale teraz jestem antyfanem. Ludzie nie grajcie w nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 18:21, kapibara napisał:

Tbia mój wróg powszedni nienawidze tej gry za wsztko powini ją dać do kasznaki w cd-action.
Nie rozumim jak wy gracze tibi możecie w nią grać. 0 grafiki 0 grywalności ogólne DNO. Sam
kidyś byłem fanem tej gry ale teraz jestem antyfanem. Ludzie nie grajcie w nią.

Mnie się po prostu nie podoba, gdyż jest pełno Polaków którzy oszukuja wszystkich i są chamscy. To połowa graczy. Druga połowa to brazylijscy Noobi. I jak tu grac? wole OGame...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 18:23, patrYX93 napisał:

Mnie się po prostu nie podoba, gdyż jest pełno Polaków którzy oszukuja wszystkich i są chamscy.
To połowa graczy. Druga połowa to brazylijscy Noobi. I jak tu grac? wole OGame...


A więc dołącz do nas! Do ProGamerów! Okradaj, bądź chamski i exp sukces gwarantowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, też gram na OGamie, ale jednak czasem sobie gram w Tibie, zazwyczaj siedze w trade roomie na rooku i handluje:) I co widzę?? Żebracy:"free items plx", Pro:"Daj mi (tu wstaw nazwę przedmiotu), a jak nie, to ded na meinie, mam chara na XX lvl",patriotów:
"-pl??
-no XX
-noob",
Klasę wyższą:- ile za to??- XX-noob
-jaki twoj najwyższy lvl??-XX-NOOB
-jaką masz broń pokaż-[pokazuje]-Noob

Najgorsze to jest w tym to, że większość graczy to polacy, a dokładniej maniacy jak jeden u mnie w klasie. Unikam go, bo tylko podejdę to on:"O, dednołem wczoraj smoka/ giganta/ jakiś inny szajs i mi wypadło superhipermegaultrapower cośtam", albo "wbijaj na meina", lub "dednołem wczoraj gościa co miał red skulla i wypadło z niego blablablabla". Po prostu mnie coś trafia. Nie oglądam tu wszystkich swoich postów:) więc może pisze to 15 raz, ale musiałem się wyżalić:) Ja naprawdę nie wiem, co w tej tibii tak niektórych wciąga, jest wiele innych też darmowych MMORPG-ów, które są lepsze, nie mówię nawet o grafice, ale ogólnie o możliwościach. Nie chodzisz plackiem, rzadko spotykają siędwie takie same osoby, broń nie mieści sięw zaciśniętej dłoni, a zbroi nie chowa się pod koszule, tylko po prostu ją widać, jest mnóstwo NORMALNYCH questów (i nie mówcie mi że questy w Tibii można znaleźć w książkach czy czymś takim, bo to tak jak bym powiedział że w FIFA XX jest fabuła tylko trzeba być inteligentnym żeby ją odkryć.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować