Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Ja za płatne konto nie płacę nic :) Poza kasą w Tibi. Płacę kumplowi a ten mi kupuję za real kasę pacc w tibi. Więc mam rozszerzoną tibię własciewie za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, tak się wykłucacie o ten abonament...
Ja powiem tylko jedno:
Guild Wars... ;)

A w Tibię grałem daawno temu. Mogę powiedzieć nawet, że zdążyła mnie wciągnąć na dwa tygodnie. A później dead i papa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się nigdy nie podobała ani Tibia ani zachowaniu wielu graczy (np. w jaskiniach ty się możesz męczyż z jakimś potowrem a gość sobie poczeka po drugiej stronie po czym poprostu przeciagnie ciało tak żebyś nie miał dostępu i pozbiera przedmioty (cuż tak było na pierwszej wyspie, nie wiem jak jest na mainlandzie ale zgaduje że niestety nie jest inaczej). Co do Ultimy to mam pytanie czy na ten server można się bez problemu dostać, czy też trzeba wypełniać głupie podanie gdzie piszemy historie postaci i jak się spodoba to grasz a jak nie to prubuj dalej ??, bo ja kiedyś w ultime chciałem zagrać ale zawsze trafiałem na taką głupotę i oczywiscie czego bym nie napisał zawsze się nie podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

1. Co należy powiedzieć i komu (domyślam się że King Tibianus''owi) chce się kupić promocję? (zakładam, że mam PACC i 20 k).
2. Wie ktoś coś o najnowszym update? :) Jak tak to proszę tu coś powiedzieć :) Interesuje mnie zwłaszcza to czy pojawią się nowe różczki (bo jestem magiem), ale nie tylko. Każde info byłoby w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 08:19, szerszeń45 napisał:

Mam dwa pytania:

1. Co należy powiedzieć i komu (domyślam się że King Tibianus''owi) chce się kupić promocję?
(zakładam, że mam PACC i 20 k).
2. Wie ktoś coś o najnowszym update? :) Jak tak to proszę tu coś powiedzieć :) Interesuje mnie
zwłaszcza to czy pojawią się nowe różczki (bo jestem magiem), ale nie tylko. Każde info byłoby
w sam raz :)

1.
Idziesz do króla Tibianusa III w Thais, królowej w Carlin lub Imperatora w Kaardoon.
Mówisz:
- hail king/queen/imerator
- promotion
- yes
- yes
- bye
2.
Tego nie wiadomo, ale nie liczyłbym na to. Było to wprowadzone ostatnio. Moim zdaniem jeżeli już wprowadzą to jakąś potężną i trudno dostępną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 09:55, Don Lizak napisał:

1.
Idziesz do króla Tibianusa III w Thais, królowej w Carlin lub Imperatora w Kaardoon.
Mówisz:
- hail king/queen/imerator
- promotion
- yes
- yes
- bye

Dzięki, niedługo będe mieć PACC i kasę już zebrałem, więc promocja się przyda. Dzięki raz jeszce.

Dnia 05.05.2006 o 09:55, Don Lizak napisał:

2.
Tego nie wiadomo, ale nie liczyłbym na to. Było to wprowadzone ostatnio. Moim zdaniem jeżeli
już wprowadzą to jakąś potężną i trudno dostępną.

Szkoda. Ale co tam. Ponoć ten update ma być największy ze wszystkich w Tibi. Niestety niewiele o nim samym wiadomo. A tak wogule to kiedy nastąpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 10:46, szerszeń45 napisał:

Szkoda. Ale co tam. Ponoć ten update ma być największy ze wszystkich w Tibi.


Jak każdy :P

Dnia 05.05.2006 o 10:46, szerszeń45 napisał:

Niestety niewiele o nim samym wiadomo. A tak wogule to kiedy nastąpi?


Tego nie wiedzą najstarsi indianie. Ale wszyscy obstawiają czerwiec jak zwykle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 16:59, Don Lizak napisał:

o wilku mowa... wlaśnie test server wystarotował :)


No to nieźle się ukrywali z tym uruchomieniem testa - żadnego przecieku nie było :P Ale szkoda, że to będzie tylko głównie update techniczny :| Chociaż z drugiej strony to nie wiadomo co za bajery by znowu wprowadzili, że ciężko by się było przyzwyczaić :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak gdzie? I czemu znowu ja o niczym nie wiem :). Już się nie mogę doczekać :D. Szkoda, że mam dopiero 35 level, ale dzis awans na 36 na pewno bedzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy update... i co właściwie się zmieniło? Nie zuaważyłem większych różnic poza: mozliwością zmiany opcji wyswietlania prywatnych wiadomosci oraz mozliwoscia zmiany engine z open.gl na np. directX 9. Gra chodzi koszmarnie na Open.GL (to wina mojego kompa), ale nie rozumiem dlaczego po zmianie na DirectX 5 (bo 9 mam nieaktywne) gra się po staremu ale co jakiś czas gra się dosłownie na pare sekund zawiesz by ponownie się "odwiesić". Denerwuje to zwłaszcza podczas expienia na poważniejszych potworkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram caly czas na directx 5 jak zmienilem na 9 to w pewnym momencie byl taki lag ze moglem dednac i co jakis czas tak sie powtarzalo. jakos bardziej ufam directx 5 poprostu jest pewniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 11:29, Dar15 napisał:

/.../ jakos bardziej ufam directx 5 poprostu jest pewniejszy...

Ja podobnie, ale niestety ... nie mam wyboru :D DirectX 9.0 jest nieaktywny (czyżby gra nie wykryła instalki?), ale mniejsza z tym. Już nie mówię co się dzieje na OpenGL (okolo 2-3 fps :D). Mam czasem takie pewne zastoje tzn. gra sie na chwilę zawiesza by potem powrócić do działania, trwa to nie raz ułamek sekundy a nie raz 5-6 sekund, a nawet więcej. Ma to nie zbyt siekawe skutki zwłaszcza podczas expienia np. nie potrzebne straty uhów, manasów itp. juz nie mówię o stresie związanym z deadem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 16:34, szerszeń45 napisał:

> /.../ jakos bardziej ufam directx 5 poprostu jest pewniejszy...
Ja podobnie, ale niestety ... nie mam wyboru :D DirectX 9.0 jest nieaktywny (czyżby gra nie
wykryła instalki?), ale mniejsza z tym. Już nie mówię co się dzieje na OpenGL (okolo 2-3 fps
:D). Mam czasem takie pewne zastoje tzn. gra sie na chwilę zawiesza by potem powrócić do działania,
trwa to nie raz ułamek sekundy a nie raz 5-6 sekund, a nawet więcej. Ma to nie zbyt siekawe
skutki zwłaszcza podczas expienia np. nie potrzebne straty uhów, manasów itp. juz nie mówię
o stresie związanym z deadem :).


To, że masz zainstalowany DX9 nie oznacza, że możesz go używać w pełni. Czy twoja karta graficzna jest kompatybilna z dx9?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 16:41, Don Lizak napisał:

To, że masz zainstalowany DX9 nie oznacza, że możesz go używać w pełni.

Wiem, ale się tym nie przejmuję. Co mi po DirectX 9 jak tylko mi lagów przyspoża.

Dnia 22.05.2006 o 16:41, Don Lizak napisał:

Czy twoja karta graficzna
jest kompatybilna z dx9?

Nie jest :) Moja karta to złom totalny (32 MB). Jednak nie czuję potzreby korzystania z DX9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 16:48, szerszeń45 napisał:

> Czy twoja karta graficzna jest kompatybilna z dx9?
Nie jest :) Moja karta to złom totalny (32 MB). Jednak nie czuję potzreby korzystania z DX9.


Złom jak złom, na Tibię to rakieta. A narazie 3D w Tibii nie ma, zarówno jak wykożystania Pixel Shaderów i innych bajerów z DX9c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście jest prośba o przedstawienie swojej postaci.
Oto moja: Alunderis (Danubia, GER) Sorcerer, 37 lvl /40 mlvl, reszta skilli na screenshocie (postać znajduje się w wynajętym pokoju w GH mojej gildi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować