Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Tibia to produkt komercyjny (i co z tego, że część gry jest za friko? Prawa autorskie to prawa autorskie). OTSy same w sobie nie są pirackie - to tylko serwery. Jednak granie na nich za pomocą klienta CipSoftu jest kradzieżą softu czyli piractwem. Na tej samej zasadzie opierają się serwery prywatne WoW i innych gier MMO. I póki co tylko granie na oficjalnych serwerach jest legalne, także tych do Tibii, bo powiedzcie mi, który admin OTSa pisze własnego klienta? ^^

---> filip1-1
Zbyt częste logowania z tego samego IP, wpisywanie błędnego hasła i numeru konta itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 21:39, filip1-1 napisał:

a za co można dostać takiego bana


Takiebo "bana" można dostac gdy wpisze się 3 razy błędny account number albo password.
Jednak jest na to rada, aby ominąć takowe czekanie a mianowicie reset routera internetowego tak abyśmy uzyskali nowego IP i wtedy już bez problemów będziemy mogli się zalogować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 22:46, szerszeń45 napisał:

OTSy same w sobie nie są pirackie - to tylko serwery. Jednak granie
na nich za pomocą klienta CipSoftu jest kradzieżą softu czyli piractwem. Na tej samej
zasadzie opierają się serwery prywatne WoW i innych gier MMO.

Aaa kapuje... bo ja sie nadal z nimi klocilm, ze OTS''y(serwery) nie sa pirackie, ale widocznie oni mnie nie rozumieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - jeśli dany admin napisze swojego OTSa i następnie również napisze własny klient (czyt. wszystko zrobi sam) tudzież uzyska zgodę od właściciela licencji (CipSoftu) na wykorzystanie ich klienta, to wtedy jego OTS będzie legalny. A tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 17:52, truptus napisał:

Czy można knightem stracic soul??

Raczej nie, bo knight nie może robić run. A, jak pewnie wiesy, ya to wađnie traci si Soul pointsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 12:56, lukasz11111 napisał:

Opchnąłem chara xD... OTS''y sa super


A co w nich takiego super? Przeciez wiadomo, że prawdziwa przyjemność płynie z gry na serwerach globalnych, a OTS?... szybkie nabijanie lvl, duze respy, malo ludzi... to jest fajne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... Ale jak zabawa zaczyna się od 3k lvl. A 3K lvl na OTSsie na którym gram to tak jak 300 na realu. Jestem sorciem i wale hity po 700 z sd i 1200 z exevo gran mas mort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Takiego przelicznika nigdy się nie używa, poniważ na realu w tym czasie nie wbiłbyś nawet 50 lvl, a dlaczego? A dlatego, że nie miałbyś pacc, dużo ludzi na respach, skile itd, więc proszę Ciebie zachowaj takie spostrzeżenia dla siebie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Jak dla mnie Tibia to denna gra 2D dla osób które nie umieją grac w jakies normalne gry... Tylko prosze nie obrazcie się... to tylko moje zdanie xD no bo np. mozna się czepic questów bo są kompletnie bezsęsowne. Osobiscie gralem kiedys w tibie i wyrobiłem sobie zdanie o niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 22:18, lukasz11111 napisał:

Można w jakis sposób wyłączyć debugi? Albo jak ich unikać?


own3d xD
Debugi to są błędy w grze i tak jak w każdej innej nie można ich wyłączyć ani ominąć (ale Cipsoft wydaje patche i nowe wersje klienta aby usunąć ich jak najwięcej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 13:02, filip1-1 napisał:

siema mam pytanie czy key-logery są na całym komputerze czy tylko na jednym kącie użytkownika
????



Zależy od keya, ale ogólnie to raczej siadają na całego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 16:54, Turek18 napisał:

Moja opinia o Tibi - krótka i na temat.
S
Y
F

nie pierwszy raz to pisze i nie na jednym forum.
Najbardziej mnie denerwują ludzie którzy krytykują a nie próbowali. Sam kiedys grałem ale teraz selam chara przez neta. gra bardzo fajna, choc na pierwszy zut oka jest bez sensu, ze względu na grafikę. Jednak ilośc itemmów i questów jest bardzo wciągająca. Pomyśl, jak jest głupia ta gra to czemu tyle osób w nią gra? Zobacz se nawet ile graczy online jest teraz. Jak nie będziesz miał w co grac to polecam tibie naprawde. Jak to mówie ;) : Nie wypluwaj póki nie posmakujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zdobyć klucz do takich drzwi na ab jak się schodzi do banku jest taki korytarz z domkami schodzi się niżej do tych drzwi gdzie jest dużo troli
!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować