Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Tibia - jest fajna tylko wtedy, kiedy gra w nią dużo znajomych. Inaczej to naprawdę nic ciekawego. Sam teraz przeniosłem się na WoW''a i to jest świetna gierka, dużo opcji i emocji ^^ Pozdrawiam wszystkich tibijczyków (People, get a life!).

Edit: A o Tibii coś wiem, wierzcie mi, że 4 lata grania zrobiły swoje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 01:01, filip1-1 napisał:

jak zdobyć klucz do takich drzwi na ab jak się schodzi do banku jest taki korytarz z
domkami schodzi się niżej do tych drzwi gdzie jest dużo troli
!!!

Przed tymi drzwiami na lewo jest taki gościu który sprzedaje klucz do trolli x)
Piszesz ,,Hi"
,,Key"
,,Yes"
Koszt klucza to jedyne 50 gp a możesz tam skillować i expic na luzie do 15 lvl. Tylko że jest problem często tam PK-ują.Jak już nabijasz dobry lvl tak ok 13 (sorce i druty) albo skille 40/40 (knight lub pala ) możesz iść na szkielety i slimy + 2 ghule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 16:18, Mateusz Matys I napisał:

tibia jest do .... dofus jest lepszy i to o wiele

Nie ma takiej rzeczy co jest głupa,do du**,gówni*** Zawsze to czegos mozna znaleźć jakis+ co da fajnosc rzeczy.
Ps.Ten y na górze nie psamuj xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 17:59, truptus napisał:

> tibia jest do .... dofus jest lepszy i to o wiele
Nie ma takiej rzeczy co jest głupa,do du**,gówni*** Zawsze do czegos mozna znaleźć jakis+
co da fajnosc rzeczy.
Ps.Ten y na górze nie psamuj xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyzywaj nas chce,my grac w tibei bo widzimy w niej cos to ty tego nei komentuj graj se w tamte gry i kropka i nie koimentuj tibi bo my nei komentujemy was ;)
ps co sadzicie o tym uptade ?
Don zorro mam wowa gralem ale wole tibie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 21:26, lukase napisał:

Nie wyzywaj nas chce,my grac w tibei bo widzimy w niej cos to ty tego nei komentuj graj
se w tamte gry i kropka i nie koimentuj tibi bo my nei komentujemy was ;)
ps co sadzicie o tym uptade ?
Don zorro mam wowa gralem ale wole tibie ;P

Prawda jest taka, że w "piszczel" grają w większości małolaty, które w dodatku nie umieją dobrze pisać w swym ojczystym języku. No i spójrzmy na to jednak obiektywnie, skoro tak wygląda jeden z graczy Tibi, to jaka jest całą społeczność :D Pozostawiam bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale tak wygląda gromadna cześć graczy z... Polski. Jest mniejszość graczy, że tak to ujmę "normalnych", głównie z Niemiec, Szwecji, USA, Portugalii, nawet Hiszpanie i Brazylijczycy nie są tak fatalni. Gra przegrywa na każdym calu z powodu ilości Polaków. Jest ich tylu, że można bez problemu się porozumieć w tym języku. Polski to niemal urzędowy język Tibii. :)
Podobnie jest z Knight Online, gdzie przeważają Turcy. Takie gry to istna tragedia i zmora jeśli nie grasz w anglojęzycznej gildii. Angielski to zupełnie niepotrzebna kula u nogi. ;)

PS. Z tego co widzę po teaserach, to update wygląda całkiem OK. Zwłaszcza likwidacja kolejek w sklepach i ogólne usprawnienie tej gry. Jeszcze tylko wyrzucić 50% polskich małolatów i mamy całkiem fajne, przeciętne MMO. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc polakow to hamy raz taki ham mnie zaczal pkowac wyslylal wiadomosci xD dedaj gnojku chociaz ja mu nic nei zrobielm i mial z tego niezly ubaw a poenzije mailem u neigo hunted za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 21:44, szerszeń45 napisał:

Bez urazy, ale tak wygląda gromadna cześć graczy z... Polski. Jest mniejszość graczy,
że tak to ujmę "normalnych", głównie z Niemiec, Szwecji, USA, Portugalii, nawet Hiszpanie
i Brazylijczycy nie są tak fatalni. Gra przegrywa na każdym calu z powodu ilości Polaków.
Jest ich tylu, że można bez problemu się porozumieć w tym języku. Polski to niemal urzędowy
język Tibii. :)
Podobnie jest z Knight Online, gdzie przeważają Turcy. Takie gry to istna tragedia i
zmora jeśli nie grasz w anglojęzycznej gildii. Angielski to zupełnie niepotrzebna kula
u nogi. ;)

PS. Z tego co widzę po teaserach, to update wygląda całkiem OK. Zwłaszcza likwidacja
kolejek w sklepach i ogólne usprawnienie tej gry. Jeszcze tylko wyrzucić 50% polskich
małolatów i mamy całkiem fajne, przeciętne MMO. :D

Uwierz mi wiem co piszę, grałem w to coś. Młody byłem, ale nie głupi :D Może teraz coś się zmieniło, ale te natrętne małolaty, które znają raptem cztery słowa po angielsku... buy, sell i oczywiście noob ;D Wybacz, ale mnie to śmieszy. Jak ktoś chce w to grać to życzę szczęścia i enjoy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 21:51, Marko Pele napisał:

Uwierz mi wiem co piszę, grałem w to coś. Młody byłem, ale nie głupi :D


Też grałem i wiem, że nie "cała społeczność" to idioci. Zgadzam się, że większość to owszem kompletni kretyni (z przewagą Polaków), ale nie uogólniam.

Dnia 01.07.2008 o 21:51, Marko Pele napisał:

Może teraz coś
się zmieniło, ale te natrętne małolaty, które znają raptem cztery słowa po angielsku...
buy, sell i oczywiście noob ;D Wybacz, ale mnie to śmieszy.


Taka jest większość i to faktycznie największa wada tej gierki. A "noob" to nie jest słowo, które jest normalnym angielskim wyrazem. :)

Dnia 01.07.2008 o 21:51, Marko Pele napisał:

Jak ktoś chce w to grać to
życzę szczęścia i enjoy ^^


Polecam poszukać tedy gildii niemiecko- lub angielskojęzycznej (w zależności co się umie;)). Wbrew pozorom wtedy nie gra się aż tak tragicznie. Choć niestety granie w Tibii to nie tylko życie w gildii, czasem trzeba pohandlować z "wiochą" na zewnątrz. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:01, szerszeń45 napisał:

> /../

Powiem ci Szerszeniu że nie chce mi się już gadać na temat tej gry. Można wymieniać zdania, doszukiwać się plusów (są takie?) i minusów, ale co to zmienia? Przecież Tibia to syf, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:04, Marko Pele napisał:

> > /../
Powiem ci Szerszeniu że nie chce mi się już gadać na temat tej gry. Można wymieniać zdania,
doszukiwać się plusów (są takie?)


No pewnie z kilka by się nawet znalazło. Ogólnie autorzy widać czerpią garściami z normalnych MMO i widać to po kolejnych update''ach. Gra może nawet staje się bardziej przestępna, kto wie, może kiedyś odpływ noobów nastąpi i można by się na nowo tą produkcją zainteresować? Ale z drugiej strony, taka masa innych lepszej jakości na rynku darmowych MMO jest.. :>

Dnia 01.07.2008 o 22:04, Marko Pele napisał:

i minusów, ale co to zmienia? Przecież Tibia to syf,
czyż nie?


Jak mówiłem, zależy jak na to spojrzeć. IMHO to bardzo przeciętny MMO z niedzisiejszą grafiką, brakiem audio i zatrważającą ilością Polaków na serwerach. Póki co - nic specjalnie ciekawego ta Tibia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 21:51, lukase napisał:

Wiekszosc polakow to hamy raz taki ham mnie zaczal pkowac wyslylal wiadomosci xD dedaj
gnojku chociaz ja mu nic nei zrobielm i mial z tego niezly ubaw a poenzije mailem u neigo
hunted za nic


A pasowałeś tam jak ulał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować