Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Niestety w Tibi najgłupsze jest expienie bez PACC-a bo musisz latać np. palkiem na małym lvl na cycach czy na dragach. Powiedzmy robisz to przez tydzień aż wkońcu ci się nudzi;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :) w Tibie ostatnio grałem jakieś 2 lata temu. Od tego czasu kompletnie zerwałem z tą grą... czy ktoś naprawde zakręcony w tą gre, który śledzi każdy jej update mógłby mi napisać co się od 2 lat zmieniło? W sensie: graficznie, jakieś questy, itemy, profesje, możliwości, ciekawostki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz zacząłem grać na Securze. Oczywiście wyjście z rooka to ponad moje możliwości :p. Ustawiłem Tibie Auto na auto expa i teraz czekam aż dobije 8 lvl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczełem grać niedawno xD

I mam mały problem z misja:

Trzeba coś drewno wlozyc przelozyc czy cos ta misja 2 o co w niej chodzi dokladnie bo w englisch czy tam germany nie zabardzo rozumie jej. Co mam zrobic co kliknac :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 13:34, NouSia napisał:

Zaczełem grać niedawno xD

I mam mały problem z misja:

Trzeba coś drewno wlozyc przelozyc czy cos ta misja 2 o co w niej chodzi dokladnie bo
w englisch czy tam germany nie zabardzo rozumie jej. Co mam zrobic co kliknac :) ?


musisz podejść do uschłego drzewa kliknąć je to wypadnie ci na ziemie taka gałązka, i ta gałązkę musisz przenieść na wózek z drewnem :P tylko musisz ją przesuwać bo nie da się jej włożyć do bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytanek nie smiac sie xD :
- Jak zdobywac kase?
- Czy jest mozliwosc kupna dodatkowych przedmiotow do gry ( Item Shop czy cos) co moglbym kupic? :)
- Shop w ktory wchodzimy na stronie glownej mozna kupic kubki bluzki itp. a jest cos jak dostawa za granice czy cos? :)
- Moglibyscie mi wytlumaczyc o co chodzi tak miej wiecej w tej grze, o to mi chodzi że np. gdzie miasto co mozna kupic jak sprzedac itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2009 o 23:47, NouSia napisał:

- Jak zdobywac kase?

Zabijaj - zbieraj pieniądze, sprzedawaj znalezione przedmioty (sklep, gracze), kradnij, wyłudzaj itp (oczywiście tak byś sam na tym nie ucierpiał)

Dnia 19.01.2009 o 23:47, NouSia napisał:

- Czy jest mozliwosc kupna dodatkowych przedmiotow do gry ( Item Shop czy cos) co moglbym
kupic? :)

Nie.

Dnia 19.01.2009 o 23:47, NouSia napisał:

- Shop w ktory wchodzimy na stronie glownej mozna kupic kubki bluzki itp. a jest cos
jak dostawa za granice czy cos? :)

Nie wiem ale chyba tak, jak to w sklepach online.

Dnia 19.01.2009 o 23:47, NouSia napisał:

- Moglibyscie mi wytlumaczyc o co chodzi tak miej wiecej w tej grze, o to mi chodzi że
np. gdzie miasto co mozna kupic jak sprzedac itp. :)

www.tibia.pl wszystko opisane, a w grze chodzi o stworzenie jak najlepszej postaci i poznaniu sekretów świata gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 00:28, Sarturias napisał:


> - Jak zdobywac kase?
Zabijaj - zbieraj pieniądze, sprzedawaj znalezione przedmioty (sklep, gracze), kradnij,
wyłudzaj itp (oczywiście tak byś sam na tym nie ucierpiał)
> - Czy jest mozliwosc kupna dodatkowych przedmiotow do gry ( Item Shop czy cos) co
moglbym
> kupic? :)
Nie.
> - Shop w ktory wchodzimy na stronie glownej mozna kupic kubki bluzki itp. a jest
cos
> jak dostawa za granice czy cos? :)
Nie wiem ale chyba tak, jak to w sklepach online.
> - Moglibyscie mi wytlumaczyc o co chodzi tak miej wiecej w tej grze, o to mi chodzi
że
> np. gdzie miasto co mozna kupic jak sprzedac itp. :)
www.tibia.pl wszystko opisane, a w grze chodzi o stworzenie jak najlepszej postaci i
poznaniu sekretów świata gry



Sklep otworzyc ? i sprzedac w sklepie przedmioty znalezione? jak tak to jak otwrzyc sklep ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 00:34, NouSia napisał:

Sklep otworzyc ? i sprzedac w sklepie przedmioty znalezione? jak tak to jak otwrzyc sklep
?


Nie słyszałeś, że Tibia należy do 99,5 % gier MMORPG, w której WSZYSTKO jest inne niż "w normalnym MMORPGu"?

I tutaj też ma to miejsce ;) Sklep to prawdziwy sklep, idziesz do gościa. Chcę kupić/sprzedac to i to. I już. Chodzi mi o NPC. Aczkolwiek jest opcja handlu wymiennego z graczami. Zaznaczam wymiennego bo można płacić czym chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zeszlem na doł w miescie gdzie gracze handluja sa takie przedzialki i w jednej sa 3 stoliki do handlowania? Bo ktos cos polozyl na swoim ja na swoim i dalem na srodkowy stol on to zabral i poszedl? to wiec co mam zrobic zeby on dal to i ja dal jemu czy jak bo nie lapie zabardzo tego... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 21:05, Zawiszak 07 napisał:

Niestety w Tibi najgłupsze jest expienie bez PACC-a bo musisz latać np. palkiem na małym
lvl na cycach czy na dragach. Powiedzmy robisz to przez tydzień aż wkońcu ci się nudzi;[

Gadaaasz?! To ja chyba zacznę grać...a te cycki to prawdziwe czy po operacji? ;P Nie no...jeszcze mi bani nie zryło :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 18:14, NouSia napisał:

zeszlem na doł w miescie gdzie gracze handluja sa takie przedzialki i w jednej sa 3 stoliki
do handlowania? Bo ktos cos polozyl na swoim ja na swoim i dalem na srodkowy stol on
to zabral i poszedl? to wiec co mam zrobic zeby on dal to i ja dal jemu czy jak bo nie
lapie zabardzo tego... ?

Klikasz ctrl+PPM na przedmiot, który chcesz sprzedać, wybierasz z listy "trade", a potem klikasz LPM na osobę, z którą chcesz handlować. Potem ekwipunkiem otworzy ci się okno, w którym będzie mógł zobaczyć co druga osoba oferuje za przedmiot (lub ilość kasy) za ten item, który ty chcesz sprzedać. Możesz zaakceptować albo odrzucić. Przynajmniej kiedyś tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 19:20, NouSia napisał:

Chce wziasc kase ze stworka i pisze tak: This object is too heavy for you to carry.
I nie moge wziasc co jest ?

Ten przedmiot jest dla ciebie za ciężki, byś mógł go unieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 18:49, NouSia napisał:

jak powiekszyc miejsca w eq?

Kupić np. backpack of holding
>i czy za ksucie jest ban? Za co sa bany ( nie chodzi mi

Dnia 20.01.2009 o 18:49, NouSia napisał:

o wulgi obrazy itp.) tylko o jakies inne. np ksucie czy cos?

Co to znaczy "ksucie" O.o ??
A bany są za nieprzestrzeganie tego:
http://www.tibia.com/support/?subtopic=tibiarules

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 18:25, NouSia napisał:

dalem do depo 28 gold i chce je wziasc biore przesuwam kase klikam ze chce 28gold a ona
nic nie daje i pisze tak:
There is no way o co chodzi co mam zrobic?


Prawdopodobnie nie masz już miejsca w plecaku/worku. Tzn masz zajęte wszystkie sloty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować