Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Ja po prostu mam wielu kumpli, którzy w liceum stoją w 10 na korytarzu i słyszę: "blablabla hydra blablabla dedli mnie blablabla mam skile 80/90 blablabla". Jestem dobrze poinformowany właściwie ze wszystkiego, mam w klasie kumpli od PC, PS 2 i PS 3, Xboxa, PSP itp. xDD O każdej nowej grze co nieco wiem. A jak nie ma o czym gadać, to gadają o ceesie, tibii i innych śmieciach. Lubię wiedzieć wszystko o wszystkim (nie dotyczy polityki xDD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 13:57, 143872 napisał:

Właśnie wbiłem 8lvl i stałem się paladynem. Kumpel powiedział mi żebym teraz skillował
ale nie wiem jak. Może mi ktoś pomóc?

No więc zadaj sobie pytanie czy postanowisz grać paladynem postać jest łatwa lecz na początku dużo kasy idzie na spear i small stones..
No więc zaczynamy zakup sobie belted cape (Arm:10). plate legs . stel helmet . dwarfen shield
i z 10 spear ;) udaj się na trole w Ab''Dendriel i bij je tak do 50 dista
potem jak masz jakiegoś zaufanego kolegę sorca druida niech postawi ci monka i bij ze small aż do 85 ;)
warto żebyś poczytał poradnik do paladyna na
www.tibia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:32, Orion napisał:

Czy u Was w kafejkach i media markt też pełno jest przygarbionych Tybijczyków expiących
godzinami?

Niestety jestem świadkiem takich zdarzeń lecz są to 10 latki ... spędzający ponad 5h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:32, Orion napisał:

Czy u Was w kafejkach i media markt też pełno jest przygarbionych Tybijczyków expiących
godzinami?

Kiedyś to głównie w wowa grali w media markcie, ale teraz sama tibia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko,kiedy da się wydostać z wyspy(albo krainy) w której się rozpoczyna grę ? Jestem w jakimś mieście po rozpoczęciu gry(Rakharogh sie nazywa chyba) i nei wiem za bardzo co musze zrobić bo żadnych questów nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdy zdobędzie się nowy lvl to zdobywa się jakieś punkty nauki ? A jak coś to jak sie je rozdziela ? Gdzie też będe mógł się nauczyć jakiś czarów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 15:04, Revar napisał:

A gdy zdobędzie się nowy lvl to zdobywa się jakieś punkty nauki ? A jak coś to jak sie
je rozdziela ? Gdzie też będe mógł się nauczyć jakiś czarów ?


jeżeli grasz w tibie to na pewno nie za grafikę ani klimat.

W tibi nie istnieje coś takiego jak punkt nauki. Tutaj liczy się kasa , level magic level i skile. No i oczywiście kasa w realu.... bez paca w tibie sie za bardzo się nie opłaca bo pacc na 18 poziomie może załatwić 30 lvl''a spokojnie bo on nie ma czarów które pacc może miec.... Tibia była fajna (rl) ale już zeszła na psy jedynie ots żeby się pobawić popkować i tyle.

W tibie grałem przestawałem i z 3 razy wracałem do niej jak na razie nie gram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 15:07, wilqu94 napisał:

W tibi nie istnieje coś takiego jak punkt nauki. Tutaj liczy się kasa , level magic level
i skile. No i oczywiście kasa w realu.... bez paca w tibie sie za bardzo się nie opłaca
bo pacc na 18 poziomie może załatwić 30 lvl''a spokojnie bo on nie ma czarów które pacc
może miec.... Tibia była fajna (rl) ale już zeszła na psy jedynie ots żeby się pobawić
popkować i tyle.


1.fajnie wiedzieć,ale za dużo mi nei pomogłeś...
2.czy są szanse żebyś mógł mówić bardziej po ludzku ?
3.i czy są szanse żebyś odpowiedział na moje pytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 15:04, Revar napisał:

A gdy zdobędzie się nowy lvl to zdobywa się jakieś punkty nauki ? A jak coś to jak sie
je rozdziela ? Gdzie też będe mógł się nauczyć jakiś czarów ?



no więc jak już wilqu wspomniał nie ma punktów nauki, czarów uczysz się u npc odpowiednich. Przy levelu zdobywasz tylko więcej życia, many i udzwigu oraz szybciej chodzisz. Gdzie nauczysz sie czarów i wiele innych przydatnych informacji znajdziesz na tibia.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 16:27, masterHADES napisał:

> A gdy zdobędzie się nowy lvl to zdobywa się jakieś punkty nauki ? A jak coś to jak
sie
> je rozdziela ? Gdzie też będe mógł się nauczyć jakiś czarów ?


no więc jak już wilqu wspomniał nie ma punktów nauki, czarów uczysz się u npc odpowiednich.
Przy levelu zdobywasz tylko więcej życia, many i udzwigu oraz szybciej chodzisz. Gdzie
nauczysz sie czarów i wiele innych przydatnych informacji znajdziesz na tibia.pl :P


I o taką odpowiedź mi chodziło,dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 17:19, Revar napisał:

co to jest pacc i macc,bo neiktóre miasta sa dostępne tylko dla "pacca" a innne dla "macca"...

PACC - Premium Account.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 17:20, RazorBMW napisał:

> co to jest pacc i macc,bo neiktóre miasta sa dostępne tylko dla "pacca" a innne
dla "macca"...
PACC - Premium Account.

Aha spoko,a ten MACC czy moze FACC to free account ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 17:23, Revar napisał:

Aha spoko,a ten MACC czy moze FACC to free account ?

Zgadza się. I właściwie - bez pacc''a da się pograc, ale bardziej sobie na nerwach : >.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz skupiłem się na skróconym opisie tibii :P. Z racji, że na realu najwyższy poziom jaki osiągnąłem to był 16(albo 17 lub 18) zawsze chciałem paca nie miałem to nie grałem . A na OTS zazwyczaj masz kupione już wszystko.

Tibia.pl - tu jest wszystko co potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Mam pewne pytanko: Otóż,jestem socrecerem na 8 lvl(miałem 9 ale mnie ubili) i chiałbym wiedzieć gdzie mogę znaleźc miejsca na Thais i Kazzadronie gdzie moge sobie fajnie co nieco poexpić,bo już kilka razy na otwartym świecie zabili mnie,i nie umiem nabić nowego lvl,akutualnie odrabiam straty po śmierci na 8 lvl,a ozniej znow mnie zabijają :X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 16:17, Revar napisał:

Witam wszystkich :) Mam pewne pytanko: Otóż,jestem socrecerem na 8 lvl(miałem 9 ale mnie
ubili) i chiałbym wiedzieć gdzie mogę znaleźc miejsca na Thais i Kazzadronie gdzie moge
sobie fajnie co nieco poexpić,bo już kilka razy na otwartym świecie zabili mnie,i nie
umiem nabić nowego lvl,akutualnie odrabiam straty po śmierci na 8 lvl,a ozniej znow mnie
zabijają :X.

w Kazo nie wiem, w Thais Fibula, Acient template i góra trolli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 16:17, Revar napisał:

Witam wszystkich :) Mam pewne pytanko: Otóż,jestem socrecerem na 8 lvl(miałem 9 ale mnie
ubili) i chiałbym wiedzieć gdzie mogę znaleźc miejsca na Thais i Kazzadronie gdzie moge
sobie fajnie co nieco poexpić,bo już kilka razy na otwartym świecie zabili mnie,i nie
umiem nabić nowego lvl,akutualnie odrabiam straty po śmierci na 8 lvl,a ozniej znow mnie
zabijają :X.

kazo dwarfy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować