Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2010 o 22:29, Yoruaaw napisał:

> MatBan
> a co, wyślesz mi to?

Mar 06 2010, 18:07:52 CET Died at Level 9 by a wyvern.

Co ty człowieku na 9 lvl robiłeś na wyvernach ?


lol nie przewidzialem ze jest taki mocny:)) no i died... juz na niego wiecej nie poszedlem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Feb 19 2010, 18:36:40 CET Died at Level 19 by a giant spider.

Feb 14 2010, 21:01:35 CET Died at Level 14 by a giant spider.

Feb 11 2010, 17:39:28 CET Died at Level 12 by a giant spider.

Feb 10 2010, 22:12:45 CET Died at Level 11 by a dragon.

Feb 10 2010, 21:56:29 CET Died at Level 11 by a spider.

Feb 09 2010, 17:40:05 CET Died at Level 7 by a minotaur guard.


Skoro cię zdziwiło tamto... XD

Dzieje mojej postaci w skrocie. Obecnie nie gram xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 22:38, mateuszbanach0 napisał:

> > MatBan
> > a co, wyślesz mi to?
>
> Mar 06 2010, 18:07:52 CET Died at Level 9 by a wyvern.
>
> Co ty człowieku na 9 lvl robiłeś na wyvernach ?

lol nie przewidzialem ze jest taki mocny:)) no i died... juz na niego wiecej nie poszedlem
:D


Polecam Tibia.pl w tle mieć zawsze odpalone :P i sprawdzać potworki na bieżąco :)
i ogólnie dużo czytać, może się przydać, a na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2010 o 10:20, Yoruaaw napisał:


Polecam Tibia.pl w tle mieć zawsze odpalone :P i sprawdzać potworki na bieżąco :)
i ogólnie dużo czytać, może się przydać, a na pewno nie zaszkodzi.


albo tibia-wiki.net.
Opisy broni, tarcz itp., miasta, lokacje, potwory - statystyki. kopalnia wiedzy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstyd mi, ale muszę się przyznać, że kiedyś grałem w tibie. Odpowiem więc na twoje pytanie. Nie ma niczego w rodzaju teleportów, aby wrócić do miasta musisz albo spokojnie dojść albo paść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 17:16, mateuszbanach0 napisał:

Kolejne pytanko: są jakieś zwoje portali/ kamienie, cos zeby w jednej chwili wrocic do
miasta?


Kiedyś był bug, że gdy wszystkie kwadraty wokół ciebie były zajęte przez innych graczy lub elementy stałe otoczenia (krzaki, ściana, głaz itp.) to można było się wylogować, a gdy ktoś zajął miejsce gdzie stałeś, a reszta otoczenia też byłaby zajęta, to ponownie logując się postać przenosiło do Temple miasta w którym jest się obywatelem (gra głupiała, bo nie mogła skojarzyć miejsca gdzie się postać wylogowała, i przenosiła do Temple). Bug był oczywiście nielegalny, ale używany dość popularnie, zwłaszcza w depozytach. Nie gram już od lat, także mogło się to zmienić.
Poza tym chyba istnieje coś w stylu teleportów legalnych (kupowało się jakąś perłę chyba), ale z tego co kojarzę to trzeba było mieć ukończony jakiś dość długi quest, który chyba wymagał też Premium Account (Explorer's Society??). Pogrzeb na necie w jakiś tibijskich encyklopediach, na pewno coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 17:16, mateuszbanach0 napisał:

Kolejne pytanko: są jakieś zwoje portali/ kamienie, cos zeby w jednej chwili wrocic do
miasta?


kolega wyżej ma racje, idziesz do depo i prosisz o tp :) podchodzisz do depo, dwie osoby stają za tobą, wylogowujesz się czekasz 2s logujesz i jeżeli tamci nie zawiedli to zalogujesz się w świątyni w mieście gdzie jesteś zarejestrowany (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 19:07, Ash napisał:

> Kolejne pytanko: są jakieś zwoje portali/ kamienie, cos zeby w jednej chwili wrocic
do
> miasta?

Kiedyś był bug, że gdy wszystkie kwadraty wokół ciebie były zajęte przez innych graczy
lub elementy stałe otoczenia (krzaki, ściana, głaz itp.) to można było się wylogować,
a gdy ktoś zajął miejsce gdzie stałeś, a reszta otoczenia też byłaby zajęta, to ponownie
logując się postać przenosiło do Temple miasta w którym jest się obywatelem (gra głupiała,
bo nie mogła skojarzyć miejsca gdzie się postać wylogowała, i przenosiła do Temple).
Bug był oczywiście nielegalny, ale używany dość popularnie, zwłaszcza w depozytach. Nie
gram już od lat, także mogło się to zmienić.
Poza tym chyba istnieje coś w stylu teleportów legalnych (kupowało się jakąś perłę chyba),
ale z tego co kojarzę to trzeba było mieć ukończony jakiś dość długi quest, który chyba
wymagał też Premium Account (Explorer''s Society??). Pogrzeb na necie w jakiś tibijskich
encyklopediach, na pewno coś znajdziesz.



Nic sie nie zmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 08:04, mateuszbanach0 napisał:

pamięta ktoś na jakim levelu można iść bezpiecznie na slimy?

TO zależy w jakim celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 18:04, mateuszbanach0 napisał:

> > pamięta ktoś na jakim levelu można iść bezpiecznie na slimy?
> TO zależy w jakim celu.

chyba nie na randkę:)
żeby zaciukać...

No wiesz, można skillować i zaciukać :P.
do zabijania są mało opłacalne, zanim dotrzesz do matki to już byś 4 orki warriory ubił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 12:41, Nieznajomosc napisał:

Czy kupowanie PACC''a na Allegro jest bezpieczne? Chodzi mi o to czy nie dostane bana...
;)

Bana raczej nie dostaniesz, ale PACC na Allegro to nie jest zbyt bezpieczny pomysł. Po prostu ktoś może cię oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 13:12, Quandor napisał:

> Czy kupowanie PACC''a na Allegro jest bezpieczne? Chodzi mi o to czy nie dostane
bana...
> ;)
Bana raczej nie dostaniesz, ale PACC na Allegro to nie jest zbyt bezpieczny pomysł. Po
prostu ktoś może cię oszukać.


Nie, no oszukac to raczej nie kupowalbym u ''''pewniakow'''' typu zachej co od kilku lat sprzedaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanie: jak wejdziemy na oficjalna strone tibi (tibia.com) to mamy po lewej stronie SHOP i tam jest sklep i mozna sobie cos zamowic to weszlem w niego i wybralem bodajze notatnik czy cos takiego za 8.5 funta. Chcialbym go sobie zamowic, ale jak zamowic mam? I co dalej?? Jak zaplacic? Nie posiadam zadnych kont paypal czy cos takiego mam jedynie konto w mbanku i gotowke. Przesle mi ktos jakas instrukcje czy cos? Czekam na odp.
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 12:41, Nieznajomosc napisał:

Czy kupowanie PACC''a na Allegro jest bezpieczne? Chodzi mi o to czy nie dostane bana...
;)


Najtaniej kupic na tibii com po zalogowaniu na konto przycisk add premium time czy jakoś tak. w metodzie płatości weź bank transfer i masz cene w pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 14:36, Yoruaaw napisał:

> Czy kupowanie PACC''a na Allegro jest bezpieczne? Chodzi mi o to czy nie dostane
bana...
> ;)

Najtaniej kupic na tibii com po zalogowaniu na konto przycisk add premium time czy jakoś
tak. w metodzie płatości weź bank transfer i masz cene w pln.



PLN 76.71 na 90 dni -- tanio to na allegro niezle sobie zarabiaja :>

Ok dzieki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 14:51, Nieznajomosc napisał:

> > Czy kupowanie PACC''a na Allegro jest bezpieczne? Chodzi mi o to czy nie dostane

> bana...
> > ;)
>
> Najtaniej kupic na tibii com po zalogowaniu na konto przycisk add premium time czy
jakoś
> tak. w metodzie płatości weź bank transfer i masz cene w pln.


PLN 76.71 na 90 dni -- tanio to na allegro niezle sobie zarabiaja :>

Ok dzieki wielkie :)


Nie ma za co, polecam się na przyszłość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować