Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2005 o 13:14, Miki Łoś napisał:

Rozwja się moda na OTSy :/ i jeszcze trochę i Tibia upadnie.


OTS nie są legalne. Tibia nie upadnie, bo nikt nie będzie udostępniał za darmo i utrzymywał na przyzwoitym poziomie serverów jakie są w oryginalnej Tibii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie grałem w tibie, ale gralem w mu, na privie i na globcu. Na privie jest zawalisty exp ale to nudne jest bo level za levelem ida. predzej czy pozniej otsy przepadna tak jak dinozaury i nikt nie bedzie na nie zwracal uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia? JA sam gram w Tibie! a ty żuber mówisz że to "gówno wszechczasów" bo albo nie umiesz w to grać albo grałes ale ci nie wyszlo wiec nie pisz takich żeczy na forum bo nas to gówno obchodzi ! cya Danubia ROX :D


_~~_~~_~~R.I.P~~_~~_~~_
Sergio Demonslayer
Royal Mazio
Bgam
Don Mlaskanoo
Infuat
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły text słyszałem (czytałem) ostatnio w Tibii. Zacytuję :"F**k, where is my PACC??"

PS.Chodziło o to że ktoś myślał że jak wykpi raz PACC to ma na zawsze zdiwił się jak nie zmienił outfitu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 22:58, Monastor napisał:

Chryste... Co ta gra robi z angielskim :o

PS
Don Lizak -> Skąd jesteś bo chyba Cię skądś kojarzę. Możliwe nawet, że się widzieliśmy.


Jestem z Thorii. Gralem na Celeście i Ruberze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś napisać porady dla początkującego gracza(jak tworzyć postać i na jakim serwerze, jak nie dać się wpuścić w maliny przez doświadczonych graczy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Tibia to porażka. Próbowałem się przekonać do niej 3 razy, za 3 grałem łącznie może ze 20 godzin, ale wpadłem do dziury, nie miałem liny i nie wiedziałem jak wyjść - beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 22:21, Snake_GMC napisał:

Dla mnie Tibia to porażka. Próbowałem się przekonać do niej 3 razy, za 3 grałem łącznie może
ze 20 godzin, ale wpadłem do dziury, nie miałem liny i nie wiedziałem jak wyjść - beznadzieja.

Dokładnie mam takie same doświadczenia, grałem już kilka razy zawsze to samo, po pewnym czasie kasowałem... A ta dziura to chyba taki odstraszacz pełniący funkcję strażnika, przed przeludnieniem na serwerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Cheed, Snake_GMC, Cheed

Warto czytać znaki. Przed pierwszą dziurą jest znak, na którym jest napisane, że bez liny nie warto się tam zapuszczac. Od razu jest reklama sklepu gdzie można ją kupić.

W manualach jest wszystko napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 20:19, żuber napisał:

jezeli mam byc szczery to tibia to jest największe internetywe gówno wszechczasów


No to lepiej zachowaj tą swoją szczerość na drugi raz dla siebie !!! :S A nie oceniaj gry w którą zapewne grałeś kilka minut no co najwyżej godzin, i odrzuciłeś z powodu grafiki - jak większość niezadowolonych z tej super gierki ;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 18:56, Don Lizak napisał:

> Chryste... Co ta gra robi z angielskim :o
>
> PS
> Don Lizak -> Skąd jesteś bo chyba Cię skądś kojarzę. Możliwe nawet, że się widzieliśmy.
Jestem z Thorii. Gralem na Celeście i Ruberze.

Szkodliwy wpływ Tibii
Pytałem skąd jesteś naprawdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować