Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Obraźiłeś mnie .... :(
Kardzy może mieć swoją opinię na temat danej gry ale ...
cytuje :
brak misji i qestów
co? to nie prawda ;/
ja wykonałem jush nie mało questów i co ??
pozatym jak chcesz zarobic to w miesiac robisz 30-50 lvl i sprzedajesz na allegro
opłaca się, a to jest całkowicie legalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 22:45, ŚwinkaBobo napisał:

Obraźiłeś mnie .... :(
Kardzy może mieć swoją opinię na temat danej gry ale ...
cytuje :
brak misji i qestów
co? to nie prawda ;/
ja wykonałem jush nie mało questów i co ??
pozatym jak chcesz zarobic to w miesiac robisz 30-50 lvl i sprzedajesz na allegro
opłaca się, a to jest całkowicie legalne :D



questy ?? aha ... takie jak zabij szczura dostaniesz 2 gold ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 14:18, DARO GOTHIC napisał:

questy ?? aha ... takie jak zabij szczura dostaniesz 2 gold ??

Wiesz, jeśli grałeś 15 minut, to rzeczywiście tylko takie questy mogłeś wykonać. A to, że są zbudowane inaczej niż w innych RPG, nie znaczy, że są gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 22:45, ŚwinkaBobo napisał:

Obraźiłeś mnie .... :(
Kardzy może mieć swoją opinię na temat danej gry ale ...
cytuje :
brak misji i qestów
co? to nie prawda ;/
ja wykonałem jush nie mało questów i co ??
pozatym jak chcesz zarobic to w miesiac robisz 30-50 lvl i sprzedajesz na allegro
opłaca się, a to jest całkowicie legalne :D


Co do ostatniego twojego zdania, nie zgadzam się. Tibia Rules ZABRANIA handlem postaci...

W tibię grałem ponad 2 lata. Począwszy od real świata aż po OTS''y. Mnóstwo kasy straconej na różne dodatki (kasa itp)... I co? Gra zaczęła być jak nałóg. Nie gram w nią już ponad miesiąc, a ciągle chce mi się w nią grać. Nie zamierzam "wrócić". Tibia to zamknięty oddział mojego życia. W każdym bądź razie, ten oddział był zbędny. Radze wam, rzuccie Tibię! Lepiej jest pobyć z kolegami, pograć w gałę itp... Tibia wam zrujnuje życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 14:24, Fiedzio napisał:

W tibię grałem ponad 2 lata. Począwszy od real świata aż po OTS''y. Mnóstwo kasy straconej
na różne dodatki (kasa itp)... I co? Gra zaczęła być jak nałóg. Nie gram w nią już ponad
miesiąc, a ciągle chce mi się w nią grać. Nie zamierzam "wrócić". Tibia to zamknięty oddział
mojego życia. W każdym bądź razie, ten oddział był zbędny. Radze wam, rzuccie Tibię! Lepiej
jest pobyć z kolegami, pograć w gałę itp... Tibia wam zrujnuje życie...

Zdecydowanie przesadzasz, ja nie czuję potrzeby kupowania czegokolwiek do tibi za prawdziwą kasę. Mogę spokojnie nie grać przez 2 tygodnie. Może to ty się tak uzależniłeś, ale nie uogulniaj. W kązdym razie gratuluję ci tego, że umiesz dotrzymać postanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie tesh ale jak zabijesz pare demonów dostajesz demon helmet warty... ho ho...
albo leopard armor warty 300k czyli 300 000
to wiesz zależy jaki lvl masz.... jak w poprzednim poscie zrób sobie taki lvl w tyle ile powiedzialem.. rekord swiata to 100 lvl w 20 dni (chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pożuciłem ten shit. Starciłem na tym 6 miechów życia. Mówie tym co z tym experymentuja. Jak macie jakieś inne zajęcia a chcecie sprubować tibii to nawet nie zaczynajcie. Ta gra nie ma sensu a jeszcze kupowanie pacca za 100 zl. Płacić 100zl za takie gówno to dla mnie paranoja.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 20:00, Jacek W. napisał:

Ja pożuciłem ten shit. Starciłem na tym 6 miechów życia.

Ja grałem 10 miesięcy, po czym przestałem. Nie uznaję tego jednak za czas stracony, ani nie żałuję, że grałem.

Dnia 25.10.2006 o 20:00, Jacek W. napisał:

Mówie tym co z tym experymentuja.
Jak macie jakieś inne zajęcia a chcecie sprubować tibii to nawet nie zaczynajcie.

A dlaczego? Mają prawo grać w co im sie podoba. Ja miałem i grałem. Miałem też prawo zaprzestania gry. Kumple mówili że się uzależniłem. Bzdura totalna. Tibia się znudziła i wyleciała z HDD. Tak jak masa innych DOBRYCH gier.

Dnia 25.10.2006 o 20:00, Jacek W. napisał:

Ta gra nie
ma sensu a jeszcze kupowanie pacca za 100 zl. Płacić 100zl za takie g***o to dla mnie paranoja.

Jak dla mnie ta gra zaczyna się dopiero po zakupieniu owego PACCa ;p ale to twoje zdanie.

Dnia 25.10.2006 o 20:00, Jacek W. napisał:

/.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Tibię grałem dość długo, jakieś 1.5 roku z przerwami. Ale znudziła mi się jak każda inna gra :) Może popykam troche jak będzie świąteczny update :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ja też grałem w tibie - gra ma taki pewnego rodzaju swój klimat, który wciąga
grałem pół roku(uważam za schrzanione) i potem mi tibia sie znudziła - bo stała się monotonna

mój braciak to tak lubi tibię(gra już ponad 3-4 lata), że już ma 3 postacie na 100+ lvl''u i teraz robi czwartą - druida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 21:45, PsychoMan napisał:

> mam pytanie ile kosztuja bohy ?? te buty??
To zależy od serwera, ale wydaje mi się, że w granicach 30-50k.

Eee no bez przesady :P Zeby 50k za boshki? ;) 30-35 max 40k ;p Raczej cena nie schodzi ponieżej 30k bo za tyle skupują dżiny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 18:20, The Lurker napisał:

Na nowych servach potrafią chodzi po 75k ;P

Tylko, że ostatnio nie powstał żaden nowy serwer i Cipsoft nie zamierza na razie zakłądać nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować