Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2006 o 20:45, michu96 napisał:

mam pytanie ile kosztuja bohy ?? te buty??


Ja ostatnio na Pandorii kupiłem za 37 k, ale wiadomo to dość stary serwer, więc na nowszych granica nie powinna przekroczyć 50 k :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 20:58, The Lurker napisał:

> Ja gram na Eterni a wy???
Refugia - Non-PvP rulez (jak dla mnie i moich znajomych) xD

non-pvp ma swoje wady i zalety, niwątpliwą wada jest to, że nagminne jest zabijanie twoich potworkow i przejmowanie expowisk, lootowanie znikło prawie po ostatnim update, no i nie można ludzi za to ukarać. Ogolnioe największe kłębowisko noobow na metr kwadratowy, poza tym tłumy, bo na wszystkich serwerach non-pvp ilość graczy właściwie nie spada poniżej 600.
Zalety? Nikt cię nie zabije bez powodu, nie ma blokowania wejść od depo, można spokojnie nosić drogie rzeczy, bez obawy, że ktoś cię killnie i wypadną, nie musisz od razu odstepować expowiska highlevelom (o ile oczywiście ten będzie na tyle miły, że zostawi cię w spokoju :)).
Ja osobiście przeniosłem się z Astery (non-pvp) na Selenę (normalny). W sumie za namową qmpla, ale jakoś strasznie nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 15:49, The Lurker napisał:

Ale jak się ma PACC''a to te minusy znacznie maleją ^^ (jam mam ;p)

Ja nie mam, ale wydaje się, że masz rację. Raz, że świat gry jest ze dwa razy większy, dwa, że (jak mi się wydaje) PACCa kupują ludzie ktoży grają bo sprawia im to przyjemność, a nie żeby utrudniać grę innym, trzy PACCow jest mniej niż FACCow, co w połączeniu z większym światem sprawia, że ciężko na kogoś wpaść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadacie o tibii ale nie wiem co wam sie takiego w niej podoba?? Grafika do d.... postacie szybkie jak żółw na rencie normalnie nie wiem nawet itemków na postaci nie widać normalnie nie czaje was WoW, GW, MU Online to są MMORPG ale nie tibia. Po prostu dla mnie tibia nie leży i nie czaje ludzi którzy w to grają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mowiąc to ja też nie wiem co widzę w tej Tibii, ale gram od 4 miesięcy i mi się nie nudzi, więc ma jednak jakieś tam zalety. Grafika wcale nie jest do dupy, po prostu nie każdy lubi grafikę 2D, a ja lubię i powiem, że grafika jest bradzo fajna. Postacie są wolne na niskich levelach, moja postać na 20lvlu porusza się już całkiem znośnie. Itemkow nie widać i bardzo dobrze bo dopiero by się player killing szerzył. Tibia to jest MMORPG, nawet jeśli ty uważasz inaczej.
jak ci nie leży to nie graj i wszyscy będizemy zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 17:17, Luke Shadow napisał:

@up
Mi sie tibia znudzila dopiero po 3 latach i sprzedalem mojego najta za 350zl ;) Co do grafiki,
to niektorzy sadza, ze 2D ma klimat, a 3D zabija wyobraznie.

350? Nieźle.
Ja nie uważam, że grafika 2D ma jakąś przewagę nad 3D, ale lubię 2D tak w Diablo 2, jak i w Sacred no i w Tibii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was , ale ja sądze, że tibia jest jedną z tych gier w którą trzeba zagrać, ale nie 15minut i w kąt, tylko ze 2h, a wtedy się dopiero wszystko zaczyna. A co do wolnego chodzenia to się nie zgadzam, mam 26 Knighta i 19 Sorca bez bohow timeringow itd. jest w miare i fajnie jest wyprzedzać na zakrętach 15 palków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh wiem sam uwielbiam gry MMO no i gry 2d (FALLOUT DIABLO rulezzzz!!!) ale nie trawie tibii po prostu sposób rozgrywki mi nie leży i troszke nie pojmuje "nałogowców" co ich tak w tibii urzeka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 17:04, PsychoMan napisał:

Tak szczerze mowiąc to ja też nie wiem co widzę w tej Tibii, ale gram od 4 miesięcy i mi się
nie nudzi, więc ma jednak jakieś tam zalety. Grafika wcale nie jest do dupy, po prostu nie
każdy lubi grafikę 2D, a ja lubię i powiem, że grafika jest bradzo fajna. Postacie są wolne
na niskich levelach, moja postać na 20lvlu porusza się już całkiem znośnie. Itemkow nie widać
i bardzo dobrze bo dopiero by się player killing szerzył. Tibia to jest MMORPG, nawet jeśli
ty uważasz inaczej.
jak ci nie leży to nie graj i wszyscy będizemy zadowoleni :)

heh może ci sie podoba ale mi to po prostu nie leży żeby chociaż to miało jakąś przyzwoitą grafe 2D albo co no mi ta gra nie pasuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 14:43, Mastexx100 napisał:

heh może ci sie podoba ale mi to po prostu nie leży żeby chociaż to miało jakąś przyzwoitą
grafe 2D albo co no mi ta gra nie pasuje!!!

Grafa jest moim zdaniem bardzo przywoita, ale w sumie ta nasza rozmowa nie ma sensu, bo ja cię wcale namawiać nie chcę, więc skoro ja grać lubię to grać będę, a jak ty nie lubisz to nie graj i będzie cacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się coś podoba to nie każe nikomu innomu tego robić, jednak zawsze komuś mówie żeby chociaż spróbował w końcu to nic złego. Teraz cała klasa prawie gra w tibie, a każdy z qmpli pokazał następnym itd. Rodzinka się powiększa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś gra na Ruberze niech uważa na tych gości:
Sovihu
Laun Kurub
Mage Pumax
Nake Quid
Atakują ludzi bez powodu, przed chwilą mnie gonili i zużyłem 20uh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 19:51, Balduran122 napisał:

Nie wiem jak u was , ale ja sądze, że tibia jest jedną z tych gier w którą trzeba zagrać, ale
nie 15minut i w kąt, tylko ze 2h, a wtedy się dopiero wszystko zaczyna. A co do wolnego chodzenia
to się nie zgadzam, mam 26 Knighta i 19 Sorca bez bohow timeringow itd. jest w miare i fajnie
jest wyprzedzać na zakrętach 15 palków :)



ja po 5 sekundach zrozumiałem że jest głupia , a mój kolega dochodził do tego 2 tygodnie ... co się w tej grze morze podobać ? ( to pytanie retoryczne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:18, DARO GOTHIC napisał:

ja po 5 sekundach zrozumiałem że jest głupia , a mój kolega dochodził do tego 2 tygodnie ...
co się w tej grze morze podobać ? ( to pytanie retoryczne )

Czy naprawdę uważasz, że 5 sekund to wystarajczący czas żeby sogłębnie ocenić grę? Jeśli tak to naprawdę mi żal ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:18, DARO GOTHIC napisał:

ja po 5 sekundach zrozumiałem że jest głupia , a mój kolega dochodził do tego 2 tygodnie ...
co się w tej grze morze podobać ? ( to pytanie retoryczne )

Po 5 SEKUNDACH (sic!) nie można O ŻADNEJ grze nic stwierdzić !! Skoro nie masz nic ciekawego do powiedzenia w tym topicu to po jakiego grzyba się produkujesz?? No chłopie to już jest żenada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować