Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2006 o 17:17, zbysheck napisał:

A ja mam idiotyczne pytanie (ale jak mi ktoś mi napisze że jestem n00b to zaj***e):

jak się podnosi przedmioty?

po pierwsz patrzysz na caps to waga jeśli masz mniej caps`ów to będzie pisało to heavy (przepraszam że źle pisze)później przeciągasz ów przedmiot do bp(bag pack)i odklikujesz!! (Możesz się cieszyc że masz nową żecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 18:07, ProChaoS napisał:

Siema gram w tibie tz gralem od jej poczatku. Przestalem, a dlatego poniewaz wiekszosc graczy
to n00b''y, ktorzy albo pk''uja albo kradna ci hunta :P. Wogole ta grafika daje o sobie znac.
Dla mnie to juz nudna gra. Wole sobie pyknac w Lineage2 C3 :p

Grafa nie jest zła jest oryginalna, a jak wiadomo oryginalne jest lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Cipsoft musiał tak zniszczyć knighta gram w tibie od wakacji mam 3 postacie i wszystki to knighty!!! Nie wiem dlaczego jest coś takiego że skile rosnom inaczej różnym postaciom, np. musiałem lowic 30 min> żeby mi 1% do fishing!!! DLACZEGO!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 19:50, Calvaron napisał:

Dlaczego Cipsoft musiał tak zniszczyć knighta gram w tibie od wakacji mam 3 postacie i wszystki
to knighty!!! Nie wiem dlaczego jest coś takiego że skile rosnom inaczej różnym postaciom,
np. musiałem lowic 30 min> żeby mi 1% do fishing!!! DLACZEGO!?

Po pierwsze, nie pisz 3 postow pod rząd.
I rozjaśnij swoj problem, bo nie wiem jak inni, ale ja nic nie zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 18:55, DARO GOTHIC napisał:

a czy ja kogoś obrażam ??


Poświęciłem się i przewertowałem wątek i oto pańskie wypowiedzi:
"Moim zdaniem tibia jest najgłupszą grą jaka istnieje ."
"nie wiem czy już tu coś napisałem kiedyś ale na wszelki wypadek napisze ... Tibia jest do dupy :)"
"argumentacja ok nich ci będzie :
- słaba grafa
- mało akcji
- monotonność całej gry
- mała rozbudowaność
- brak misji i qestów
- naprawdę wymieniać dalej ??"
"questy ?? aha ... takie jak zabij szczura dostaniesz 2 gold ??" - ogólna szyderczość wypowiedzi
"ja po 5 sekundach zrozumiałem że jest głupia , a mój kolega dochodził do tego 2 tygodnie ... co się w tej grze morze podobać ? ( to pytanie retoryczne )"
"ja po 5 sek. stwierdziłem że to N.G.N.Ś. ( najgorsza gra na świecie ) ale grałem w to jeszcze jakieś 20 min . u kolegi ... kaszane morzna rozpoznać odrazu ( wystarczy popatrzeć na prezydenta ;) )"

Oświeć mnie co to jest jak nie obrażanie... Gorzka prawda? "Bo ja tak mówię i tak ma być"? Radzę się porządnie zastanowić po co tu postujesz? Ja tylko ci zwróciłem uwagę, że skoro Tibi nie lubisz (do czego masz prawo i ci tego nie bronię) to jaki jest sens twojego postowania tutaj? Mam nadzieję, że tym razem wyciągniesz jakieś wnioski. Tyle mojego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 21:34, szerszeń45 napisał:

> a czy ja kogoś obrażam ??

Poświęciłem się i przewertowałem wątek i oto pańskie wypowiedzi:
"Moim zdaniem tibia jest najgłupszą grą jaka istnieje ."
"nie wiem czy już tu coś napisałem kiedyś ale na wszelki wypadek napisze ... Tibia jest
do dupy
:)"
"argumentacja ok nich ci będzie :
- słaba grafa
- mało akcji
- monotonność całej gry
- mała rozbudowaność
- brak misji i qestów
- naprawdę wymieniać dalej ??"
"questy ?? aha ... takie jak zabij szczura dostaniesz 2 gold ??" - ogólna szyderczość wypowiedzi
"ja po 5 sekundach zrozumiałem że jest głupia , a mój kolega dochodził do tego 2 tygodnie ...
co się w tej grze morze podobać ? ( to pytanie retoryczne )"
"ja po 5 sek. stwierdziłem że to N.G.N.Ś. ( najgorsza gra na świecie ) ale grałem w
to jeszcze jakieś 20 min . u kolegi ... kaszane morzna rozpoznać odrazu ( wystarczy
popatrzeć na prezydenta ;) )"

Oświeć mnie co to jest jak nie obrażanie... Gorzka prawda? "Bo ja tak mówię i tak ma być"?
Radzę się porządnie zastanowić po co tu postujesz? Ja tylko ci zwróciłem uwagę, że skoro Tibi
nie lubisz (do czego masz prawo i ci tego nie bronię) to jaki jest sens twojego postowania
tutaj? Mam nadzieję, że tym razem wyciągniesz jakieś wnioski. Tyle mojego. Pozdrawiam.



dobra ale ja nikogo nie obrażałem , tylko gre ... a to ogromna różnica gościu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 19:44, Calvaron napisał:

Grafa nie jest zła jest oryginalna, a jak wiadomo oryginalne jest lepsze:)


Każda wymówka jest dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@szerszeń45
Dlaczego antyfani gdr nie mieliby sie tutaj wypowiadac. Topic jest dla wszystkich i warto sie dowiedziec dlaczego inni nie lubia o tibii i poznac ich argumenty.


@Daro Gothic
-Jak juz wczesniej ktos napisał, niektorym taka grafika w tibii odpowiada. Poza tym w tibii nie chodzi o grafike i rownie dobrze moglaby to byc gra tekstowa.
-Akcji jest duzo na wyzszych lvl''ah. Polowania na Demony, DL''e, Hydry, proby rozwiazania niektorych questow (KWT, basilisk)
-Co do monotonnosci to masz racje. Wlasnie dlatego przestalem grac te gre. Niektorym na monotonnosc daje sie we znaki juz na poczatku, a niektorzy zaczynaja ja zauwazac dopiero po kilku latach/miesiacach grania.
-Mala rozbudownosc (chodzi to, ze gra jest malo rozbudowana?:P) Tez racja. Nie mozna wybrac rasy, tylko 4 profesje, czary malo zroznicowane itd.
-Misji i questow jest duzo i sa ciekawe. Szczegolnie na wyzszych lvl''ach (60+), gdzie wcale nie chodzi o "zabierz nagrode ze skrzyni i spierdalaj zanim cie zabija" :P. Jednymi z ciekawszych questow sa Banshe Quest czy Behemoth Quest. Poza tym Tibia ma duzo tajemnic i nie wszyskie questy zostaly odkryte.

W Tibii (przynajmniej kiedys, kiedy zaczynalem grac) najwazniejszy byl klimat. Niestety ta gra stracila go. Stracila, bo teraz wiekszosc graczy uzywala boty, dzielila konto, robila chary tylko dla pkwania itd. Kiedys w te gre gralo sie naprawde fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 20:04, PsychoMan napisał:

> Dlaczego Cipsoft musiał tak zniszczyć knighta gram w tibie od wakacji mam 3 postacie i
wszystki
> to knighty!!! Nie wiem dlaczego jest coś takiego że skile rosnom inaczej różnym postaciom,

> np. musiałem lowic 30 min> żeby mi 1% do fishing!!! DLACZEGO!?
Po pierwsze, nie pisz 3 postow pod rząd.
I rozjaśnij swoj problem, bo nie wiem jak inni, ale ja nic nie zrozumiałem.

Mój post był prosty i zrozumiały jak budowa cepa.Chodzi mi o to że gdy łowie ryby to mi fishing nie rośnie.I pytam się DLACZEGO nie rośnie mi fishing!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 11:16, Calvaron napisał:

> > Dlaczego Cipsoft musiał tak zniszczyć knighta gram w tibie od wakacji mam 3 postacie
i
> wszystki
> > to knighty!!! Nie wiem dlaczego jest coś takiego że skile rosnom inaczej różnym postaciom,

>
> > np. musiałem lowic 30 min> żeby mi 1% do fishing!!! DLACZEGO!?
> Po pierwsze, nie pisz 3 postow pod rząd.
> I rozjaśnij swoj problem, bo nie wiem jak inni, ale ja nic nie zrozumiałem.
Mój post był prosty i zrozumiały jak budowa cepa.Chodzi mi o to że gdy łowie ryby to mi fishing
nie rośnie.I pytam się DLACZEGO nie rośnie mi fishing!!??


hmm, a jaki masz skill fishingu? I czy uzywasz do lowienia wormsow? Poza tym jak lowisz w miejscu gdzie, oprocz ciebie, lowia ryby jeszcze inne osoby to fishing rosnie wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@DARO GOTHIC
Obraźiłeś grę, a więc myślisz że teraz wszyscy co grają w Tibię są happy a takiego twojego punktu widzenia? Domyślam się, że lubisz Gothica? Otóż czy zdanie "Gothic jest do d#%&" nie obraża pańskich oczuć? I z ciekawości od kiedy jesteśmy na "ty"?

Mam nadzieję, że tym razem zakończymy tą bezsensowną polemikę :/ Ty uważasz: Tibia jest mierna i najgorsza gra na świecie. OK. Ja uważam Tibia jest w miare ok, choć brakuje jej kilku elementów. Ktoś inny może powiedzieć że Tibia to cudo i w sam raz mu pasuje. Każdy ma prawo do własnego zdania. Ale skoro tak strasznie Tibi nie lubisz to po co tu wciąż postujesz. Rozumiem, że chcesz wyraźić swoje zdanie na temat gierki, ale skoro już to zrobiłeś to daj sobie spokój ;) Każdy już wie, że Tibia dla ciebie to miernota. Dla wielu innych ludzi też. Jednak dla innych to dobra gra, i zapewniam cię, że nie chcieliby się z takim osobnikiem użerać :)

Czy teraz sobie to wyjaśniliśmy, czy dalej się męczymy? ;)

@Luke Shadow
Jasne, że mogą się wypowiadać. Pan DARO GOTHIC się wypowiedział i spoko. Powiedziałem, że przyjmuje jego zdanie bo ma do tego prawo. Tylko nie rozumiem takiego postowania, dla samej frajdy dopiecenia "frajerom grających w ten shit..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podajcie nicki levele swoich posatci eq i skille (jak ktoś chce:P), ale bez cheatów.
Mój level to 19 sorc ToFFik 20 magic eq 10k, jeszcze bede mial kase z deserta.
drugi knight Mamderomon 23 lvl 53/53 eq zadne mam red skulla.
Jak chcecie dowiedzieć się o różnych questach piszcie znam większość Valoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podajcie nicki levele swoich posatci eq i skille (jak ktoś chce:P), ale bez cheatów.
Mój level to 19 sorc ToFFik 20 magic eq 10k, jeszcze bede mial kase z deserta.
drugi knight Mamderomon 23 lvl 53/53 eq zadne mam red skulla.
Jak chcecie dowiedzieć się o różnych questach piszcie znam większość Valoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podajcie nicki levele swoich posatci eq i skille (jak ktoś chce:P), ale bez cheatów.
Mój level to 19 sorc ToFFik 20 magic eq 10k, jeszcze bede mial kase z deserta.
drugi knight Mamderomon 23 lvl 53/53 eq zadne mam red skulla.
Jak chcecie dowiedzieć się o różnych questach piszcie znam większość Valoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 14:37, szerszeń45 napisał:

@DARO GOTHIC
Obraźiłeś grę, a więc myślisz że teraz wszyscy co grają w Tibię są happy a takiego twojego
punktu widzenia? Domyślam się, że lubisz Gothica? Otóż czy zdanie "Gothic jest do d#%&" nie
obraża pańskich oczuć? I z ciekawości od kiedy jesteśmy na "ty"?

Mam nadzieję, że tym razem zakończymy tą bezsensowną polemikę :/ Ty uważasz: Tibia jest mierna
i najgorsza gra na świecie. OK. Ja uważam Tibia jest w miare ok, choć brakuje jej kilku elementów.
Ktoś inny może powiedzieć że Tibia to cudo i w sam raz mu pasuje. Każdy ma prawo do własnego
zdania. Ale skoro tak strasznie Tibi nie lubisz to po co tu wciąż postujesz. Rozumiem, że chcesz
wyraźić swoje zdanie na temat gierki, ale skoro już to zrobiłeś to daj sobie spokój ;) Każdy
już wie, że Tibia dla ciebie to miernota. Dla wielu innych ludzi też. Jednak dla innych to
dobra gra, i zapewniam cię, że nie chcieliby się z takim osobnikiem użerać :)

Czy teraz sobie to wyjaśniliśmy, czy dalej się męczymy? ;)

@Luke Shadow
Jasne, że mogą się wypowiadać. Pan DARO GOTHIC się wypowiedział i spoko. Powiedziałem, że przyjmuje
jego zdanie bo ma do tego prawo. Tylko nie rozumiem takiego postowania, dla samej frajdy dopiecenia
"frajerom grających w ten shit..."



ja nikomu nie dopiekam tylko wyrażam swoją opinię...
a to z tym gothicem to po prostu rbienie na złość i tyle i to mnie nie obraziło ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 14:37, szerszeń45 napisał:

@DARO GOTHIC
Obraźiłeś grę, a więc myślisz że teraz wszyscy co grają w Tibię są happy a takiego twojego
punktu widzenia? Domyślam się, że lubisz Gothica? Otóż czy zdanie "Gothic jest do d#%&" nie
obraża pańskich oczuć? I z ciekawości od kiedy jesteśmy na "ty"?

Mam nadzieję, że tym razem zakończymy tą bezsensowną polemikę :/ Ty uważasz: Tibia jest mierna
i najgorsza gra na świecie. OK. Ja uważam Tibia jest w miare ok, choć brakuje jej kilku elementów.
Ktoś inny może powiedzieć że Tibia to cudo i w sam raz mu pasuje. Każdy ma prawo do własnego
zdania. Ale skoro tak strasznie Tibi nie lubisz to po co tu wciąż postujesz. Rozumiem, że chcesz
wyraźić swoje zdanie na temat gierki, ale skoro już to zrobiłeś to daj sobie spokój ;) Każdy
już wie, że Tibia dla ciebie to miernota. Dla wielu innych ludzi też. Jednak dla innych to
dobra gra, i zapewniam cię, że nie chcieliby się z takim osobnikiem użerać :)

Czy teraz sobie to wyjaśniliśmy, czy dalej się męczymy? ;)

@Luke Shadow
Jasne, że mogą się wypowiadać. Pan DARO GOTHIC się wypowiedział i spoko. Powiedziałem, że przyjmuje
jego zdanie bo ma do tego prawo. Tylko nie rozumiem takiego postowania, dla samej frajdy dopiecenia
"frajerom grających w ten shit..."



ja już wyjaśniłem wszystko nie wiem jak ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 14:37, szerszeń45 napisał:

@DARO GOTHIC
Obraźiłeś grę, a więc myślisz że teraz wszyscy co grają w Tibię są happy a takiego twojego
punktu widzenia? Domyślam się, że lubisz Gothica? Otóż czy zdanie "Gothic jest do d#%&" nie
obraża pańskich oczuć? I z ciekawości od kiedy jesteśmy na "ty"?

Mam nadzieję, że tym razem zakończymy tą bezsensowną polemikę :/ Ty uważasz: Tibia jest mierna
i najgorsza gra na świecie. OK. Ja uważam Tibia jest w miare ok, choć brakuje jej kilku elementów.
Ktoś inny może powiedzieć że Tibia to cudo i w sam raz mu pasuje. Każdy ma prawo do własnego
zdania. Ale skoro tak strasznie Tibi nie lubisz to po co tu wciąż postujesz. Rozumiem, że chcesz
wyraźić swoje zdanie na temat gierki, ale skoro już to zrobiłeś to daj sobie spokój ;) Każdy
już wie, że Tibia dla ciebie to miernota. Dla wielu innych ludzi też. Jednak dla innych to
dobra gra, i zapewniam cię, że nie chcieliby się z takim osobnikiem użerać :)

Czy teraz sobie to wyjaśniliśmy, czy dalej się męczymy? ;)

@Luke Shadow
Jasne, że mogą się wypowiadać. Pan DARO GOTHIC się wypowiedział i spoko. Powiedziałem, że przyjmuje
jego zdanie bo ma do tego prawo. Tylko nie rozumiem takiego postowania, dla samej frajdy dopiecenia
"frajerom grających w ten shit..."



ja już wszystko wyjaśniłem nie wiem jak ty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 20:37, turpis napisał:

Jak sie zamienic w kosciotrupa albo w cos innego??? trzeba zaplacic cos???????

Teraz już nie można, trzeba było znaleźć Haloween Rabbit i go zaatakować i on co jakiś czas puszczał taki czar, że wszystkich w okolicy zamieniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować