Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2006 o 11:36, Luke Shadow napisał:

nawet skasowanie accounta.
Z szczegolnym uwzgeldnieniem raczej tej drugiej opcji :P

No ta :P Jak się łamie prawo to trzeba się z tym liczyć ;) Gniew GM''a za takie coś (a handel kontami to bardzo poważne przestepstwo) może być przerażajacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 11:43, Barbii napisał:

Sam gram w Tibie. Mam (już) 9lvl, knight


Już to napisałeś/łaś i wszyscy widzeili, nie musisz drugi raz powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 12:54, Balduran122 napisał:

Ej nie pisze się rookstayer tylko rookslayer:)

Pisze się faktycznie Rookslayer, ale mozna sie spotakać z Rookstayterami oraz Rookguardianami. Wszystko jednak znaczy to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na animal planet. Dzień doby, w dzisiejszym programie przeniesiemy sie do upalnego mogadiszu by zapoznać się z życiem tamtejszych guardian slayerów, przypomnę ,że żyją oni tylko w tej okolicy ....
A poza tym to ja mam rację nie wy ja, ja ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 13:15, Balduran122 napisał:

A poza tym to ja mam rację nie wy ja, ja ja :D

Lol, zmień sobie xywę na egocentryk122. Mam nadzieję, że to ironia była. A pisze się jak się komu podoba, a ja lubie określenie Rookstayer bo jest jaśniejsze i bradziej jednoznaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rookstayer to to najczesciej spotykane. Jak macie jakies watpliwosci dot. Rooka, Rookstayerow - slayerow - guardianow - INieWiadomoCzegoJeszcze to mozna zapytac specjaliste. Sunrise''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 13:31, Luke Shadow napisał:

Rookstayer to to najczesciej spotykane. Jak macie jakies watpliwosci dot. Rooka, Rookstayerow
- slayerow - guardianow - INieWiadomoCzegoJeszcze to mozna zapytac specjaliste. Sunrise''a
:)

To będzie trudne, bo on bierze ignore na 99% ludzi ktorzy do niego gadają.

Baldurian112 -> mam jeszcze sorca 22 lvl, ale ostatnio rzadko nim gram, bo moj bloker żadko gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 20:27, lukasz11111 napisał:

wiem ale nie sprzedaje się postaci tylko czas w którym zdobywalo się doświadczenie( nowe wytłumaczenie).

Co nie zmienia faktu, że ów incydent legalny nie jest ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 20:44, lukasz11111 napisał:

mój kolega sprzedał postać za 120 zł. na aukcji internetowej miał 15lvl i dobry ekwipunek.

Nie ma się czym chwalić, jak już kolega szerszeń powiedział, działania takie są nielegalne, gdyż łąmią regulamin Tibii i gdybyś podał nick swojej postaci i serwer to nie omieszkałbym donieść o tym procederze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 13:31, Luke Shadow napisał:

Rookstayer to to najczesciej spotykane. Jak macie jakies watpliwosci dot. Rooka, Rookstayerow
- slayerow - guardianow - INieWiadomoCzegoJeszcze to mozna zapytac specjaliste. Sunrise''a
:)

Nie wiem czy wiesz ale gdy masz PACCa i pójdziesz na rooku na część tylko dla PACCów to po skończeniu się PACCa nadal tam będziesz (tylko nie można wychodzić, bo potem się nie wróci) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 22:02, The Lurker napisał:

> Rookstayer to to najczesciej spotykane. Jak macie jakies watpliwosci dot. Rooka, Rookstayerow

> - slayerow - guardianow - INieWiadomoCzegoJeszcze to mozna zapytac specjaliste. Sunrise''a

> :)
Nie wiem czy wiesz ale gdy masz PACCa i pójdziesz na rooku na część tylko dla PACCów to po
skończeniu się PACCa nadal tam będziesz (tylko nie można wychodzić, bo potem się nie wróci)
xD


Wiem, tylko co to ma wspolnego z moim postem? :P Po skonczeniu pacca mozna tez zostawic sobie pacc outfit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omark ikem goshak ba batuk
Booz karek utash gort mora
ouk bota bana ikem

Coś takiego było w książce którą znalazłem. Domyślam się że to język orków. wie ktoś co mogę z tym zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować