Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

A tak wogóle chodząc sobie po rooku znalazłem spike sworda który był na wysepce do której nie ma dojścia i miecz jest otoczony ogniem. Czy można go jakoś dostać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może co z tą książką?? Bo możliwe że nie zauważyliście mojego poprzedniego posta który jest na wcześniejszej stronie. Chodzi o książkę napisaną w języku orków, do czego ona służy. tu są jej słówa:
Omark ikem goshak ba batuk
Booz karek utash gort mora
ouk bota bana ikem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 15:31, Luke Shadow napisał:

Niestety nie. Co prawda niektorzy sadza, ze ten miecz to nagroda z jednego z questow, ale jeszcze
nikt sie nie przyznal zeby go posiadal.

heh, wiele osob się przyznało, że go posiada, ale nikt nie mogł tego udowodnić :D

Matizk12 -> Poczytaj też inne książki, prawdopodobnie razem stworzą peną logiczną całość, poza tym poznaj język ślepego orka, to też się może Ci przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 16:10, Matizk12 napisał:

tylko skąd te książki wziąść?? Ja tą znalazłem przy zwłokach zabitego ludzia

W miejskiej bibliotece, szukaj po mapie, one mogą być naprawdę wszędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 21:01, Luke Shadow napisał:

Po co serwer? Sam nick starczy. Poza tym musialbys miec dowody :P

Faktycznie sam nick starczy, a dowód? GM sobie sprawdzi z jakich IP się właściciel kont logował. A jako dowód można podać URL postów ;) Ale fakt może to nie starczyć do bana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:14, Luke Shadow napisał:

Co do tek ksiazki to jest podpowiedz jak gadac z Blind Orc. Np. "batuk" to luk po orkowemu.



Czyli te książki to tylko podpowiedź jak gadać z Blindem?? Bo to to ja se mogę na stronie sprawdzić:) Ale niby jak one by miały być podpowiedziami?? To żeby sprawdzić co co znaczy po orkowemu to trza tą rzecz kupić?? Nie ma może z nimi związanego żadnego questa?? Bo mam 8 level i nie wiem czy już iść na maina. Szcególnie że nie wykonałem jeszcze questa na katanę i copper shielda.Jak radzicie?? Bo mam uzbrojenie:mace, brass shield, legion helmet, leather legs, leather boots i silver amulet (który na razie noszę tylko w plecaku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Na stronie mozesz to sobie sprawdzic bo jak ktos kupil to opublikowal co oznaczja te rzeczy. A zanim to zrobil ludzie musieli sie domyslac. Poza tym Tibia.org.pl nie jest wlaczana w sklad Tibia Fansite bo lamie Tibia rules.

Wychodz od razu, na mainie znajdziesz lepsze wyposazenie w dp, na ziemi. Poza tym zawsze mozesz kogos poprosic o jakies p legsy czy steel helm. Tylko nie chodz po dp i gadaj "free items plz" bo ci nic nie dadza ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, wiem, za dużo pytań zadaje:) ale cóż. Jeden mój kumpel miał 8 level więc pewnie przeszedł na maina i od tej pory nie wyświetla mi się czy on jest. Możliwe że po prostu go nie ma, ale chciałem się upewnić: CZy jeżeli się jest na mainie to widać i można gadać z kumplami na rooku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 20:30, Matizk12 napisał:

CZy jeżeli się jest na mainie to widać i można gadać z kumplami na rooku??


Komunikacja pomiedzy mieszkańcami rooka i maina jest jak najbardziej możliwa ;] Normalnie można czatować na PW i jak przyjaciel jest online to też powinieneś mieć zieloną lampkę w VIPach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 15:54, cybekziom napisał:

Mi osobiście Tibia sie znudziła.Od czasu do czasu w nią gram ale teraz zasówam w OGame.pl


A ja nawet sądzę, że te obie gry się idealnie współgrają - ja np. jak gram w Tibię robiąc runki (może być też trening), to zawsze zapuszczam OGame i nawet nie wiem jak ten czas szybko ucieka ;] Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że przez większość ludzi stąd i tak jestem uznawany za Tibiowoł sierotę, ale cóż takie życie:) Mam znowy problem. Jestem druidem. Poszedłem do NPC z czarami dla druidów. Poprosiłem o darmową różdżkę. Dostałem. Kupiłem dwa zaklęcia. Tylko że nie mogę nigdzie znależć księgi z zaklęciami. W ekwipunku jej nie mam, w banku też, od nikogo nie dostałem. Czy to jakiś błąd, czy czegoś nie zrobiłem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 16:44, Matizk12 napisał:

Wiem że przez większość ludzi stąd i tak jestem uznawany za Tibiowoł sierotę, ale cóż takie
życie:) Mam znowy problem. Jestem druidem. Poszedłem do NPC z czarami dla druidów. Poprosiłem
o darmową różdżkę. Dostałem. Kupiłem dwa zaklęcia. Tylko że nie mogę nigdzie znależć księgi
z zaklęciami. W ekwipunku jej nie mam, w banku też, od nikogo nie dostałem. Czy to jakiś błąd,
czy czegoś nie zrobiłem??



Bo niedostaje sie Spellbooka, trzeba go kupic;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować