Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

W sklepie magicznym Spellbook można kupić albo lootnąć z Beholdera. Zresztą lepiej spojżeć na intakacje czarów na jakiejś stronie.
Ale co tam:
find person - exiva "nick"
light - utevo lux
light healing - exura
antidote - exana pox

to te podstawowe czary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 16:48, Borolek napisał:

albo znalexc
zreszta po co ci/


gdzie to mozna kupic, a jeżeli w sklepie druidów to jaką formułą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze takie pytanie. Czy jeżeli gold coinsy zamienie na platiny, to potem będe mógł za nie kupić rzeczy których suma jest wyrażona w gp i czy jak np coś kosztuje 75gp to wydadzą mi 25gp reszty, i czy w razie czego można platiny zamienić spowrotem na gp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 platinum coin = 100 gold coin
1 crystal coin = 100 platinum coin

Nie ma znaczenia jak kase sobie trzymasz zawsze masz tyle samo, wprowadzone jest to po to żeby kasę łatwiej się deponowało. Jeśli coś kosztuje 75 gp a ty masz 1 platinum dostaniesz 25 gp reszty. Zamienianie kasy:

Z gold na platinum: hi/change gold/x/yes/bye
Z platinum na crystal: hi/change platinum/crystal/x/yes/bye
Z crystal na platinum: hi/change crystal/x/yes/bye
Z platinum na gold: hi/change platinum/gold/x/yes/bye

Pod x wstawiasz ilość gold, platinum, crystali ... ;]

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 17:51, cybekziom napisał:

@up

To wydaje się całkiem proste.

Bo to JEST proste :)
Ludzie ze szczątkową wiedzą o języku angielskim powinni sobie poradzić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:02, michu96 napisał:

A podobno że na rooku można zamienic gold na platinium :| !! Jakim sposobem ?? :/

Hah, bardzo prosto ;)
Może wiesz, że jeżeli sprzedajesz jakiś przedmiot wart 100 gp lub powyżej sprzedawca wydaje ci w platynkach...
Tak więc możesz zdobyć np. 4 brass shieldy i sprzedać je mówiąc "sell 4 brass shield" xD
Platynka w kieszeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:05, The Lurker napisał:

> A podobno że na rooku można zamienic gold na platinium :| !! Jakim sposobem ?? :/
>
Hah, bardzo prosto ;)
Może wiesz, że jeżeli sprzedajesz jakiś przedmiot wart 100 gp lub powyżej sprzedawca wydaje
ci w platynkach...
Tak więc możesz zdobyć np. 4 brass shieldy i sprzedać je mówiąc "sell 4 brass shield" xD
Platynka w kieszeni ;)



Ej kolo ale bo ja mam na roku 1,5 k i chce to teraz zamienic na platinki !! :/ Jak ?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:08, michu96 napisał:

> > A podobno że na rooku można zamienic gold na platinium :| !! Jakim sposobem ?? :/

> >
> Hah, bardzo prosto ;)
> Może wiesz, że jeżeli sprzedajesz jakiś przedmiot wart 100 gp lub powyżej sprzedawca wydaje

> ci w platynkach...
> Tak więc możesz zdobyć np. 4 brass shieldy i sprzedać je mówiąc "sell 4 brass shield"
xD
> Platynka w kieszeni ;)


Ej kolo ale bo ja mam na roku 1,5 k i chce to teraz zamienic na platinki !! :/ Jak ?? :/

MOżesz kupić za te 1.5k brass shieldów, ale stracisz na tym połowę kasy (shield kosztuje 50gp) :P
Normalnie nie polecam, ale rookstayerowi jest to później niezbędne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:09, The Lurker napisał:

> > > A podobno że na rooku można zamienic gold na platinium :| !! Jakim sposobem
?? :/
>
> > >
> > Hah, bardzo prosto ;)
> > Może wiesz, że jeżeli sprzedajesz jakiś przedmiot wart 100 gp lub powyżej sprzedawca
wydaje
>
> > ci w platynkach...
> > Tak więc możesz zdobyć np. 4 brass shieldy i sprzedać je mówiąc "sell 4 brass shield"

> xD
> > Platynka w kieszeni ;)
>
>
> Ej kolo ale bo ja mam na roku 1,5 k i chce to teraz zamienic na platinki !! :/ Jak ??
:/
MOżesz kupić za te 1.5k brass shieldów, ale stracisz na tym połowę kasy (shield kosztuje 50gp)
:P
Normalnie nie polecam, ale rookstayerowi jest to później niezbędne ;)


To co teraz musze nosić tą cieżką kase !! ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:14, michu96 napisał:

> > > > A podobno że na rooku można zamienic gold na platinium :| !! Jakim sposobem

> ?? :/
> >
> > > >
> > > Hah, bardzo prosto ;)
> > > Może wiesz, że jeżeli sprzedajesz jakiś przedmiot wart 100 gp lub powyżej sprzedawca

> wydaje
> >
> > > ci w platynkach...
> > > Tak więc możesz zdobyć np. 4 brass shieldy i sprzedać je mówiąc "sell 4 brass
shield"
>
> > xD
> > > Platynka w kieszeni ;)
> >
> >
> > Ej kolo ale bo ja mam na roku 1,5 k i chce to teraz zamienic na platinki !! :/ Jak
??
> :/
> MOżesz kupić za te 1.5k brass shieldów, ale stracisz na tym połowę kasy (shield kosztuje
50gp)
> :P
> Normalnie nie polecam, ale rookstayerowi jest to później niezbędne ;)
>

To co teraz musze nosić tą cieżką kase !! ;((

Jeżeli zamierzasz wyjść z rooka to jakoś przeżyjesz, a jeżeli jesteś rookstayerem to kup te shieldy lub ewentualnie zrób depot-chara (dajesz mu itemki na przechowanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już w to pykam dosyć długo. Akurat gram drutem 23 lvl 27 mvl i knightem 13 lvl skille 43/44
Na oficjalnym servie mi się nudzi i brakuje mi motywacji, jak widze br''ów z Red skullami latają =/ dlatego gram na polskich OTSach :p
Ja gram, a właściwie grałem na Lucerze a teraz na ots''ach kilku gram, np. jeden jest zrobiony na Gothica 1 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować