Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

grałem w tibie ok. 2 lat po czym najzwyczajniej mi sie odechcialo grac...Tibia jest po prostu monotonna nawet na wyższych lvlach typu 80/90+. wiem cos o tym bo mniejwiecej do tego poziomu doszedlem. A teraz nie gram i jestem szczesliwy bo zarobilem na tej postaci... a jeśli już ktos chce grac w darmowe gry On-Line które są ''na poziomie'' to polecam Counter-Strike 1.6 Nonsteam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia Ci się znudziła?!Niemożliwe.Tibia wciąga jak bagno.Grasz,grasz i nieprzestajesz.
Ja gram,mam 20 lvl i Mi się nie nudzi.
Tibia jest grą darmową , a to jest forum o grach płatnych.
Closed Pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 18:58, Iimagek napisał:

Tibia Ci się znudziła?!Niemożliwe.Tibia wciąga jak bagno.Grasz,grasz i nieprzestajesz.
Ja gram,mam 20 lvl i Mi się nie nudzi.

W sumie 20lvl to niedużo. Mi sie znudziła na 26 :) Jak dojdziesz do 80-100lvlu, to wydaje mi się, że możesz powiedzieć, że gra sie nie nudzi.

Dnia 12.02.2007 o 18:58, Iimagek napisał:

Tibia jest grą darmową , a to jest forum o grach płatnych.

To jest forum o grach. Poprostu.

Dnia 12.02.2007 o 18:58, Iimagek napisał:

Closed Pls

Eee? A to czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 18:58, Iimagek napisał:

Tibia Ci się znudziła?!Niemożliwe.Tibia wciąga jak bagno.Grasz,grasz i nieprzestajesz.


Możliwe... Nie jest on pierwszy i nie ostatni. Dużo osób udzielających się w tym temacie nie gra w Tibie właśnie dlatego, że im się znudziła. Chociażby ja, szerszeń45, PsychoMan.

Dnia 12.02.2007 o 18:58, Iimagek napisał:

Ja gram,mam 20 lvl i Mi się nie nudzi.


Uuu, rzeczywiście wysoki lvl. ^^

Dnia 12.02.2007 o 18:58, Iimagek napisał:

Tibia jest grą darmową , a to jest forum o grach płatnych.


To jest forum o grach, niekoniecznie płatnych czy darmowych i niekoniecznie tylko tych wydawanych przez CD Projekt.

Dnia 12.02.2007 o 18:58, Iimagek napisał:

Closed Pls


O tym decyduje moderator, a skoro temat jest niezamknięty oznacza, że spełnia wszystkie wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 18:58, Iimagek napisał:

Tibia Ci się znudziła?!Niemożliwe.Tibia wciąga jak bagno.Grasz,grasz i nieprzestajesz.

Faktycznie, kiedy już przestanie Cię kłuć w oczy i przyzwyczaisz się do grafiki oraz innych ograniczeń gra naprawdę wciaga. I wtedy można naprawde grać i zapomnieć o rzeczywistości, ale to nie tylko Tibia czyni z ludzi.

Dnia 12.02.2007 o 18:58, Iimagek napisał:

Ja gram,mam 20 lvl i Mi się nie nudzi.

No, wybacz chłopie 20 lvl to się robi maksimum w tydzień. A znam maniaków co mogą nawet w dzień to zrobić. Ale to już są naprawdę... no własnie. :)

Dnia 12.02.2007 o 18:58, Iimagek napisał:

Tibia jest grą darmową , a to jest forum o grach płatnych.

Po pierwsze to jest forum o grach. O wszystkich grach. Tych darmowych równiez. Zresztą nie tylko o grach możesz tu podyskutować. Są tematy o polityce, sporcie, religi itd. To jest monotematyczne forum. A tak między nami Tibia na upartego wcale darmowa być nie musi (w całości ze wszystkimi mozliwościami).

Dnia 12.02.2007 o 18:58, Iimagek napisał:

Closed Pls

Jak wyżej mówiłem mija się to z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dowod to ja gralem o 3 lata mialem jakies 10 postaci na 15 lvl+
nie gram od miesiaca i jestem szczesliwy i tez zarabialem po 10 na lebka teraz wbilem 20 lvl i opylilem go i tak sobie mysle poco tu grac bo niewiem czychce tak dalej sellac postacie pozatym i tak nie gram w to duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\...\
>A znam maniaków co mogą nawet w dzień
\...\

no naprzyklad moj kolega m...... j. jego nick to roleck gra na pandzie ma cos 30 lvl no i gra teraz tylko troche no wiecie zycie prywatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah! Skaybay wielkie dzięki za zwrócenie na to uwagi. Oczywiście miało być "To NIE jest monotematyczne forum." Wcieło mi to `NIE` a ja nie sprawdziłem przed dodaniem posta. Sorry za zamieszanie. jak widać i przewodniczący nie jest bezbłedny. ;) Mam nadzieję że bedzie mi wybaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już drugi raz cię poprawiam :P Widać że niedzielny przewodniczący... :P (ew. sobotni kiedy tego gratka dostałeś?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 20:05, szerszeń45 napisał:

Hah! Skaybay wielkie dzięki za zwrócenie na to uwagi. Oczywiście miało być "To NIE jest monotematyczne
forum." Wcieło mi to `NIE` a ja nie sprawdziłem przed dodaniem posta. Sorry za zamieszanie.
jak widać i przewodniczący nie jest bezbłedny. ;) Mam nadzieję że bedzie mi wybaczone.


jak widać często Ci coś wcina - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=282&pid=1071 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 20:14, szerszeń45 napisał:

Pocieszaj mnie więcej ;)
Oficjanie życze sobie zakończyć tego offtopa ;)


Spełniam życzenie :)
PS
Zgubiłeś w oficjalnie, " L " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 20:16, skaybay napisał:

Zgubiłeś w oficjalnie, " L " :P

Zrobiłem to specjalnie, żeby przetestować czy jesteś czujny. :P

KONIEC OFFTOPA

PS. Spróbuj odpowidzieć, a Ci zaspamuję skrzynkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 20:17, szerszeń45 napisał:

> Zgubiłeś w oficjalnie, " L " :P
Zrobiłem to specjalnie, żeby przetestować czy jesteś czujny. :P

KONIEC OFFTOPA

PS. Spróbuj odpowidzieć, a Ci zaspamuję skrzynkę ;)


Groźby są na tym forum zakazane (chyba)
PS
odpowiedzieć a nie odpowidzieć :P

___________________KONIEC OFFTOPA_____________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to wciągające bagno.Grałem ponad rok (lvl ~60 i ~50) i wierzcie mi to strasznie wciąga.Co prawda gracze sie temu zarzekają (również tak mówiłem,wmawiałem sam sobie) ale to naprawde jest wtedy jedyny cel.Myśli sie tylko o tym żeby wbić nastepny lvl.Gracze oszukują siebie że mogą odejść i że nie zawalą przez to życia (oceny w szkole naprawde sie pogarszają i to drastycznie),nie idzie sie na dwór z kolegami tylko sidzi bo "trzeba expic".Wszystko co mówie to przykład na mnie i moich kolegach.Oczywiście nie sugeruje że z każdym tak jest.Ja gre skonczyłem na hacku drugim w życiu i stracie Sova (Magic Sword).Miecz był nie mój i przez tibie narobiłem sobie jeszcze długów,dopiero to mnie opamiętało.Nie warto w to grac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2007 o 13:16, Manieklbl napisał:

Co prawda gracze sie temu zarzekają (również tak mówiłem,wmawiałem sam sobie) ale to naprawde
jest wtedy jedyny cel.Myśli sie tylko o tym żeby wbić nastepny lvl.Gracze oszukują siebie że
mogą odejść i że nie zawalą przez to życia (oceny w szkole naprawde sie pogarszają i to drastycznie),nie
idzie sie na dwór z kolegami tylko sidzi bo "trzeba expic".


Hmm, ja miałem znajomych, którzy jasno mówili, że są uzależnieni od Tibii i nie przeszkadza to im. Teraz z perspektywy czasu widzę, że nie było z nami tak źle, bo jednak chodziliśmy np nad jezioro czy gdzieś po prostu wychodziliśmy. A teraz gdy nie gramy, raczej nie siedzimy przed komputerem mniej niż wtedy. U mnie nawet nie zauważyłem pogorszenia/polepszenia ocen. Cały czas równym tempem, niezależnie od tego czy gram czy nie gram Tibię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ops. Przepraszam, źle sformułowałem zdanie.
Nudzi mi się co jakiś czas i przestaje grać, a gdy mam ochotę to powracam i gram potem po 4-5 miechów i potem mi się znowu nudzi i i znowu zaczynam grać i tak w kółko ;p, mam tak od około 4 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:38, Szympek napisał:

Ops. Przepraszam, źle sformułowałem zdanie.
Nudzi mi się co jakiś czas i przestaje grać, a gdy mam ochotę to powracam i gram potem po 4-5
miechów i potem mi się znowu nudzi i i znowu zaczynam grać i tak w kółko ;p, mam tak od około
4 lat.

A ile masz lat , i ile miałeś kiedy zaczołeś używać ten "narkotyk"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować