Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2007 o 18:59, Gothic 12 napisał:

Tibia śmierdzi kaszą niewolnika !!!! Jak wogule można grać w takie (cenzura)!!!

Haha, bardzo śmieszne. Tyle, że mnie juz takie coś nie bawi. Podobnie innych forumowiczów.
Jeżeli chcesz pospamować na forum zapraszam do zabaw i gier forumowych. Tam przynajmniej Ci degrad nie zagrozi.
A dopiero co pisałem o tym w poprzednim moim poscie w tym temacie. Jak widać do niektórych osobników kompletnie nie dociera. Smutne :(

PS. W tym poscie jest ironia (pierwsze zdanie). Mniej kumaci moga nie zajarzyć więc wskazuję ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 17:28, driv4r napisał:

Ja nie gram w tibie ale graem miałem 12 poziom i mnię okradli teraz uważam tibię za szajs


Heh, a mówiłem, że większość antyfanów to niespełnieni tibijczycy. ;P
Człowieku, uważasz, że tibia to ''szajs'' dlatego, że TY dałeś się okraść? I gdzie tu jest wina Tibii? Wina leży po twojej stronie - jeśli zostałeś shackowany musiałeś złapać jakiegoś keyloggera, albo podać passy na stronie z formularzem wysyłającym passy na czyjegoś maila. Jeśli zostałeś okradziony online to znaczy, że zbyt inteligenty się nie zachowywałeś - wykładałeś itemy z eq. Poza tym, co mogłeś mieć cennego na 12lvl? Ja straciłem Bright Sworda, ale myślę, że Tibia jest głupia. Kupiłem sobie nowego i grałem dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja straciłem Bright Sworda, ale myślę, że Tibia jest głupia. Kupiłem sobie nowego i grałem dalej.

Pff, nie lubie pisać dwóch postów pod rząd. Zapomniałem "nie" w tym zdaniu. Powinno być:
Ja straciłem BS''a, ale nie myślę, że Tibia jest głupia.~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jak widze ludzi którzy oceniają grę po grafice to też mi się rzygać chce...
Najpierw pograj trochę a potem oceniaj grę, a nie od razu po screenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 21:38, Szympek napisał:

A ja jak widze ludzi którzy oceniają grę po grafice to też mi się rzygać chce...
Najpierw pograj trochę a potem oceniaj grę, a nie od razu po screenach.

Zgadzam sie, to jest conajmniej żałosne jak ktoś sie wypowiada o grze w którą niegrał a widział tylko ss''y ;/ A co by było gdyby Tibia i WoW zaminiły by sie na grafe? To co w tedy WoW byłby bleeee a Tibia super hiper mega wypas? Fakt grafa jest jednym z + WoW''a ale bez przesady! Grafa w Tibii to też jest jej + bo chodzi niemalze na kazdym kompie! To jest właśnie jej cały urok! Choć ja osobiście już przestałem grać w "kość piszczelową" ;) i to nie dlatego bo ta gra jest sux tylko przez niektórych ludzi w nią grających(ejjjj pl? daj cos za fii, fii itanz blz - >.<) no i te updaty co pół roku ;/ Dla mnie updatowanie mogło by sie zatrzymać na Ankh albo w ostateczności na Dark Catedra, choć to i tak przesada IMHO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 20:41, Luke Shadow napisał:

> Ja nie gram w tibie ale graem miałem 12 poziom i mnię okradli teraz uważam tibię za szajs


Heh, a mówiłem, że większość antyfanów to niespełnieni tibijczycy. ;P
Człowieku, uważasz, że tibia to ''szajs'' dlatego, że TY dałeś się okraść? I gdzie tu jest
wina Tibii? Wina leży po twojej stronie - jeśli zostałeś shackowany musiałeś złapać jakiegoś
keyloggera, albo podać passy na stronie z formularzem wysyłającym passy na czyjegoś maila.
Jeśli zostałeś okradziony online to znaczy, że zbyt inteligenty się nie zachowywałeś - wykładałeś
itemy z eq. Poza tym, co mogłeś mieć cennego na 12lvl? Ja straciłem Bright Sworda, ale myślę,
że Tibia jest głupia. Kupiłem sobie nowego i grałem dalej.


Ja się dałem okraść ?!?!?!?!? Ja widziałem jak w to inni grają i sie do tego od razu zraziłem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2007 o 13:29, Gothic 12 napisał:

Ja się dałem okraść ?!?!?!?!? Ja widziałem jak w to inni grają i sie do tego od razu zraziłem
!


A czy ja pisałem do ciebie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 13:29, Gothic 12 napisał:

Ja się dałem okraść ?!?!?!?!? Ja widziałem jak w to inni grają i sie do tego od razu zraziłem


No widzisz, widziałes jak inni graja... a moze jakbys sam sprobowal to zmienilbys zdanie co do Tibii :)
Ale o gustach sie nie dyskutuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś(2 latka temu) grałem w Tibię jak szalony. Wtedy Tibia była najlepsza. Teraz nie mam czego tam szukać, bo jak widzę kolejnego ograniczonego umysłowo osobnika z głupim nickiem(oczywiście polskim) to niedobrze mi się robi. Nooby, noobki i noobeczki to największa zmora Tibii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po hacku już nie gram wtibie miałem tylko 24lvl i takie eq:
crown helmet
b-robe
vampire shield
plate legs
wszystkie różdki
bp gfb i inne pierdoły
ten kto mnie(vegeta) zhakował to na prawde jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2007 o 17:19, Manieklbl napisał:

>
Ja grałem na non pvp więc zapomnialem że na pvp jest taka możliwość że można z graczem.A na
slimach nie ma szans 15lvlem nawet w mms,slimy sa mocne nawet 60lvli potrafia jebnac za 30

lol to chyba z plate setem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 14:51, Pediator napisał:

lol to chyba z plate setem.


Faktycznie lol, wystarczy mocniejsze EQ i efekt gwarantowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też uwazam, że Tibia jest beznadziejna. Grafa, nooby i nuda to najmniejsze zło jakie niesie za sobą Tibia. Obserwując moich kolegów z klasy ztwierdzam, ze Tibia rujnuje psychikę człowieka. Działa ona jak narkotyk. Moi koledzy odkąd zaczeli grac w tę grę opuścili się w nauce, czasami nie przychodzili do szkoły, bo chcieli pograć, rujnowali się finansowo i gadali tylko i wyłącznie o Tibii. Oni przychodzili do domu i siadali przed komuter i godzinami grali w tę beznadziejną grę w poszukiwaniu coraz to mocniejszych potworków, leprzych broni i uzbrojeń, odkrywaniu nowych terenów i wypełaniu nowych questów. Byli tak wciągnięci w tę grę, że nawet na lekcjach o niej gadali i nie mieli czasu na naukę. Pisze tak bo wiem jak to jest, sam grałem przez pare miesięcy, ciągle się myśli, gdzie to mozna pójsć, ile i jakich zabic potwórków, by mieć wyższy level. Ja jednak raz na zawsze przestałem grac i wreszcie poczułem się wolny i nie było to ciężkie, ponieważ ktoś mnie zabił i zabrał różczkę, co spowodowało, ze sie strasznie wkurzyłem i przestałem grać. Tibia działa jak sekta, gracz nie widzi nic poza nią. Wszyscy moi koledzy, którzy sie uzaleznili, wczesniej mówili, że nie kupią sobie Premium Account, ale po pewnym czasie wszyscy juz je mieli. Tak działa Tibia, mimo beznadziejnej grafy i innych minusów, potrafi omotać i wyssać pieniądze od nieświadomego gracza. Teraz na szczęście wiekszosć moich kolegów nie gra juz w Tibię, ale przez okres, gdy grali, widać było jak opuszczają sie w nauce i robią sie infantylni. Do tej pory nie mogą nadrobić zaległosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 14:26, szymonek-20 napisał:

Ja też uwazam, że Tibia jest beznadziejna. Grafa, nooby i nuda to najmniejsze zło jakie niesie...


Tak działa każdy MMORPG. Obojętnie czy to WoW czy Tibia. O to chodzi żeby grać, dużo grać.
NAwet fora internetowe tak działają, żeby pisać.
Nie chcesz nie graj.

Kolejny NOOB którego zabili, popłakał się i powiedział że Tibia jest beznadziejna!
A przez te parę miesięcy to się Tibią zachwycałeś.
JAk ja grałem to w nauce się nie opuściłem, a przestałem bo szkoda było mi było czasu, mam ciekawsze rzeczy do roboty ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 13:47, Sir Jedi napisał:

> lol to chyba z plate setem.

Faktycznie lol, wystarczy mocniejsze EQ i efekt gwarantowany ;)

a do tego knight który jak wiadomo ma lepszego shieldinga i więcej hp.

nie gram w tibie bo mi się znudziła mam jeszcze na komie ale jak włączyłem i zobaczyłem 16lvl i 12lvl jak gadają od razu wyłączyłem. Teraz jak nie gram uważam że najlepsza wiara jest na roku bo jak już ktoś wyjdzie to szpanuje i się sadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 16:08, michu96 napisał:

Mam takie drobne pytanko :
Otórz czy ban w tibi jest nazawsze ?! :-|


Nie i tak. :)
Z "my account" powinieneś mieć napisane do kiedy dostałeś bana. Bana można dostać na okres od tygodnia do końca życia (:P) w zależności, który to ban. Gdy pierwszy raz dostajesz bana jest to ban na tydzień. Zdarza się też można dostać bana do czasu kiedy kupisz płatne konto, ale jest to tylko wtedy gdy dostajesz bana za próbę kupienia płatnego konta za Tibia Money.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować