Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2007 o 16:08, michu96 napisał:

Mam takie drobne pytanko :

Otórz czy ban w tibi jest nazawsze ?! :-|


Zależy jaki ban.
Kumpel bawił się bugami i dostał na miesiąc ale jak to Luke napisał można dostac bana na zawsze za to że kupi się PACCA w Tibia za tibijską kasę lub za to że 2 razy wycofa się transakcję zakupu Pacca (realna kasa).

+wulgaryzmy i obrażanie innych userów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 16:29, Sir Jedi napisał:


+wulgaryzmy i obrażanie innych userów.

czy oni mogą dostać bana?


p.s. na screenie jest mój char stary kilka dni przed chakiem ostatnio jak grałem przed hackiem przeniosłem się do thais i dokupiłem vamp shield po hacku zrobiłem nową postać ale już nie chciałem grać bo kupiłem nową grę...

20070219163901

20070219163919

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 16:39, Pediator napisał:

czy oni mogą dostać bana?


Tak, za ostrze bluzki jak się przyczepi głupi Senior Tutor / GM.
Na miech co najmniej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 16:39, Pediator napisał:

>
> +wulgaryzmy i obrażanie innych userów.
czy oni mogą dostać bana?


p.s. na screenie jest mój char stary kilka dni przed chakiem ostatnio jak grałem przed hackiem
przeniosłem się do thais i dokupiłem vamp shield po hacku zrobiłem nową postać ale już nie
chciałem grać bo kupiłem nową grę...


niektozy ludzie sa poprostu nerwowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 16:43, Sir Jedi napisał:

> czy oni mogą dostać bana?

Tak, za ostrze bluzki jak się przyczepi głupi Senior Tutor / GM.
Na miech co najmniej. ;)

komu mogę wystawić tego kolesia żeby dostał bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2007 o 16:43, Sir Jedi napisał:

Tak, za ostrze bluzki jak się przyczepi głupi Senior Tutor / GM.
Na miech co najmniej. ;)


Skąd takie informacje? Jak ja grałem to wszyscy wymyślali piękne rymy, ''wiązanki'', nawet połączenia znanych już wcześniej przekleństw, a GM''om nic do tego. Ktoś cie wyzywa? Też go wyzwij, albo zabij! Najlepsza tibijska zasada...
GM interweniuje dopiero gdy ktoś ma wulgaryzm w nicku, tak więc nie liczyłbym na cokolwiek w ich sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 16:44, albinskia napisał:

> >
> > +wulgaryzmy i obrażanie innych userów.
> czy oni mogą dostać bana?
>
>
> p.s. na screenie jest mój char stary kilka dni przed chakiem ostatnio jak grałem przed
hackiem
> przeniosłem się do thais i dokupiłem vamp shield po hacku zrobiłem nową postać ale już
nie
> chciałem grać bo kupiłem nową grę...

niektozy ludzie sa poprostu nerwowi :D


nie jestem nerwowy po prostu na razie tibia mi się znudziła i nie chce wpaść w naug . tibia jest zdeka nudna ale niektórym może się podobać i wyszkodzić im nie odwracalne zmiany w psyhice(wiem bo znam kilku takich).

może gdy znajde kogoś kto da mi aż plate seta i wand of dragon.... lub gdy przejde wszystkie gry z kompa+frather i znowu serie gothic i icewind dale 2 to wrócę do tibia to forever...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 16:48, albinskia napisał:

za takie np:wy h**e ,jestescie po*****oleni i tp w tibi mozna dostac bana??


Eh, przeczytaj jeden post wyżej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 16:48, Luke Shadow napisał:


> Tak, za ostrze bluzki jak się przyczepi głupi Senior Tutor / GM.
> Na miech co najmniej. ;)

Skąd takie informacje? Jak ja grałem to wszyscy wymyślali piękne rymy, ''wiązanki'', nawet
połączenia znanych już wcześniej przekleństw, a GM''om nic do tego. Ktoś cie wyzywa? Też go
wyzwij, albo zabij! Najlepsza tibijska zasada...
GM interweniuje dopiero gdy ktoś ma wulgaryzm w nicku, tak więc nie liczyłbym na cokolwiek
w ich sprawie...


ty mowisz ktos cie wkurza to go zabij! tylko jak kogos zabije to wtedy bende mial skula i mnie zabija ludzie i pro tego goscia jesli ma :Pty napewno grasz na prywatnych swiatach jesli mowisz zabij jak denerwuje!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2007 o 16:55, albinskia napisał:

ty mowisz ktos cie wkurza to go zabij! tylko jak kogos zabije to wtedy bende mial skula i mnie
zabija ludzie i pro tego goscia jesli ma :Pty napewno grasz na prywatnych swiatach jesli mowisz
zabij jak denerwuje!?


Nie ma czegoś takiego jak prywatne światy. ;P Każdy może grać na każdym serwerze (z wyjątkiem Premii gdzie mogą grać tylko posiadacze płatnych kont). Na wyższych lvlach (70+) nie można sobie "odpuszczać" znieważeń, zabij albo zostaniesz zabity. ;) Ot, prawo dżungli. :) Oczywiście, najpierw trzeba szukać pokojowych rozwiązań, ale hackerów, cheaterów, złodziei powinno się zabijać się na miejscu. Zresztą, później jak się jest w gildii (takiej porządnej, nie chodzi mi o takie, które przyjmują wszystkich od 20lvla :P) nie ma się czego bać, jak ktoś wkurza nas, to wkurza całą gildię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 17:02, Luke Shadow napisał:


> ty mowisz ktos cie wkurza to go zabij! tylko jak kogos zabije to wtedy bende mial skula
i mnie
> zabija ludzie i pro tego goscia jesli ma :Pty napewno grasz na prywatnych swiatach jesli
mowisz
> zabij jak denerwuje!?

Nie ma czegoś takiego jak prywatne światy. ;P Każdy może grać na każdym serwerze (z wyjątkiem
Premii gdzie mogą grać tylko posiadacze płatnych kont). Na wyższych lvlach (70+) nie można
sobie "odpuszczać" znieważeń, zabij albo zostaniesz zabity. ;) Ot, prawo dżungli. :) Oczywiście,
najpierw trzeba szukać pokojowych rozwiązań, ale hackerów, cheaterów, złodziei powinno się
zabijać się na miejscu. Zresztą, później jak się jest w gildii (takiej porządnej, nie chodzi
mi o takie, które przyjmują wszystkich od 20lvla :P) nie ma się czego bać, jak ktoś wkurza
nas, to wkurza całą gildię.


prywatne to te na ktorych mozna zabijac ludzi i nie ma sie skula :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2007 o 17:06, albinskia napisał:

prywatne to te na ktorych mozna zabijac ludzi i nie ma sie skula :P


Nie... To są PvP E (Player vs. player enforced) A tak w ogóle, co skull ma do rzeczy? Na 30lvl+ nikt raczej nie zwraca na nie uwagi, tylko wysokolvlowi PA. :D
Btw; Grałem na PvP (teraz już nie gram, od czasu do czasu zaloguje się tylko na mojego 18lvl sorca, który mi został ;P), czyli tam, gdzie skulle były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 16:48, Luke Shadow napisał:

Skąd takie informacje? Jak ja grałem to wszyscy wymyślali piękne rymy, ''wiązanki'', nawet
połączenia znanych już wcześniej przekleństw, a GM''om nic do tego. Ktoś cie wyzywa? Też go
wyzwij, albo zabij! Najlepsza tibijska zasada...
GM interweniuje dopiero gdy ktoś ma wulgaryzm w nicku, tak więc nie liczyłbym na cokolwiek
w ich sprawie...


Czytaj uważnie!
jak się przyczepi głupi Senior Tutor / GM. - a wiele było takich przypadków w Tibii <_<.
Nie ucz ojca dzieci robić. Najlepsza znana zasada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2007 o 19:21, Sir Jedi napisał:

Czytaj uważnie!
jak się przyczepi głupi Senior Tutor / GM. - a wiele było takich przypadków w Tibii
<_<.
Nie ucz ojca dzieci robić. Najlepsza znana zasada.


Znajdź mi takiego Senior Tutora... Poza tym, wystarczyłoby potem skontaktować z GM''em, a na pewno coś by się dało zrobić w tej sprawie. (Nie wspominając już o tym, że trzeba by było specjalnie szukać S-turora polaka, żeby zweryfikował co ktoś powiedział)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 19:27, Luke Shadow napisał:

Znajdź mi takiego Senior Tutora... Poza tym, wystarczyłoby potem skontaktować z GM''em, a na
pewno coś by się dało zrobić w tej sprawie. (Nie wspominając już o tym, że trzeba by było specjalnie
szukać S-turora polaka, żeby zweryfikował co ktoś powiedział)


Jakiś głupi Brazol walnie Ci bana i z kim pogadasz?
A co było z Tajfunem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2007 o 19:30, Sir Jedi napisał:

Jakiś głupi Brazol walnie Ci bana i z kim pogadasz?


Hmm, to to nawet pod rasizm podchodzi. :P A zagadać można do każdego innego S-tutora czy GM''a. Ba! Nawet jest odpowiednia opcja do tego w "my account", coś a''la moderator@gram.pl z tego forum.

Dnia 19.02.2007 o 19:30, Sir Jedi napisał:

A co było z Tajfunem?


Nie wiem, nie interesuje się życiem prywatnym hajlewelowców. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czy da sie naprawic w tibii zlamany miecz?? Znalazlam ostatnio Broken sword i ciagle sie zastanawiam czy da sie go naprawic gdzies. Prosze o szybka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 19:16, turpis napisał:

Mam pytanie: Czy da sie naprawic w tibii zlamany miecz?? Znalazlam ostatnio Broken sword i
ciagle sie zastanawiam czy da sie go naprawic gdzies. Prosze o szybka odpowiedz.


Krótko i na temat. Nie. :)

W sumie mogłem nie pisać tego "krótko i na temat" ale obniżyłbym sobie i tak małą, średnią liczbę znaków w poście :) A tak, jeszcze sobie ją podbijam pisząc ten komentarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 16:09, Sir Jedi napisał:

Kolejny NOOB którego zabili, popłakał się i powiedział że Tibia jest beznadziejna!
A przez te parę miesięcy to się Tibią zachwycałeś.
JAk ja grałem to w nauce się nie opuściłem, a przestałem bo szkoda było mi było czasu, mam
ciekawsze rzeczy do roboty ;)


Nie jestem NOOBEM i nie zachwycałem sie Tibią tylko grałem w nią z dystansem, a nie z fanatyzmem. Lepiej naucz się czytać, bo napisałem tak: "Ja jednak raz na zawsze przestałem grac i wreszcie poczułem się wolny i nie było to ciężkie, ponieważ ktoś mnie zabił i zabrał różczkę, co spowodowało, ze sie strasznie wkurzyłem i przestałem grać." Zabicie i zrabowanie mnie tylko sie przyczyniło (a nie głównie zadecydowało) do zaprzestania gry w tego beznadziejnego MMORPG-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować