Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bridge Project - wersja demo dostępna do pobrania

18 postów w tym temacie

> Zadbamy o to, by przygotowane przez nas konstrukcje
> prawdziły się pod ciężarem samochodów, pociągów i statków,
> a także cięższych maszyn, jak na przykład autobusy i czołgi

Ooo.. Kurcze... Zawsze myślałem, że statki i pociągi są cięższe niż autobusy i czołgi.. (sama lokomotywa towarowa to masa okolo 100 ton) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dołączam się do pytania i czy litery mają się powtarzać czy też hasło należy ułożyć z
> tych, które mamy?
No ja tak jakby hasło mam, i się nic nie powtarza, ale zastanawiam się czy pomiędzy wyrazami dawać spację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dołączam się do pytania i czy litery mają się powtarzać czy też hasło należy ułożyć z
> > tych, które mamy?
> No ja tak jakby hasło mam, i się nic nie powtarza, ale zastanawiam się czy pomiędzy wyrazami
> dawać spację.
I jeszcze czy pisać wielkimi, małymi czy to jest obojętne ? Prosiłbym o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale żebym nie tak cały czas offtop''ował to napiszę, że zdarzało mi się siedzieć po kilka godzin przy Pontifex''ie. Ale jeśli chodzi o Bridge Project to pod wieczór trzeba będzie pobrać demo i zobaczę z czym to się je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 16:36, Buachu napisał:

Mi wyszedł bezsensowny ciąg znaków, i taki też mam zamiar podać :)

Chodzi o to, żebyś teraz z tego ciągu liter ułożył hasło składające się z jednego lub wielu wyrazów. Tak jakby co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wooooo !!! Waaaaa !!! Takie newsy mi pasują! Tyle czasu spędziłem przy tym budowaniu mostów ...

Bardzo się cieszę - i będzie wydane w Polsce? Masakra jak dla mnie - nie mogę się doczekać :D

PS: na mechanice konstrukcji swojego czasu nawet sztywniackiego dr zainteresowałem Pontifex''em :D

[edit]: demo pobrane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować