Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadciąga adaptacja gry planszowej Space Hulk w uniwersum WH40k. Jest pierwszy trailer!

16 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Ekipa Full Control pracuje nad strategią turową Space Hulk. Będzie to adaptacja znanej planszówki w wersji z 2009 roku. Znamy platformy docelowe, prezentujemy też debiutancki trailer.

Przeczytaj cały tekst "Nadciąga adaptacja gry planszowej Space Hulk w uniwersum WH40k. Jest pierwszy trailer!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... A czy ktoś pamięta jeszcze starego Space Hulka na Amigę i pod DOS?
Bo widać, że Pepsi o niej kompletnie zapomniał choć to była pierwsza adaptacja planszówki Space Hulk jako gra komputerowa.
To była co prawda taktyczna strzelaninka FPP w czasie rzeczywistym ale nie mniej gra bazowała na tym samym na czym ta strategia będzie bazować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tak pozno ten news?:P Swoja droga jesli to byla zapowiedz to gra raczej nie bedzie za fajna:P 90% czasu ciemny ekran i pare napisow a na sam koniec mignal plastikowy terminator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ech... A czy ktoś pamięta jeszcze starego Space Hulka na Amigę i pod DOS?
> Bo widać, że Pepsi o niej kompletnie zapomniał choć to była pierwsza adaptacja planszówki
> Space Hulk jako gra komputerowa.
> To była co prawda taktyczna strzelaninka FPP w czasie rzeczywistym ale nie mniej gra
> bazowała na tym samym na czym ta strategia będzie bazować.

Pamietam. Mialem ja na A500. Byla bardzo fajnie zrobiona jak na owe czasy. Trudna i mroczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 14:57, Boro666 napisał:

Pamietam. Mialem ja na A500. Byla bardzo fajnie zrobiona jak na owe czasy. Trudna i mroczna.


Ano :) Ja mam do tej pory oryginał na PC :)
Klimat zawsze kojarzył mi się z Obcym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 14:24, Phobos_s napisał:

Ech... A czy ktoś pamięta jeszcze starego Space Hulka na Amigę i pod DOS?
Bo widać, że Pepsi o niej kompletnie zapomniał choć to była pierwsza adaptacja planszówki
Space Hulk jako gra komputerowa.
To była co prawda taktyczna strzelaninka FPP w czasie rzeczywistym ale nie mniej gra
bazowała na tym samym na czym ta strategia będzie bazować.

Oczywiście ,że pamiętamy :]

A tak swoją drogą... to jest teaser ,a nie trailer xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ech... A czy ktoś pamięta jeszcze starego Space Hulka na Amigę i pod DOS?
> Bo widać, że Pepsi o niej kompletnie zapomniał choć to była pierwsza adaptacja planszówki
> Space Hulk jako gra komputerowa.
> To była co prawda taktyczna strzelaninka FPP w czasie rzeczywistym ale nie mniej gra
> bazowała na tym samym na czym ta strategia będzie bazować.

Sam od czasu do czasu odpalam na mojej A600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cud będzie jak to w ogóle ujrzy światło dzienne... Niezależne studio nie mające żadnej produkcji na swoim koncie... chyba nie będę wstrzymywał oddechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że nie będzie to jakaś "wielka" gra. Nie jestem wielkim fanem turówek, ale jeśli coś z tego wyjdzie, to może zagram, głównie ze względu na uniwersum. Rozgrywka zapewne nie będzie zbyt zróżnicowana skoro będą tylko terminatorzy Blood Angels kontra tyranidzi w postaci genestealerów.

Oczywiście oficjalna strona już zapowiada - Game expansions in the future as DLC :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wygląda na to, że nie będzie to jakaś "wielka" gra. Nie jestem wielkim fanem turówek,
> ale jeśli coś z tego wyjdzie, to może zagram, głównie ze względu na uniwersum. Rozgrywka
> zapewne nie będzie zbyt zróżnicowana skoro będą tylko terminatorzy Blood Angels kontra
> tyranidzi w postaci genestealerów.
>
> Oczywiście oficjalna strona już zapowiada - Game expansions in the future as DLC :/

Ja osobiscie nie mialbym nic przeciwko takiemu UFO w konwencji Warhammera 40K :P Zreszta taka gra byla na Amige i sie w nia ostro zagrywalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować