Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ rozdaje darmowe kopie gry Metro 2033

98 postów w tym temacie

Mam zalożyć konto na fejzbuku , aby dostać gre za darmo . Nie , dziękuję. Już bym wolał zapłacić za nią w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 20:41, prf napisał:

Mam zalożyć konto na fejzbuku , aby dostać gre za darmo . Nie , dziękuję. Już bym wolał
zapłacić za nią w sklepie.

Olaboga będą mieli twoje AJPI. Będą wiedzieli skąd piszesz! ZNAJDĄ CIĘ! Ukryj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 20:41, prf napisał:

Mam zalożyć konto na fejzbuku , aby dostać gre za darmo . Nie , dziękuję. Już bym wolał
zapłacić za nią w sklepie.

To zapłać. Tak będzie lepiej dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 20:41, prf napisał:

Mam zalożyć konto na fejzbuku , aby dostać gre za darmo . Nie , dziękuję. Już bym wolał
zapłacić za nią w sklepie.

Problem fake założyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 20:41, prf napisał:

Mam zalożyć konto na fejzbuku , aby dostać gre za darmo . Nie , dziękuję. Już bym wolał
zapłacić za nią w sklepie.

To płać.
Bo to faktycznie problem założyć fikcyjne konto, a po ściągnięciu gry je skasować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 20:44, Zgreed66 napisał:

> Mam zalożyć konto na fejzbuku , aby dostać gre za darmo . Nie , dziękuję. Już bym
wolał
> zapłacić za nią w sklepie.
Problem fake założyć? :)

Nie , zadnych kont na takich stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę również problemu kupienia tej i innych gier od THQ w nowym Humble Bundle. Został już tylko 1 dzień, ale $5.70 można już dostać spory pakiet gier od THQ między innymi właśnie Metro 2033 czy Saints Row: The Third, Darksiders czy Company of Heroes.
Dziwne, że o tych bundlach coraz ciszej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 20:49, Berkel napisał:

Nie widzę również problemu kupienia tej i innych gier od THQ w nowym Humble Bundle. Został
już tylko 1 dzień, ale $5.70 można już dostać spory pakiet gier od THQ między innymi
właśnie Metro 2033 czy Saints Row: The Third, Darksiders czy Company of Heroes.
Dziwne, że o tych bundlach coraz ciszej ;(

Cóż, ja jako fan produkcji THQ (robią gierki wyjątkowo w moim guście) wszystkie te gry dawno już mam. Poza Red Faction, ale to średniak, niefarty tych niecałych 6 dolców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po pierwsze nie dzieci. Jak ktoś dostaje coś za darmo, to się podnieca i jest dzieckiem
> ? I dlaczego uważasz, że każdy kto nie kupi gry za 20 zł jest od razu piratem ? Twój
> tok myślenia jest bardzo bardzo dziwny. Ale to może złe podejście do całej tej sprawy.
> NIe chce, to nie ściągaj i daj innym pograć za darmo.
Nie ukrócaj moich wypowiedzi. Nie powiedziałem że każdy jest dzieckiem. Tak samo napisałem wyraźnie że każdy komu żal kupić grę za 2 dychy i ściąga ją z neta jest piratem, a to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poświęćcie dolara (czyli 3,20 PLN) na humblebundle.com
Wesprzecie THQ, a oprócz Metro 2033 dostaniecie Red Faction: Armageddon, Darksiders oraz komplet gier Company of Heroes (podstawka, Opposing Forts i Tales of Valor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To słowo "DARMOWE" to nie do końca prawda.

Ale THQ oferuje nam kupno 6 gier w cenie 1$ czyli około 4 naszych złotych.

W ofercie jest Metro 2033,Darksiders,Red Faction Armagedon,Company of Heroes i 2 dodatki do company of Heroes.

Cena malutka i praktycznie nieodczuwalna ale nie możemy powiedzieć że to jest "DARMO" :P


A co do niektórych pytań na dole>>>> nie da się tego pobrać z poza Steam. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 21:21, Skrzypiec napisał:

Nie ukrócaj moich wypowiedzi. Nie powiedziałem że każdy jest dzieckiem. Tak samo napisałem
wyraźnie że każdy komu żal kupić grę za 2 dychy i ściąga ją z neta jest piratem, a to
różnica.


W ogóle za dużo powiedziałeś. Nie wiem na jakiej podstawie i w jakim celu wyskoczyłeś z tymi dziećmi, podniecaniem się i wmawianiem, że to nasz pierwszy oryginał. Nie dziw się, że ktoś się przyczepi jeśli będziesz wypisywał wszystkie głupoty jakie Ci przyjdą do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok temu kupiłem grę za 10 zł, chwilę pograłem, ale jakoś mnie nie porwała. Niestety, czytałem już wcześniej książkę i gierka raczej mnie niczym nie zaskoczy. Poza tym trochę niszczy moje wyobrażenia jak to wszystko wygląda jakie miałem po przeczytaniu książki.
Moim zdaniem lepiej kupić za tego 1 dolara niż brać za darmo. Jakoś mi tak głupio nic nie płacić za cudzą ciężką pracę, nawet jeśli odbywa się to w pełni legalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować