Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar North inwestuje w najnowocześniejsze technologie następnej generacji

7 postów w tym temacie

"Może to wskazywać albo na multiplayer w GTA V, albo kontynuację Red Dead Redemption. A może chodzi o coś zupełnie innego?"

Albo MMOGTA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 22:36, Fang napisał:

Albo MMOGTA!!!

...po co? Masz multi w GTA i masz singla. MMO tam niepotrzebne, poza tym, przy aktualnej mechanice serii GTA, bardzo trudne do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Albo MMOGTA!!!
> ...po co? Masz multi w GTA i masz singla. MMO tam niepotrzebne, poza tym, przy aktualnej
> mechanice serii GTA, bardzo trudne do wykonania.


Nie takie wcale trudne. Dawno temu grałem sobie w takie pseudo MMO w GTA San Andreas. Nie była to może gra pokroju WOW-a, czy Guild Wars, ale mimo wszystko bardzo przyjemna (i zdecydowanie posiadająca element ,,massive multiplayer", a nawet RPG!). ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 22:36, Fang napisał:

"Może to wskazywać albo na multiplayer w GTA V, albo kontynuację Red Dead Redemption.
A może chodzi o coś zupełnie innego?"

Albo MMOGTA!!!



Ostatecznie może chodzić o jedno i drugie, przecież tworzenie multika do GTA nie oznacza że nie mogą tworzyć RDR'a 2 prawda? Jeśli jeden i drugi oddział zatrudnia prawcowników do różnych celów, to oznacza że za rok lub dwa ujrzymy RDR'a 2 lub inna grę ;p, a do GTA V zajebistego multika, albo przychodzi mi coś jeszcze na myśl, ale to raczej by nie potrzebowali programisty, a mianowicie gry w chmurze ;]/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak dowiedzieć się tego samego dnia że w Biedrach rzucili zestawy PS3 za 999 zł, i jednocześnie zostać ponownie uświadomionym, że następna generacja depcze po piętach.
Dawno nie byłem taki rozdarty D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować