Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak może brzmieć polska wersja Kane & Lynch 3?

11 postów w tym temacie

Krzysiek Ogrodnik

Kane i Lynch nigdy nie mówili po polsku w swoich grach, Kane & Lynch 3 nie został oficjalnie zapowiedziany i nie wiemy, czy kiedykolwiek powstanie, a nawet jeśli, to czy zostanie spolonizowany, ale od odrobiny dywagacji nikt przecież jeszcze nie umarł, prawda?

Przeczytaj cały tekst "Jak może brzmieć polska wersja Kane & Lynch 3? " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lynch - Krzysztof Zakrzewski
Kane - Mikołaj Klimek

Dla mnie te głosy słabo pasują ale trzeba brać pod uwagę to, że są tu tylko pobocznie i nikt nie zwracał na nich uwagi. Dlatego myślę, że gdyby KL3 miał dubbing to głosy będą zupełnie inne (pewnie jakieś pokroju Małaszyńskiego czy coś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wcześniejszego psota bo już myślałem że K&L będzie dubbingowany. Oby nie, ten z Hitmana dubbing też mocno średni, mam niechęć do tej wersji tym bardziej że Małaszyński to dla mnie typowy gówniany aktorzyna w jednym worku z Mroczkami i innym badziewiem.

K&L wystarczająco dostało po dupie informacją że Lyncha zagra Jamie Foxx (Chyba że w grze Lynch był czarny, ale nie przypominam sobie) w filmie niby na podstawie gry. Nie dowalajcie serii polskim dubbingiem autorstwa cenegi, najgorszego wydawcy na świecie, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega znacząco się poprawiła w ostatnich latach.
Co do głosów, nie licząc ogólnie całej tej lokalizacji która do dobrych nie należy, tak akurat te dwie postacie wypadają OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować