Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III sprzedany w ponad 7 milionach egzemplarzy

22 postów w tym temacie

> Ech, żałuję, że nie mam aktualnie możliwości być jednym z tych milionów nabywców :(
Nie żałuj kupiłem przeszedłem. największy zawód roku. Jedynie fajne są bitwy morskie przez pierwsze kilka godz. potem nurzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prywatnie uważam, że gra jest naprawdę świetna, nie jest kolejną nudną kopią AC2, a jest to pełnoprawna kontynuacja. Po kasowyciągaczach jakimi były Brotherhood i Revelations Ubisoft odrobił pracę domową wzorowo, szkoda tylko, że lekko zapomniał o PeCetach, gdzie gra, no cóż... To dłuższa historia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 00:36, Maciej2801 napisał:

> Ech, żałuję, że nie mam aktualnie możliwości być jednym z tych milionów nabywców
:(
Nie żałuj kupiłem przeszedłem. największy zawód roku. Jedynie fajne są bitwy morskie
przez pierwsze kilka godz. potem nurzą


Heh, dla mnie, największe pozytywne zaskoczenie roku, gdyż gra wciąga na maxa i powala klimatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz chciałbym Connora zobaczyć w Londynie, ostatecznie zlikwidowanie Templariuszy, wyjaśnienie niedociągnięć z Desmondem i....witaj nowy Assassin''s Creed IV który, mam wielką nadzieję, będzie osadzony w czasach starożytnych, Persia, Babilonia, Mezopotamia, Egipt...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jest to piękna, epicka gra charakteryzująca się niezwykle wysoką jakością. " No może będzie, jak usuną rekordową liczbę bugów. Rany, we wszystkich innych częściach razem tyle bugów nie spotkałem. Sama gra jest świetna, ale co z tego, że ma fajną fabułę, nowe rozwiązania techniczne broń, itp., skoro ja osobiście praktycznie w nią nie mogę grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezwykle wysoka jakosc? No niby tak ale ile tam niedopatrzen?

Brak lejc...
Brak sladow na sniegu (mowa o plytkim sniegu na ktorym wciaz slady powinny byc)
Brak pary wydobywajacej sie z ust podczas rozmowy w dziczy podczas sniezycy
Brak zauwazalnych odglosow sniezycy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niezwykle wysoka jakosc? No niby tak ale ile tam niedopatrzen?
>
> Brak lejc...
> Brak sladow na sniegu (mowa o plytkim sniegu na ktorym wciaz slady powinny byc)
> Brak pary wydobywajacej sie z ust podczas rozmowy w dziczy podczas sniezycy
> Brak zauwazalnych odglosow sniezycy...

Jezu, czytam i nie wierzę. I jeszcze pewnie para powinna iść z wodnego chłodzenia procka, aby w ogóle było realistycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 08:54, CDRV napisał:

Brak lejc...
Brak sladow na sniegu (mowa o plytkim sniegu na ktorym wciaz slady powinny byc)
Brak pary wydobywajacej sie z ust podczas rozmowy w dziczy podczas sniezycy
Brak zauwazalnych odglosow sniezycy...

To może jeszcze jak jakaś postać podłubie w nosie, powinien pojawić się realistyczny efekt gluta na palcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak takich rzeczy utrudnia imersje...
Olac pare z ust czy slady na sniegu ale jak widizsz przez kilka minut powoz z przodu i woznica powozi bez lejc to psuje zabawet gdyz zajac sie fabula zachodzis z w glowe czemu tam niema lejc...
Sa to EWIDENTNE bledy i jesli ktos uwaza ze to calkowicie normalne to gratuluje wiedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 10:44, CDRV napisał:

Kpuiles gre AAA za ciezko zarobione pieniadze i nie bulwersuje cie fakt ze powoz jedzie
sam konie same skrecaja same jada itd itp poniewaz woznica trzyma lejce ktorych FIZYCZNIE
niema w grze, olac pare z ust i slady na sniegu ale to jest juz ewidentne..

Mooooooże to w pewnym stopniu razić, ale bez spiny, nie bulwersuje od razu.

Dnia 13.12.2012 o 10:44, CDRV napisał:

najglupsza rzecza jest bronic niedopracowanej gry i olewac jej niedorobki BO TAK ! BO
CZEGO TY CHCESZ!! NO PRZECIEZ FAKT ZE NIEMA LEJC W POWOZIE JEST CALKOWICIE OCZYWISTA
RZECZA!!!

Wyłącz Caps Lock.
Ja bym powiedział, że równie głupie jest czepianie się drobiazgów.

Dnia 13.12.2012 o 10:44, CDRV napisał:

PARA Z CHRAP KONIA BUCHA ALE JUZ Z UST LUDZI NIE TO PRZECIEZ NORMALNE...
SLADYW GLEBOKIM SNIEGU SA ALE NA PLYTKIM NIE CzEGO TUS IE CZEPIAC!!!....

Wyłącz Caps Locka i pisz składne posty.
To tylko gra - zawsze znajdzie się coś, co można poprawić.

Dnia 13.12.2012 o 10:44, CDRV napisał:

JEST CZEGO! NIEDOPRACOWANIA! i to nie sa bledy typu niedopatrzenie, tylko czyte oewnictwo
bo CZTEROLATEK WIE ze lejce powinny byc...

Wyłącz Caps Locka.
Coś się tak tych lejców uczepił?
Ja nawet nie zwróciłem na nie uwagi. A z czterolatkiem pojechałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo lejce to jedyny powazny przyklad apost juz zmienilem bo niema sensu udowadniac czegos co jest faktem a nikt tego i tak nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Assasin''s Creed III to też zawód roku. Znaczy fajna fabuła, chociaż Ameryka to jednak nie to samo co Europa. Już kiedyś pisałem że grę bym ocenił na 6+. Plus za bitwy morskie które są bardzo fajnie zrealizowane. Misje poboczne dają radę. Fajne są misje związanie z mieszkańcami osady. Misje poboczne na plus a główne na minus. Do chyba 5 sekwencji tylko się uczymy co i jak. Trochę długi samouczek. Misje główne są takie sobie. Miały być bitwy o niepodległość, 1000 żołnierzy, dowodzenie i takie pierdoły a co do czego to może mamy ze 3 misje gdzie faktycznie jest sporo wojaków ale i tak omijamy wszystko szerokim łukiem i rzadko uczestniczymy w epicentrum wydarzeń. Sekwencji jest 12 ale są tak krótkie sekwencje że szkoda gadać. Żeby nie te misje poboczne gdzie trzeba latać z miasta po całej mapie świata gra by była strasznie krótka. Do takiego AC II to śmiech na sali to była długa gra, brotherhood też był niezły ale widać że z roku na rok coraz krótsze są odsłony serii (chodzi mi o wątek główny a nie misje poboczne). Misje główne też takie sobie. Nie są złe ale bardziej misje poboczne są fajniejsze bo chodzimy po jakiś jaskiniach, domach i szukamy skarbu Kidda. No to coś nie tak. Dobra a teraz techniczne sprawy. Normalnie kogoś bym zamordował za misje główne bo żeby mieć synchronizacje w 100% to czasami trzeba misje powtarzać 158 razy bo głupia gra Ci nie zaliczy czegoś choć to zrobiłeś. Jest taka misja "Metody alternatywne" gdzie musisz powalić cel z góry bo tak nie wykonasz misji na 100%. Po co? No chyba tylko po to żeby wkurzyć gracza. Dwa razy udało mi się go z góry powalić i gra mi nie zaliczyła tego. No ręce opadają. Jest sporo takich durnych celów dodatkowych do zrealizowania. I tylko od szczęścia zależy Ci gra zaliczy. Jest jeszcze taka misja gdzie trzeba gonić za typem i go jak najszybciej zabić ale cel dodatkowy to jeszcze zabić po drodze dwóch policjantów. Po co? No właśnie nie wiem bo cel główny jest najważniejszy a tu mam jeszcze z policjantami się bawić a Connor to czasami ma takie ruchy że tą misję też powtarzałem w hurtowej ilości razy bo tylko od szczęścia zależało czy zdążyłem. Gra nie dopracowana, nie przemyślane zadania (dodatkowe cele to nieporozumienie!). Ale najbardziej drażni mnie sterowanie. Znaczy do sterowania się przyzwyczaiłem tylko jak wlazłem wysoko na drzewo (punkt widokowy) to już nie umiałem zejść z niego i najczęściej się zabijałem. Nie za bardzo rozumiem walki. Czasami trzeba trzymać "E", czasami tylko nacisnąć, czasami nacisnąć spację, czasami to w ogóle nie wiem co mam naciskać. Niby jak nad przeciwnikiem się pojawia czerwony trójkącik to trzeba nacisnąć klawisz "E". No naciskam i mnie koleś z bańki wali. Walki są tak dziwne jak dla mnie. W poprzednich częściach było to dobrze wykonane to im się zachciało dziwnych udoskonaleń robić jak dla mnie na gorsze. Znaczy Revelation już zaczynało być przekombinowane. Bo jak chciałeś ograbić kolesia w walce to już trzeba było chyba LPM+E. A to coś z TAB-em zrobić. Było tych kombinacji od zarąbania. Ale to było fajne że można było zabrać broń przeciwnikowi i wykorzystać przeciwko niemu. W Brotherhood a może już w AC II można było nawet rzucać w przeciwników. A w AC III mi się wydaje że tego się nie da, albo się da ale słabo jest to wykonane. Jak coś to niech ktoś mnie poprawi. Grafika robi wrażenie, jest ładnie ale to jednak trochę lepiej wygląda niż Revelation a gra w miastach niesamowicie zwalnia. A miasta nie powalają rozmachem i wielkością. Boston bardzo ładnie zrobiony ale Nowy Jork nie podobał mi się zbytnio. Takie czasy że spalone domy itd ale w porównaniu do poprzednich odsłon miasta straszą. Jedyne co to pogranicze są bardzo ładne i to widać skok jakościowy w porównaniu z poprzednimi odsłonami gdzie była tylko trawka i nic więcej. Ogólnie same minusy. Są też plusy ale bardzo się zawiodłem. Nie rozumiem ocen 10/10, 9/10 bo jak dla mnie to 6+/10 bo większość rzeczy jest zrobiona źle. Chcieli poprawić coś co było dobre a wyszło im to jeszcze gorzej. Jeszcze się przyczepie do regeneracji zdrowia. Kto wpadł na tak durny pomysł. Jesteś w stanie krytycznym to nic jak tylko uciekać bo apteczki nie możesz użyć bo nie ma czegoś takiego. Zbroje są ale nie dają żadnych bonusów jak w poprzednich odsłonach. Ale w sumie walki to też nie ma za dużo. Jak coś naskrobiesz to chyba z całego miasta przylatują bo jest tyle kolesi ale tak to na całe szczęście za dużo walki nie ma.
Minusy:
- słaba walka
- sterowanie po części
- spadki płynności
- durne misje główne a w szczególności dodatkowe cele do tych misji
- zbugowane misje, broń, ekwipunek ( w ekwipunku co chwilę czegoś nie ma)
- zbroja robi tylko za widok, autoregeneracja życia
- miasta małe i bez rozmachu (choć Boston nie jest taki zły)
- optymalizacja

Plusy:
- ładna grafika
- misje osadników, poboczne
- misje morskie !!!
- pogranicze, ładne tereny, polowanie
- intrygująca fabuła choć zostawiająca furtkę na następną odsłonę (można było się tego spodziewać
- głowni bohaterowie (relacje rodzinne pomiędzy Ojcem a Synem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 12:32, Dante_Syn_Spardy napisał:

Znaczy
do sterowania się przyzwyczaiłem tylko jak wlazłem wysoko na drzewo (punkt widokowy)
to już nie umiałem zejść z niego i najczęściej się zabijałem.

Włącz Orli Wzrok, znajdź siano, zeskocz.

Dnia 13.12.2012 o 12:32, Dante_Syn_Spardy napisał:

Nie za bardzo rozumiem
No naciskam i mnie koleś z bańki wali.

Usiłowałeś skontrować osobę, której się nie da.

Dnia 13.12.2012 o 12:32, Dante_Syn_Spardy napisał:

A w AC III mi się wydaje że
tego się nie da, albo się da ale słabo jest to wykonane.

Oczywiście, że się da.
Zmieniasz "broń" na dłonie, E przed atakiem i spacja.

Dnia 13.12.2012 o 12:32, Dante_Syn_Spardy napisał:

Ogólnie same minusy.

Które wynikają z tego, że - tak to widzę - nie wiesz, jak grać.
Są też plusy ale bardzo się

Dnia 13.12.2012 o 12:32, Dante_Syn_Spardy napisał:

Kto wpadł na tak durny pomysł. Jesteś
w stanie krytycznym to nic jak tylko uciekać bo apteczki nie możesz użyć bo nie ma czegoś
takiego.

No i bardzo dobrze! Wreszcie jest pewna trudność w serii.

Dnia 13.12.2012 o 12:32, Dante_Syn_Spardy napisał:

Zbroje są ale nie dają żadnych bonusów jak w poprzednich odsłonach.

Zbroi NIE MA.

Dnia 13.12.2012 o 12:32, Dante_Syn_Spardy napisał:

- słaba walka

Polemizowałbym.

Dnia 13.12.2012 o 12:32, Dante_Syn_Spardy napisał:

- sterowanie po części

Też.

Dnia 13.12.2012 o 12:32, Dante_Syn_Spardy napisał:

- spadki płynności

Zgoda.

Dnia 13.12.2012 o 12:32, Dante_Syn_Spardy napisał:

- durne misje główne a w szczególności dodatkowe cele do tych misji

Kwestia gustu.

Dnia 13.12.2012 o 12:32, Dante_Syn_Spardy napisał:

- zbugowane misje, broń, ekwipunek ( w ekwipunku co chwilę czegoś nie ma)

Zgoda.

Dnia 13.12.2012 o 12:32, Dante_Syn_Spardy napisał:

- zbroja robi tylko za widok, autoregeneracja życia

Nie ma zbroi...

Dnia 13.12.2012 o 12:32, Dante_Syn_Spardy napisał:

- miasta małe i bez rozmachu (choć Boston nie jest taki zły)

Nie powiedziałbym.

Dnia 13.12.2012 o 12:32, Dante_Syn_Spardy napisał:

- optymalizacja

Zdecydowanie racja.> - głowni bohaterowie (relacje rodzinne pomiędzy Ojcem a Synem)
SPOILER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz nie chce mi sie hejtowac tej gry, ale AC3 to chyba najgorsza czesc tej serii (ktora jakas wspaniala tez nigdy nie byla, przyzwoita ale niedopracowana jedynka i dobra dwojka, a potem to juz nuda i odcinanie kuponow) i jak na to co zapowiadali to jedno z najwiekszych rozczarowan w tym roku. Niestety dobrze sie sprzedala, czyli dalej beda te serie doic i doic. Kolejny Cod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować